Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και ομως γινετε αν οχι ολα τα μισα τουλαχισττω μπορυν να πανε απο πισω και ιδικα αυτο της cpu power μπορης να το περασης πισω απο την gpu.Σε ιδιο κουτι εχω φιαξει τα καλωδια και το λεω :P απο αυριο αμα τα καταφερω θα δειτε και το δικο μου top secret 2ου παγκοσμιου η mobo.You will see ..

Αδερφέ, πάνω αριστερά το κουτί δεν έχει τρύπα για να περάσει το καλώδιο της cpu, εκτός κι αν επιστρατεύσω άλλα Link.png Site: http://www.dremeleurope.com/gr/el/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B4%CE%B1/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B4%CE%B1.html">μέσα   :devil: Επίσης αν δεις, έχω ήδη περάσει από πίσω τα sata καλώδια που πάνε στο dvd, αλλά και πάλι με σπρώξιμο έκλεισε το πίσω μέρος του case.. Για το 24πινο δεν γίνεται καν λόγος.. Δεν χωράει ποτέ. Απλά το συγκεκριμένο κουτί ΔΕΝ κάνει για σοβαρό cable management..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ, πάνω αριστερά το κουτί δεν έχει τρύπα για να περάσει το καλώδιο της cpu, εκτός κι αν επιστρατεύσω άλλα Link.png Site: http://www.dremeleurope.com/gr/el/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B4%CE%B1/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B4%CE%B1.html">μέσα   :devil: Επίσης αν δεις, έχω ήδη περάσει από πίσω τα sata καλώδια που πάνε στο dvd, αλλά και πάλι με σπρώξιμο έκλεισε το πίσω μέρος του case.. Για το 24πινο δεν γίνεται καν λόγος.. Δεν χωράει ποτέ. Απλά το συγκεκριμένο κουτί ΔΕΝ κάνει για σοβαρό cable management..

Θα δεις σε λιγο τι εννοω γιατι ακομα το καθαριζω το δικο μου....μια ερωτηση παιζει καμια παντεντα με το μολεχ του φαν να το ριξω μονιμος στο 30%? κατι ειχα κανει παλια αλλα δεν θυμαμαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας δειξω και εγω το δικο μου κουτι συντομα. Ετοιματειστε!! Τετοιο φοβερο και τρομερο κουτι δεν θα εχετε ξαναδει! Αυτο ειναι σιγουρο!!!

 

Αρα θα ειναι καλυτερο απο αυτα πχ:

 

1

2

3

4

5

 

Οκ λοιπον......περιμενουμε με ανυπομονησια.... <_<

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε κι απο μένα το μηχάνημα της υπογραφής μου.

Θέλει λίγο ξεσκόνισμα και καλύτερο cable management (το οποίο θα γίνει το καλοκαίρι που θα έχω περισσότερο ελεύθερο χρόνο).

Είχα και cathode lights αλλά τα έβγαλα λόγω αναβάθμισης μητρικής (είναι πιο φαρδιά) και θα προστεθούν επίσης το καλοκαίρι.

 

2nv4f4h.jpg

 

29fxtgz.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δεις σε λιγο τι εννοω γιατι ακομα το καθαριζω το δικο μου....μια ερωτηση παιζει καμια παντεντα με το μολεχ του φαν να το ριξω μονιμος στο 30%? κατι ειχα κανει παλια αλλα δεν θυμαμαι :P

Τσέκαρε τις επιλογές για smart-fan της μητρικής. Επίσης για τα case fans μπορείς να πάρεις έναν fan controler. Αναμένουμε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκούζει για cable management, δεν τ'ακούς?

