Προς το περιεχόμενο

Acer Aspire E1 15.6" - i5 3210 2.5GHz , 4GB RAM , 500GB HDD - 440€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πές μου λίγο από ποιότητα κατασκευής τι γίνεται γιατί ενδιαφέρεται άμεσα ένας φίλος.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Γενικα σαν κατασκευη ειναι στα γνωστα επιπεδα της Acer. Τιποτα να τρελαθεις δηλαδη, αλλα σχετικα στιβαρο. Το trackpad δεν ειναι στο κεντρο αλλα λιγο προς τα αριστερα και αυτο ισως να ενοχλει καποιους στο typing. Ερχεται με windows 8 και αρκετα acer apps.Εμενα δεν με βολευουν οποτε θα βαλω τα win7 συντομα.

Ακομα, επειδη δεν ειναι πολυ φανερο στην περιγραφη, να προσθεσω οτι εχει την HD4000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πές μου λίγο από ποιότητα κατασκευής τι γίνεται γιατί ενδιαφέρεται άμεσα ένας φίλος.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Γενικα σαν κατασκευη ειναι στα γνωστα επιπεδα της Acer. Τιποτα να τρελαθεις δηλαδη, αλλα σχετικα στιβαρο. Το trackpad δεν ειναι στο κεντρο αλλα λιγο προς τα αριστερα και αυτο ισως να ενοχλει καποιους στο typing. Ερχεται με windows 8 και αρκετα acer apps.Εμενα δεν με βολευουν οποτε θα βαλω τα win7 συντομα.

Ακομα, επειδη δεν ειναι πολυ φανερο στην περιγραφη, να προσθεσω οτι εχει την HD4000

αν του κανεις format και windows 7 απο τη αρχη θα πηγαινει ακομα πιο γρηγορα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site γραφει 1...το γνωστο ομως 1 που λενε και εδω στην ελλαδα ?

Γιατι ως γνωστον μπορει να λενε ολοι οι απατεωνες εδω 1 χρονο εγγυηση αλλα συμφωνα με αυτο ειναι 2 ...και λογικα και απο amazon.co.uk ισχυει το ιδιο..γιατι πωλειται απο ευρωπη και παει ευρωπη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μια φιλη που ψαχνεται για λαπτοπ...οπως ειναι αυτο, περνωντας του 7αρια..θα σηκωνει autocad η μπα;

 

δε νομίζω να έχει πρόβλημα

 

 

 

For 64-Bit AutoCAD 2013

  • Microsoft Windows 7 Enterprise, Ultimate, Professional, or Home Premium (compare Windows 7 versions) or Microsoft Windows XP Professional (SP2 or later)
  • AMD Athlon 64 with SSE2 technology, AMD Opteron® processor with SSE2 technology, Intel® Xeon® processor with Intel EM64T support and SSE2 technology, or Intel Pentium 4 with Intel EM64T support and SSE2 technology
  • 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • 6 GB free space for installation
  • 1,024 x 768 display resolution with true color (1,600 x 1,050 with true color recommended)
  • Internet Explorer 7.0 or later
  • Install from download or DVD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομίζω να έχει πρόβλημα

 

ναι κι εγω λογω ι5 ειπα οτι θα ναι οκ...η καρτα γραφικων με προβληματιζει ομως, πιο πολυ λογω αυτης ρωταω αν θα πηγαινει καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

δε νομίζω να έχει πρόβλημα

ναι κι εγω λογω ι5 ειπα οτι θα ναι οκ...η καρτα γραφικων με προβληματιζει ομως, πιο πολυ λογω αυτης ρωταω αν θα πηγαινει καλα.

καλή είναι η κάρτα και για παιχνίδια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ένα acer 5930g με Intel's Core 2 Duo P8600 processor with 2.4 Ghz, and a 515 MB GDDR-3 graphics card, an nVIDIAs 9600M GT GPU, and 4 GB DDR-2 RAM και δίσκο 500gb wd black που έχω βάλει εγώ είναι καλύτερος για να τον πάρω?

Ειδικά η κάρτα γραφικών?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ένα acer 5930g με Intel's Core 2 Duo P8600 processor with 2.4 Ghz, and a 515 MB GDDR-3 graphics card, an nVIDIAs 9600M GT GPU, and 4 GB DDR-2 RAM και δίσκο 500gb wd black που έχω βάλει εγώ είναι καλύτερος για να τον πάρω?

Ειδικά η κάρτα γραφικών?

η  hd4000 ειναι  πολυ καλη παιζει τα περισοτερα games δες http://www.youtube.com/watch?v=M3pHPpCHeww

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

fifa 13 και pro 13 σηκώνει αξιοπρεπώς?

Το μείον του βλέπω είναι ότι δεν έχει usb 3.0 και ούτε υποδοχή για pc card για να βάλεις κάρτα με usb 3.0

Επεξ/σία από tiniakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...