Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδή με ενδιαφέρει και εμένα για backplate σκέτο καθαρά για λόγους αισθητικής . της ek μπαίνει έτσι σκέτο ή μόνο σαν συνδυασμό με το waterblock?

 

και από αναζήτηση στο google βρήκα πχ http://www.coldzero.eu/img/p/1154-1708-thickbox.jpg

αλλά δεν μπαίνει στο site . αυτό έλεγες doc?

 

Ναι στο Coldzero.eu έχει backplates και για αέρα και για νερό..

Υπομονή μέχρι της 11 του μήνα να το ανοίξει το site και θα σας λινκάρω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πλαινο πλεξι ηταν απο την αρχη εκει η εσυ το βαλες?<br><br>

Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App

Βαλε και κανα quote..χασαμε την μπαλα!

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο μου Pc το οπoίο αγόρασα εν έτη 2003. P4 2.6 ghz 512 ddr 400mhz ram ge force 5200 128 mb seagate ide 80 gb και μια Noname τροφοδοτικάρα. Το pc λειτουργεί ακόμα και αύριο περιμένω 1 gb ram για να το έχω ως home server-κατεβαστήρι. Εχω δεθεί με το μπρίκι εδώ έπαιξα το πρώτο μου cs cod :D Έφαγε και ένα καλό καθαρισμα σήμερα μετά απο σχεδον 10 χρόνια και έλαμψε :P

post-207159-0-88459000-1362422088_thumb.png

post-207159-0-38820900-1362422120_thumb.png

post-207159-0-89077100-1362422144_thumb.png

post-207159-0-70898500-1362422157_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο μου Pc το οπoίο αγόρασα εν έτη 2003. P4 2.6 ghz 512 ddr 400mhz ram ge force 5200 128 mb seagate ide 80 gb και μια Noname τροφοδοτικάρα. Το pc λειτουργεί ακόμα και αύριο περιμένω 1 gb ram για να το έχω ως home server-κατεβαστήρι. Εχω δεθεί με το μπρίκι εδώ έπαιξα το πρώτο μου cs cod :D Έφαγε και ένα καλό καθαρισμα σήμερα μετά απο σχεδον 10 χρόνια και έλαμψε :P

Καθαρισμα μετα απο δεκα χρονια;

Βρηκες κανενα ειδος υπο εξαφανιση μεσα; χαχαχα

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το είχα μαζί μου ήταν στο πατρικό και καθόταν εδω και 4 χρόνια. Δεν θυμάμαι τον εαυτό μου να το καθαρίζει όσο έμενα στο πατρικό :P Ειδός υπο εξαφάνιση όχι απλά δεν φαινόταν ούτε η μητρική απο την σκόνη. Το μόνο που διακρινόταν ήταν η ψύκτρα του cpu :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια πρώτη προσπάθεια από το καινούργιο κουτάκι, το οποίο θέλει δουλειά ακόμα:

 

2q3rfww.jpg

 

Δυστυχώς δεν πρόλαβα να το χαρώ, έκανα τη μλκία να φοράω μάλλινο στην επανασυναρμολόγηση & μάλλον έκαψα τη μητρική από στατικό.  :fear:

 

Θα επανέλθω με περισσότερες foto μόλις μου την αλλάξει το e-shop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κάνω κι εγώ μια ανανέωση της φωτογραφίας μου με τη νέα πλέον sapphire 7950 Vapor-X και ψύκτρα την Corsair A50. Η φώτο τραβήχτηκε απ'το αρχαίο μου w810i, αλλά και πάλι είναι ικανοποιητική σχετικά.. 

post-241287-0-55675700-1362514009_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Thanks mill..! Ακόμα δεν την πήρα και την έχω ερωτευθεί.. :wub:</p>

 

Ερωτας με την πρωτη ματια, δεν τα πιανεις με κανα δεματικο τοσα καλωδια η περνα τα απο πισω αν γινεται

 

Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτας με την πρωτη ματια, δεν τα πιανεις με κανα δεματικο τοσα καλωδια η περνα τα απο πισω αν γινεται

 

Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App

Λες να γινόταν να τα περάσω από πίσω και να μη το είχα κάνει.? :P Θα μπορούσα τα καλώδια του front panel να τα συμαζέψω λιγάκι ακόμα βέβαια, και ίσως το επιχειρήσω με την πρώτη ευκαιρία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να γινόταν να τα περάσω από πίσω και να μη το είχα κάνει.? :P Θα μπορούσα τα καλώδια του front panel να τα συμαζέψω λιγάκι ακόμα βέβαια, και ίσως το επιχειρήσω με την πρώτη ευκαιρία. 

και ομως γινετε αν οχι ολα τα μισα τουλαχισττω μπορυν να πανε απο πισω και ιδικα αυτο της cpu power μπορης να το περασης πισω απο την gpu.Σε ιδιο κουτι εχω φιαξει τα καλωδια και το λεω :P απο αυριο αμα τα καταφερω θα δειτε και το δικο μου top secret 2ου παγκοσμιου η mobo.You will see ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας δειξω και εγω το δικο μου κουτι συντομα. Ετοιματειστε!! Τετοιο φοβερο και τρομερο κουτι δεν θα εχετε ξαναδει! Αυτο ειναι σιγουρο!!!

Μα τι τρολλης εισαι ρε παιχταρα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...