Να 'ρχόμουν να το στρώναμε μαζί αλλά τρέχω με την δουλειά και δεν μου περισεύει χρόνος ούτε για τα δικά μου :rolleyes:



Θα δεις σε λιγο τι εννοω γιατι ακομα το καθαριζω το δικο μου....μια ερωτηση παιζει καμια παντεντα με το μολεχ του φαν να το ριξω μονιμος στο 30%? κατι ειχα κανει παλια αλλα δεν θυμαμαι :P

 

Aν βαριέσαι να το κάνεις μόνος σου πάρε αυτό

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.804331

 

αλλιώς δές εδώ

http://www.insomnia.gr/topic/472059-on-off-%CF%83%CE%B5-%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BC%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%B5%CF%82/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκούζει για cable management, δεν τ'ακούς?

Να 'ρχόμουν να το στρώναμε μαζί αλλά τρέχω με την δουλειά και δεν μου περισεύει χρόνος ούτε για τα δικά μου :rolleyes:

Σε εμένα αναφέρεσαι??  :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκούζει για cable management, δεν τ'ακούς?

Να 'ρχόμουν να το στρώναμε μαζί αλλά τρέχω με την δουλειά και δεν μου περισεύει χρόνος ούτε για τα δικά μου :rolleyes:

 

 

Aν βαριέσαι να το κάνεις μόνος σου πάρε αυτό

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.804331

 

αλλιώς δές εδώ

http://www.insomnia.gr/topic/472059-on-off-%CF%83%CE%B5-%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BC%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%B5%CF%82/

ενταξει το βρηκα επαιξα λιγο με το μολεχ τωρα δινει σταθερα 5v οτι ακριβως ηθελα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον σ' εμένα (λόγω πόλης το λέω :P ).

 

Ήσυχο είναι, απλά οταν το έβαλα δεν ημουν και στα καλύτερά μου και το πέρασα στα γρήγορα.

Είχα μείνει σχεδόν δύο μήνες χωρίς PC και δεν είχα πολύ υπομονή για να κάνω συμμαζεμένη δουλειά.

Άσε που δεν έχει και αφαιρούμενα καλώδια και είναι πιο δύσκολη η κατάσταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη με την κοκκινη καρτα γραφικω ητανε το χαλι που επικρατουσε..... με τη μαυρη ειναι το τορινο 1 ωρα με το ζωρι καθαρισμενο :P εχω βαλει και κατι φωτο απο το εσχος απο πριν xD 

 

 

15062012014.jpg
img20130306132424.jpg
img20130306141341.jpg
img20130306165351.jpg
img20130306165406.jpg
img20130306170006.jpg
img20130306170020.jpg
 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άνοιξα με σκοπό σιγά -σιγα να το συμμαζέψω :confused:

Το παρατήρησα :fear:, απαγοητεύτηκα :cry: ,το ξεσκόνισα, το φωτογράφησα και το ξανάκλεισα :-)

 

img2241zk.jpg


 

img2242zh.jpg


 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ρωτησω κατι. Γιατι δεν υπαρχει επιλογη στο φορουμ να ανεβαζουμε φωτογραφιες απο το pc μας και πρεπει να τις ανεβαζουμε σε αλλες σελιδες και να κανουμε απο εκει copy paste το λινκ? Εχω βγαλει φωτογραφια το κουτι αλλα δεν θελω να χασω χρονο με ολη αυτη τη διαδικασια επειδη εδω καποιοι βαριουνται να βαλουν το συγκεκριμενο option.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ρωτησω κατι. Γιατι δεν υπαρχει επιλογη στο φορουμ να ανεβαζουμε φωτογραφιες απο το pc μας και πρεπει να τις ανεβαζουμε σε αλλες σελιδες και να κανουμε απο εκει copy paste το λινκ? Εχω βγαλει φωτογραφια το κουτι αλλα δεν θελω να χασω χρονο με ολη αυτη τη διαδικασια επειδη εδω καποιοι βαριουνται να βαλουν το συγκεκριμενο option.

 

Εσενα ποιος σου είπε ότι δεν υπάρχει τετοια επιλογη... για ψάξε λίγο καλύτερα στις "περισσοτερες επιλογές απαντησης"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...