Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με οτιδήποτε διπλής όψεως μπορείς,εγώ που θέλω να το ανοίγω εύκολα κ γρήγορα έχω βάλει 4 κομματάκια bluetack,αλλά έχω και σκρατς να βάλω ίσως αργότερα.Το κουτί κάνει από μόνο του μια "εσοχή" που βοηθάει πολύ σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτο το ανθρακονημα μπαινει και στη πισω μερια η μονο μπροστα ?

 

Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App

Πίσω απο που βρε τρολλακι ? στην κάρτα γραφικών ? δεν θα στρώσει αφου ειναι ανάγλυφη.. θα είναι χάλια..
Για να ειμαι ειλικρινης δεν ηξερα καν τι ειναι το ανθρακονημα... Υπαρχουν ετοιμα η τα κανεις παραγγελεια για καθε καρτα?Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App

 

 

 

Αυτο το ανθρακονημα μπαινει και στη πισω μερια η μονο μπροστα ?

 

Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App

Πίσω απο που βρε τρολλακι ? στην κάρτα γραφικών ? δεν θα στρώσει αφου ειναι ανάγλυφη.. θα είναι χάλια..
Για να ειμαι ειλικρινης δεν ηξερα καν τι ειναι το ανθρακονημα... Υπαρχουν ετοιμα η τα κανεις παραγγελεια για καθε καρτα?Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το backplate απο που το πηρες ? Η καρτα μου χαλαει ολο την εικονα του υπολογιστη μαυρη μητρικη κοκκινα φανς κοκκινα και μαυρα σλεβε , μπλε καρτα γραφικων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το δικο μου κουτι. Βεβαια δεν ειναι καλο με βαση πολλα αλλα που εχω δει εδω μεσα και πραγματικα τα χαιρεσαι. Πολυ καλωδιομανι στο δικο μου και ας τα εχω πιασει με tire ups. Κοιταξα τουλαχιστον να μην εχει καλωδια οσο γινεται μες τη μεση.

 

post-182562-0-11072600-1362281308_thumb.jpg

 

post-182562-0-78702000-1362281325_thumb.jpg

 

post-182562-0-50913000-1362281345_thumb.jpg

 

Η τελευταια ανεβηκε καπως παραμορφωμενη (αν πατηθει βεβαια, φαινεται κανονικα). Μαλλον γιατι ηταν τραβηγμενη κατακορυφα και την γυρισα με το προγραμμα της προβολης των windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το backplate απο που το πηρες ? Η καρτα μου χαλαει ολο την εικονα του υπολογιστη μαυρη μητρικη κοκκινα φανς κοκκινα και μαυρα σλεβε , μπλε καρτα γραφικων...

 

Το backplate το είχε η κάρτα δεν το πήρα..Eχει η EK backplates αν θες να αγοράσεις ή από τον Ricardo στην Πορτογαλία που πήρα εγώ τις βίδες αν θυμάσαι,φτιάχνει custom backplates με ότι σχέδιο θες σε 3mm plexiglass!

 

Απλά τώρα το site είναι down για κάποιες αλλαγές που ηθελε να κάνει,περίπου στις 11 του μήνα μου είπε θα το ανοίξει πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

το backplate απο που το πηρες ? Η καρτα μου χαλαει ολο την εικονα του υπολογιστη μαυρη μητρικη κοκκινα φανς κοκκινα και μαυρα σλεβε , μπλε καρτα γραφικων...

 

Το backplate το είχε η κάρτα δεν το πήρα..Eχει η EK backplates αν θες να αγοράσεις ή από τον Ricardo στην Πορτογαλία που πήρα εγώ τις βίδες αν θυμάσαι,φτιάχνει custom backplates με ότι σχέδιο θες σε 3mm plexiglass!

 

Απλά τώρα το site είναι down για κάποιες αλλαγές που ηθελε να κάνει,περίπου στις 11 του μήνα μου είπε θα το ανοίξει πάλι!

Ναι το θυμηθηκα , αμα βαλω watercooling backplate πειραζει ?Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω βαλω στη καρτα watercooling backplate γινεται παρολο που εχει αεροψυξη?

 

Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App

ξαναδιάβασε αυτό που έγραψες.

θα βάλεις w/c covers σκέτα χωρίς να έχεις loop?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το backplate το είχε η κάρτα δεν το πήρα..Eχει η EK backplates αν θες να αγοράσεις ή από τον Ricardo στην Πορτογαλία που πήρα εγώ τις βίδες αν θυμάσαι,φτιάχνει custom backplates με ότι σχέδιο θες σε 3mm plexiglass!

 

Απλά τώρα το site είναι down για κάποιες αλλαγές που ηθελε να κάνει,περίπου στις 11 του μήνα μου είπε θα το ανοίξει πάλι!

 

επειδή με ενδιαφέρει και εμένα για backplate σκέτο καθαρά για λόγους αισθητικής . της ek μπαίνει έτσι σκέτο ή μόνο σαν συνδυασμό με το waterblock?

 

και από αναζήτηση στο google βρήκα πχ http://www.coldzero.eu/img/p/1154-1708-thickbox.jpg

αλλά δεν μπαίνει στο site . αυτό έλεγες doc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το backplate το είχε η κάρτα δεν το πήρα..Eχει η EK backplates αν θες να αγοράσεις ή από τον Ricardo στην Πορτογαλία που πήρα εγώ τις βίδες αν θυμάσαι,φτιάχνει custom backplates με ότι σχέδιο θες σε 3mm plexiglass!

 

Απλά τώρα το site είναι down για κάποιες αλλαγές που ηθελε να κάνει,περίπου στις 11 του μήνα μου είπε θα το ανοίξει πάλι!

 

επειδή με ενδιαφέρει και εμένα για backplate σκέτο καθαρά για λόγους αισθητικής . της ek μπαίνει έτσι σκέτο ή μόνο σαν συνδυασμό με το waterblock?

 

και από αναζήτηση στο google βρήκα πχ http://www.coldzero.eu/img/p/1154-1708-thickbox.jpg

αλλά δεν μπαίνει στο site . αυτό έλεγες doc?

Ενα τετοιο σε αεροψυξη κανει ας πουμε?Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...