Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως ήταν Οκτώβρης του '13;

Έχω βάλει κριτική στο e-shop αρχές Φεβρουαρίου του 2014,μετά απο αρκετές μέρες κατοχής (αγορά Ιανουάριο).

Όσο για τα υπόλοιπα,θα συμφωνήσω.Η λύση είναι απλή βέβαια...δέν βάζεις τίποτα στα 5,25

 

Μακάρι να έρθουν προϊόντα της Caselabs στην Ελλάδα.Μόνο για κάτι τέτοιο θα άλλαζα το Corsair.

 

Σωστός. Το πήρα όταν πήγα σε Haswell.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι να παρει καποιος τοσο γαϊδουρι κουτι γιατι δεν μετατρεπει το γραφειο σε κουτι;

Γτ αυτα τα λεφτα να μην τα διναμε σε αστεγους η στα παιδια στην Αφρικη γνωριζετε οτι καθε μερα πεθαινε απο 1 παιδι ? Να προλαβω καποιους εγω καθε μηνα προσφερω ενα ποσο ! Λιγο οff tοpic
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 900D το πηρα 250 μαζι με τετραπλο αλλιως δν θα δινα 400 οσο κανει δλδ! Ειδη ειναι οversιze αυτο το κουτι δν θελω να φανταστω το caselabs! Αλλα αυτα τα κουτια απαιτουν υδροψυξεις και διπλες λουπες αλλιωσ να παρεις αυτο το γομαρι και να το χεις με αεροψυξη θα νε ασχημο οποτε μιλαμε για 1200 μονο για κουτι και υδροψυξη! Εγω εκοψα κ εραψα το 900D στα μετρα μου το κοστος μαζι με διπλη λουπα ανερχετε στα 600 ευρω +50 για μοντα ολα μεταχειρισμενα φυσικα γτ για καινουργια δν το συζηταω!Αν επιαναν τα χερια μου θα εφτιαχνα μονος μου οπως κανει ο Ηρακλης το παλικαρι απλα το χει πρεπει να παει σε καμια εταιρια να φτιαχνει κουτια, εγω ιδεες εχω χρονο και μαστορα δν εχω ;-)

 

κοιτα και εγω με δυο λουπες ειμαι με2  3πλα  και δυο τρομπες και θελω να βαλω2* 4πλα και τα 3πλα που εχω να τα εχω για cpu και τσιπ μητρικης  πανω κατω  IMG_20141228_013349_897_zpsgtwbeohg.jpg         και μονο να βγαζουν αερα και στο low τα fan και τα 4 *πλα για gpu και αργοτερα αφου υπαρχουν για δευτερη καρτα και παντα σε low τα fan και αυτο το κουτι μπορεις να τα εχεις ολα μεσα και ανετα και να το εχεις μια ζωη !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε ινφο για μαγαζια στα ευρωπας που πουλανε caselabs?

 

δεν εχω βρει ψαχνω γιατι τα λεφτα τα εχω και απο αμερικα δεν στελνουν ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω βρει ψαχνω γιατι τα λεφτα τα εχω και απο αμερικα δεν στελνουν ελλαδα.

βρηκα αυτο απο γερμανια αλλα το χει τσαμπα...ενα χιλιαρικο θα βγει μες στο μελι...

επισης ο configurator ειναι αλλανταλλων

 

εντιτ στα γερμανικα τα δειχνει σωστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κοιτα και εγω με δυο λουπες ειμαι με2 3πλα και δυο τρομπες και θελω να βαλω2* 4πλα και τα 3πλα που εχω να τα εχω για cpu και τσιπ μητρικης πανω κατω IMG_20141228_013349_897_zpsgtwbeohg.jpg και μονο να βγαζουν αερα και στο low τα fan και τα 4 *πλα για gpu και αργοτερα αφου υπαρχουν για δευτερη καρτα και παντα σε low τα fan και αυτο το κουτι μπορεις να τα εχεις ολα μεσα και ανετα και να το εχεις μια ζωη !!

για στειλε καμια φωτο με τις 2 λουπες.Αν εχεις το κουτι της υπογραφης να φανταστω κανα 5.25 ρεζερβουαρ θα χεις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για στειλε καμια φωτο με τις 2 λουπες.Αν εχεις το κουτι της υπογραφης να φανταστω κανα 5.25 ρεζερβουαρ θα χεις

 

 

το ειχα βαλει και ποιο πισω ,  12656297_1147912415220980_1974124184_o.j   12591917_1138619199483635_476980248_o.jp    το fan το πορτοκαλι εχει αλλαχτει σε μαυρο . αμονταριστο εδω    703482_1120949921250563_2114062254_o.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

το ειχα βαλει και ποιο πισω ,  12656297_1147912415220980_1974124184_o.j   12591917_1138619199483635_476980248_o.jp    το fan το πορτοκαλι εχει αλλαχτει σε μαυρο . αμονταριστο εδω    703482_1120949921250563_2114062254_o.jpg

omg αυτό το πράγμα το έχεις βάλει πάνω σε γραφείο..? :P :P έχεις δίκιο που κοιτάς πρός caselabs πάντος θα σου ερχόταν γάντι με το hardware σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

omg αυτό το πράγμα το έχεις βάλει πάνω σε γραφείο..? :P :P έχεις δίκιο που κοιτάς πρός caselabs πάντος θα σου ερχόταν γάντι με το hardware σου.

 

ενοειται ποιο μαζεμενο και ολα μεσα ! + δυο 4πλα που θα βαλω, και αυτο πανω στο γραφειο θα ειναι :)   αλλα αυτο το καπιταλ κοντρολ δεν στελνουν απο αμερικη ελλαδα  . και δεν εχω βρει με ποιο τροπο αλλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στας ευρώπας http://www.gamingrigs.de/

εδω το εχουν 900ε   το απλο χωρις αυτα που θελω τα εχτρα  και 30 -40 μερες παραδοση η σκ@τογερμανοι . εχω απο φιλο γνωστο   που ειναι μανχαταν μονιμα εκει .θα δουμε αν μπορει να το στειλει σαν δωρο και καλα . ευχαριστω  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερας απλα.....

 

Να ρωτήσω κατι που παντα το ειχα απορια. Πως φωτίζει το block του cpu? Στα ετοιμα loop το καταλαβαινω αφου εκει ειναι η αντλια, εδω πως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...