Προς το περιεχόμενο

..The Animus Project..


Doc1355

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και περισσότερο άγχος, όχι μόνο όρεξη. Είσαι υποχρεωμένος να πετύχεις με βάση την προηγούμενη εικόνα του κουτιού που πόσταρες.

 

Συγχαρητήρια και από μένα.

 

Κοίταξε να δείς η αλήθεια είναι ότι πολύ σπάνια αγχώνομαι οπότε δεν θα το έλεγα :P

 

Το μόνο σίγουρο είναι πως ο στόχος μου είναι αυτό που λες,αλλα χαλλλλαρά!

Αν δεν είχα σκοπό να το κάνω καλύτερο (στα δικά μου μάτια τουλάχιστον) δεν θα ξεκινούσα καν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 416
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ορίστε και μία φώτο απο τα Covers στο Corel,χωρίς όμως τα σχέδια πάνω για να έχει σασπένς! :P

 

312iy6x.png

πολύ καλοδουλεμένα.το κόψιμο θα γίνει απο εσένα ή θα τα πας κάπου?

επίσης θα είναι αλουμινένια έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλοδουλεμένα.το κόψιμο θα γίνει απο εσένα ή θα τα πας κάπου?

επίσης θα είναι αλουμινένια έτσι?

 

Αυτά θα πάνε για κοπή laser φίλε μου γιατί θέλω ακρίβεια χιλιοστού και δεν λέει να χαλάω κομμάτια σε περίπτωση λάθους!

 

Απο plexiglass θα είναι,αλλα τώρα που το λές θα το κοιτάξω τι μπορεί να γίνει με το αλουμίνιο και τα σχέδια που θέλω να μπουν πάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά θα πάνε για κοπή laser φίλε μου γιατί θέλω ακρίβεια χιλιοστού και δεν λέει να χαλάω κομμάτια σε περίπτωση λάθους!

 

Απο plexiglass θα είναι,αλλα τώρα που το λές θα το κοιτάξω τι μπορεί να γίνει με το αλουμίνιο και τα σχέδια που θέλω να μπουν πάνω..

α μάλιστα θα πάνε για laser,θα στο πρότεινα και εγώ γι'αυτό ρώτησα.τώρα δες αμα μπορείς την λύση του αλουμινίου καθώς γλειτώνεις απο πολλά προβλήματα με το κυριώτερο την φθωρά του πλεξι σε βάθος χρόνου αλλά και την αντοχή/ποιότητα που προσφέρει το αλουμίνιο. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μικρό update ακόμα καθώς είχαμε κάποιες εξελιξεις!
 
Τα fillports η καλύπτρα της ledοταινίας και το sealing plug έφυγαν για ηλεκτροστατική σήμερα. Να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο μου τον Σωτήρη (aka Sotos 1) ο οποίος με έχει εξυπηρετήσει αρκετές φορές και ακόμα μια σήμερα καθώς ανέλαβε την μεταφορά των πραγμάτων προς βαφή!!! 
 
Να'σαι καλά Σωτήρη και έχουμε συνέχεια το ξέρεις :P
 
Λοιπόν καταρχάς να σας δείξω τις γωνίες στο πάτωμα με τις νέες βίδες πλέον..
 
 
P1280319.jpg


Eχει γίνει συνέχεια στο θέμα των covers αλλα δεν πρόλαβα να τραβήξω φωτογραφίες. Το θέμα είναι ότι δεν έχω καταλήξει ακόμα για το τί υλικό θα χρησιμοποιήσω για τα covers και είμαι στις δοκιμές,οπότε αύριο μεθαύριο θα τις ανεβάσω μαζί με την πρώτη δοκιμή ολοκληρωμένη..

Περιμένω απάντηση σχετικά με τα υλικά (αλουμίνιο ή plexi) και ότι μου κάτσει καλύτερα στο μάτι και στην τσέπη εκεί θα καταλήξω απλά το κακό είναι ότι έχω 3-4 ιδέες στο μυαλό μου και δεν ξέρω τι να κάνω  :unsure: 

Συνεχίζω όμως με τα fans για τα οποία έγιναν αυτοκόλλητα βινυλίου με το logo..


P1280324.jpg

P1280327.jpg


Αυτά για σήμερα και αν όχι αύριο τότε Τετάρτη συνεχίζω με την πρώτη ιδέα μου για τα covers!

To be continued..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...