Προς το περιεχόμενο

27" ιντσες ποιο κοντά!!!!!!


dacappo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κοιταξε να δεις..αυτη τη στιγμη που μιλαμε εχω μαζεψει 350 ευρω (οσο κοστιζει στο vision studio η dell 2740 L)

οπως καταλαβαινεις απεχω πολυ απο τα χρηματα των 550 ευρω περιπου για τις οθονες αναφορας για μενα (Dell 2713 και U2913WM) που με ενδιαφερουν πραγματικα!η θα συμβιβαστω με την αγορα της 2740 η και της Lg 277l(301 ευρω Mg manager) η αλλιως θα πρεπει να περιμενω αρκετα για να μπορεσω να μαζεψω τα υπολοιπα χρηματα.......Η Msystem μου κανει τελικη τιμη για την 2713 ...530ευρω κομπλε!!!!!!! ενω η U2913WM....545 ευρω

Οπως και να ειναι παντως η διαφορα δεν ειναι και μικρη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, απλά ο ThReSh είπε μήπως βρεις καμια μεταχειρισμένη σε καλή τιμή.

 

Για μένα, αν υπάρχει με κάποιο τρόπο η δυνατότητα να δεις από κοντά 27άρα με 2560*1440 και με 1920*1080, πιστεύω θα σε βοηθήσει να αποφασίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι Αγρινιο και η ενημερωση εδω ειναι τραγικη..ειναι αδυνατον να δω απο κοντα τετοιες οθονες γι αυτο και ζηταω μεσω του φορουμ

τη βοηθεια σας.Παντως ρωτωντας σχεδον ολα τα ιντερνετικα μαγαζια ολοι σχεδον στο συνολο τους μου ειπαν οτι η Lg 277L ειναι ενα παρα πολυ ποιοτικο μονιτορ εστω και σε μικροτερη αναλυση...νομιζω πως δεν ειναι τυχαιο

 

ο εχθρος παντως του καλου...ειναι το καλυτερο...αλλα η τεχνολογια δεν σταματα εδω..<p>κοιτωντας παντως και λιγο προς lg μερια λογω 277l ...ειδα και αυτη lg tm2792s-sz monitor led 3d tv 27 ips

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα το έλεγα καλύτερο, απλά επειδή είναι 3D. Ίσα-ίσα που δεν είναι 120Hz, δεν έχει βγει ακόμα 120άρι IPS.

 

Αν είναι ν' ανέβεις στα 450 πάντως, προτείνω να ξανασκεφτείς τα 2560*1440, έστω και σε μεταχειρισμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...