Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι βιδες στο τζαμι που ειναι στραβοκατσαβιδο θα φυγουν και θα μπουν ακεφαλες.

 

Το κουτι κανονικα ειναι με την σιτα πανω αλλα αυτος που το ειχε εβαλε τζαμι και μου εδωσε και ενα ακομα τζαμι καινουριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 2,5 μήνες προετοιμασίας επιτέλους έτοιμο...

attachicon.gif20160214_224908.jpg

attachicon.gif20160215_000838.jpg

 

Οι φωτογραφίες δεν είναι και οι καλύτερες αλλά με το plexiglass μπροστά είναι δύσκολα τα πράγματα...

αυτοκόλλητο στον δίσκο.. Βλέπε Albilosha

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπροστα τελικα θα βαλω δυο 140αρηδες χωρις φως και οπως ειδα μπορεις να παρει και AIO υδροψυξη

 

Air Cooling System Top: 200mm fan x 1 (optional) - for mesh version (RC-902XB-KKN2) only
Front: 120mm XtraFlo fan x 2 (installed; 1200 RPM, 17 dBA), or 140mm fan x 2 (optional)
Rear: 120mm fan x 1 or 80mm fan x 2 (optional) Liquid Cooling System Front: 240mm radiator x 1 (optional)  (Compatible with the Nepton 280L)
Rear: 120mm radiator x 1 (optional)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπροστα τελικα θα βαλω δυο 140αρηδες χωρις φως και οπως ειδα μπορεις να παρει και AIO υδροψυξη

 

Air Cooling System Top: 200mm fan x 1 (optional) - for mesh version (RC-902XB-KKN2) only

Front: 120mm XtraFlo fan x 2 (installed; 1200 RPM, 17 dBA), or 140mm fan x 2 (optional)

Rear: 120mm fan x 1 or 80mm fan x 2 (optional) Liquid Cooling System Front: 240mm radiator x 1 (optional)  (Compatible with the Nepton 280L)

Rear: 120mm radiator x 1 (optional)

 

 Εγώ στη θέση σου μπροστά θα έβαζα δύο τέτοιους: http://www.thermaltake.com/microsite/Riing14RGB/index.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά,κάποιος είχε ένα S340 εδώ μέσα με μια Asus strix 970.Δεν θυμάμαι ποιος είναι και θέλω να τον ρωτήσω κάτι.Αν έχει την καλοσύνη όταν το δει να μου στείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά,κάποιος είχε ένα S340 εδώ μέσα με μια Asus strix 970.Δεν θυμάμαι ποιος είναι και θέλω να τον ρωτήσω κάτι.Αν έχει την καλοσύνη όταν το δει να μου στείλει.

 

Δεν πρέπει να λες για εμένα αλλά συνδιαστικά τα έχω και τα 2 οπότε ρώτα μπας και σε βοηθήσω σε αυτό που ψάχνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρέπει να λες για εμένα αλλά συνδιαστικά τα έχω και τα 2 οπότε ρώτα μπας και σε βοηθήσω σε αυτό που ψάχνεις.

Δεν θυμάμαι.Αλλά αφού τα έχεις κομπλέ.Να δω θέλω ακριβώς μέχρι που φτάνει η 970 σε μήκος στο κουτί.Γιατί παρόλο που έχει 2 φάν βλέπω είναι τεράστια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ALMOST DONE

 

Μετα απο 2 μηνες σχεδον ετοιμο το τερας στηθηκε και η δευτερη λουπα για την καρτα γραφικων...Μου λειπουν 2 λευκα ρακορ πιστευω σε 2 εβδομαδες να τα χω και επιτελους να το τελειωσω

 

P2170726.jpg

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...