Προς το περιεχόμενο

Acer Aspire E1 15.6" - i5 3210 2.5GHz , 4GB RAM , 500GB HDD - 440€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οριακά ναι, οχι κατι τρομερό. δες και εδώ τιμες. παντως λεει οτι η οθόνη είναι από τις γυαλιστερές και εμένα μου τη σπαει αφάνταστα αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα για τι χρηση το θες και κατα ποσο εισαι gamer.... 3.2Kg δεν ειναι να τα φερνεις βολτα στην γειτονια προφανως αλλα ουτε με την καρτα που φοραει ειναι να παιζεις απαιτητικα παιχνιδια στα τερματα .... Κατα τ αλλα με 500ε δε νομιζω να μπορεσεις να βρεις οτιδηποτε ανταγωνιστικο σ αυτες τις ιντσες.



οριακά ναι, οχι κατι τρομερό. δες και εδώ τιμες. παντως λεει οτι η οθόνη είναι από τις γυαλιστερές και εμένα μου τη σπαει αφάνταστα αυτό...

Τι τιμες να δει εδω .... 17αρι με i5 περα απο το ιδιο που το δινει ενα μαγαζι στα 599 το αμεσως επομενο παει 699 και πανω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτσε βρε χαλάρωσε.... εδινε καποια στιγμη το eshop τον συγκεκριμενο σε φουλ εκδοση ομως με fullhd και ι7 και 650m με 750 ευρώ (κανενα τριμηνο πισω). δεν ειναι και οτι πιο ακριβό το συγκεκριμενο. με μη μπριζόνεις τωρα να ψάξω πόσο κανει στην ευρωπαική πιάτσα... :-D

edit: οκ δεν τον βρηκα σε καλύτερη τιμη αλλα αυτο δε σημαινει κατι... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα για τωρα φαινεται οκ, αλλα θα βρεις αυριο μεθαυριο κατι παρομοιο ή καλυτερο. τουλαχιστον σκεψου αν βιαζεσαι ή οχι. η οθονες της acer γενικα δεν ειναι κορυφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω ξαναπεί.

Έχω ένα laptop acer 5930g τετραετίας για κύριο υπολογιστή αλλά τελευταία έχει πέσει η φωτεινότητα στην οθόνη και γενικά έχει αρχίσει να δείχνει την ηλικία του.

Θέλω να κάνω μια επεξεργασία φώτο και βίντεο και η κάρτα γραφικών να σηκώνει ένα pro 2013 ή fifa 13.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα η διαμαχη ειναι αστεια.... στα 500 γιουρια 17αρι τοπι με i5 ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ .... τωρα αμα αρχισουμε τις προσφορες κατα καιρους στα 800(τοσο πηρα το alienware μου) κτλπ δεν εχει τελειωμο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικη εμπειρια απο HD 4000 δεν εχω να σου πω την αληθεια αλλα νομιζω πως θα σου κανει την δουλεια σου.
HD 4000



κοιτα για τωρα φαινεται οκ, αλλα θα βρεις αυριο μεθαυριο κατι παρομοιο ή καλυτερο. τουλαχιστον σκεψου αν βιαζεσαι ή οχι. η οθονες της acer γενικα δεν ειναι κορυφη.

Με 500 ευρω αυριο μεθαυριο να βρει καλυτερο.... δυσκολα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update:

 

Μετα απο μια εβδομαδα μετριας χρησης, η οθονη του laptop εβγαλε μια καθετη γραμμη και τρεμοπαιζει. Δεν ειναι προβλημα windows/drivers αφου παρουσιαζεται απο το bios ακομα. Σε επικοινωνια με το amazon, το δεχονται πισω με full refund (+τα μεταφορικα μου για να το στειλω).

Οσο λειτουργησε κανονικα μπορω να πω οτι ηταν εξαιρετικα αξιολογο για την χρηση που το ηθελα (οχι παιχνιδια). Αλλη μια φορα εντυπωσιασηκα με το customer support του amazon, για αυτο και συνεχιζω να αγοραζω σχεδον αποκλειστικα απο αυτους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...