Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί το έβγαλες την οροφή ρε?? Σου αρέσουνε τα κάμπριο???

Φαντάζομαι για λόγο θερμοκρασίας αλλά ρωτάω από περιέργεια μήπως είναι κάτι άλλο. Ανεβάζεις τόσο θερμοκρασία???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μπει από μέσα έπρεπε να βγάλω την 212 evo. η οροφή από πάνω έχει κενά,

την ξαναέκλεισα την οροφή δεν εμεινε έτσιόταν αλλάξω πάστα και βγάλω την 212 evo θα μπει καίει ο ανεμιστήρας από μέσα

 

αυτο με τις βιδες απο τους ανεμστηρες δεν μπορω να το καταλαβω, 3 εχω ποιασει και σε κανεναν δεν καταφερα να τον βιδοσω ολοι με πατεντα ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι βιδες πανε πακετο και να φανακια αυτα δεν εκαναν που τον εδεσες με σιρμα?

τι θερμοκρασιες εχεις με την evo?σκεφτομαι να την αλλαξω γιατι στο 1366 απλα δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπάθησα με τις βίδες που έδινε, δεν γυρνάνε με τίποτα το ίδιο και με τα άλλα 2 φανακια που είχε το κουτί και άλλαξα θέσεις (πήγα το μπροστά με led μπλε πίσω και το πίσω απλό μπροστά)

δεν μπορώ να καταλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάνω κάτω έχω τις ίδιες θερμοκρασίες αλλά το δωμάτιό μου είναι πολύ ζεστό γιατί το χτυπάει ο ήλιος όλο το μεσημέρι. Κατά τα άλλα έχει πολύ χώρο και τα καπάκια έκλεισαν πιο άνετα.


Δεν έχω δοκιμάσει να παίξω κάποιο παιχνίδι.

 

 

Παρατήρησα κάπως αυξημένες θερμοκρασίες στον cpu αλλά μην ξεχνάμε ότι είναι καλοκαίρι. Batman arkham origin έπιασε max 71 βαθμούς. Μπορεί να φταίει που είναι σπασμένο το ένα κλιψάκι από την ψύκτρα,

Επεξ/σία από veteranos123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο κουτακι,ωραια οργανωμενο

 

ναι δεν παταει καλα η ψυκτρα λογικο ειναι,σιγα σιγα καινουργια,αν δεν κανεις oc μια evo/themis θα ειναι μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρησα κάπως αυξημένες θερμοκρασίες στον cpu αλλά μην ξεχνάμε ότι είναι καλοκαίρι. Batman arkham origin έπιασε max 71 βαθμούς. Μπορεί να φταίει που είναι σπασμένο το ένα κλιψάκι από την ψύκτρα,

lol seriously?

Όχι βέβαια δεν έχει καμία σχέση. Ούτε να το συζητάς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...