Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, mad-proffessor είπε

Ποιό vesa desktop mount arm είναι αυτό;

Αν εννοεις την βαση των monitors ειναι αυτη 😛

https://www.skroutz.gr/s/15170576/Brateck-LDT24-C024.html

Επεξ/σία από gg i carry
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, gg i carry είπε

Αν εννοεις την βαση των monitors ειναι αυτη 😛

https://www.skroutz.gr/s/15170576/Brateck-LDT24-C024.html

2 ερωτήσεις ακόμα:

Για να γυρίσεις την οθόνη αριστερά ή δεξιά,  χρειάζεται alen κλειδί ή όχι;

Έχει ρύθμιση καθ ύψος;

Επεξ/σία από mad-proffessor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mad-proffessor είπε

2 ερωτήσεις ακόμα:

Για να γυρίσεις την οθόνη αριστερά ή δεξιά,  χρειάζεται  allen κλειδί ή όχι;

Έχει ρύθμιση καθ ύψος;

Οχι

Ναι αλλα και για τις 2 μαζι δεν μπορεις να ρυθμισεις το υψος σε καθε μια ξεχωριστα γτ γινεται απο την βαση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gg i carry είπε

Οχι

Ναι αλλα και για τις 2 μαζι δεν μπορεις να ρυθμισεις το υψος σε καθε μια ξεχωριστα γτ γινεται απο την βαση 

Τέλεια, ευχαριστώ πολύ θα την παραγγείλω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το σύστημα της υπογραφής μου .. 

Χωρίς πολλά πολλά..

λιτό χωρίς rgb φωτάκια άλλα κομψό . :)

 

IMG_20190305_210331.jpg

Επεξ/σία από Mr^Robot
  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mr^Robot είπε

Το σύστημα της υπογραφής μου .. 

Χωρίς πολλά πολλά..

λιτό χωρίς rgb φωτάκια άλλα κομψό . :)

IMG_20190305_210331.jpg

Φυσικα δε μπορείς να βάλεις κάποιο fan επάνω γιατι οι χοντροί σωλήνες της Η100i βρίσκουν επάνω εκτός και αν γυρίσεις την αντλία. Πιστεύω πάντως ένα 120/140mm μπορείς τα βάλεις πάνω από τα VRM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mr^Robot είπε

Το σύστημα της υπογραφής μου .. 

Χωρίς πολλά πολλά..

λιτό χωρίς rgb φωτάκια άλλα κομψό . :)

IMG_20190305_210331.jpg

Αυτά τα μινιμαλ look feeling είναι και τα καλύτερα. Ισορροπία μαύρου με κόκκινες λεπτομέρειες. 

💪💪

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thetiesthatbind είπε

Φυσικα δε μπορείς να βάλεις κάποιο fan επάνω γιατι οι χοντροί σωλήνες της Η100i βρίσκουν επάνω εκτός και αν γυρίσεις την αντλία. Πιστεύω πάντως ένα 120/140mm μπορείς τα βάλεις πάνω από τα VRM

Δεν το είχα σκεφτεί να σου πω την αλήθεια ..  αν και εχω περισσευούμενο ενα sp120 high performance  θα ηταν για έμενα too much ..υπάρχει άλλος ενας 120αρης κάτω απο το ψυγείο για τους μηχανικούς δίσκους , όποτε λεω 4 ειναι αρκετοί .

28 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Αυτά τα μινιμαλ look feeling είναι και τα καλύτερα. Ισορροπία μαύρου με κόκκινες λεπτομέρειες. 

💪💪

+1 ^ Νομίζω Βγήκε καλύτερο από οτι το ειχα φανταστεί .. Πρώτη φορά έφτιαξα "Themed" tower

Ειμαι και εγώ του μινιμαλ look low profile .. την μόδα με τα Rgb κτλπ  δεν την χώνεψα ποτέ... :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Mr^Robot είπε

Δεν το είχα σκεφτεί να σου πω την αλήθεια ..  αν και εχω περισσευούμενο ενα sp120 high performance  θα ηταν για έμενα too much ..υπάρχει άλλος ενας 120αρης κάτω απο το ψυγείο για τους μηχανικούς δίσκους , όποτε λεω 4 ειναι αρκετοί .

+1 ^ Νομίζω Βγήκε καλύτερο από οτι το ειχα φανταστεί .. Πρώτη φορά έφτιαξα "Themed" tower

Ειμαι και εγώ του μινιμαλ look low profile .. την μόδα με τα Rgb κτλπ  δεν την χώνεψα ποτέ... :) 

Σκέψου ότι η GPU παράγει ζεστό αέρα που θέλεις να απομακρύνεις από το κουτί σου. Επίσης θες να έχεις και μια σχετικά ίση πίεση. Εσυ αποφασίζεις, εγώ μια πρόταση έκανα. ;) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mr^Robot είπε

Ειμαι και εγώ του μινιμαλ look low profile .. την μόδα με τα Rgb κτλπ  δεν την χώνεψα ποτέ... :) 

Η αλήθεια είναι οτι δεν είναι και τόσο "τωρινή" μόδα. Πάντα θέλαμε (σε όσους μας αρέσει) rgb και φώτα και whatever, απλά δεν υπήρχαν τα μέσα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Stamer είπε

Η αλήθεια είναι οτι δεν είναι και τόσο "τωρινή" μόδα. Πάντα θέλαμε (σε όσους μας αρέσει) rgb και φώτα και whatever, απλά δεν υπήρχαν τα μέσα!

Βρε το ξερω οτι δεν ειναι τωρινή μοδα.. Νομίζω ολοι περάσαμε μια φαση με τα Cathode Lights και τα sound control sensors  σε φάση όρια επιληψίας .. :P

Άπλα μου φαίνονται τα Rgb πλέον "καγκουρια"  , οχι οτι μπορεί να δω κάτι και να το κράξω .. ορισμένα  setups μου αρέσουν και έμενα  άλλα είμαι της άποψης οτι μπορείς να διαθέσεις τα χρήματα που θα δωσεις για φωτάκια ας πούμε σε κάτι ποιο ουσιώδες ! για μια αναβάθμιση  κτλπ .

11-994-041-02.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Mr^Robot είπε

Βρε το ξερω οτι δεν ειναι τωρινή μοδα.. Νομίζω ολοι περάσαμε μια φαση με τα Cathode Lights και τα sound control sensors  σε φάση όρια επιληψίας .. :P

Άπλα μου φαίνονται τα Rgb πλέον "καγκουρια"  , οχι οτι μπορεί να δω κάτι και να το κράξω .. ορισμένα  setups μου αρέσουν και έμενα  άλλα είμαι της άποψης οτι μπορείς να διαθέσεις τα χρήματα που θα δωσεις για φωτάκια ας πούμε σε κάτι ποιο ουσιώδες ! για μια αναβάθμιση  κτλπ .

11-994-041-02.jpg

Απλά υπάρχουν αισθητικά ωραία όπως είπες και αντιαισθητικά setup εντελώς. Μπορεί να μην έχεις ούτε ένα rgb και να είναι αντιαισθητικό (είτε είναι μινιμαλ, είτε με μένα και σένα πάνω). Ακόμα και πολλά κουτιά είναι by default αντιαισθητικά για μένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το post στη σελίδα της shakmods στο fb το απόγευμα. Με το καλό να σου έρθουν. Extension 2x 8pin και 1x24 pin ήταν η παραγγελία για PSU EVGA P2; Πόσο χρεώθηκες μεταφορικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...