Προς το περιεχόμενο

Sony PlayStation 3 Slim 12gb - £119.99 Amazon.co.uk


tigersgate6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανεβηκε 30 λιρες πλεον δεν αξιζει ... οποιος προλαβε-προλαβε... αν δεν ειχα ...θα το ειχα τιμησει !!!

 

Kαι ελεγα οτι το ετοιμαζαν αρκετα αγγλικα μαγαζακια σε αυτη την τιμη για την... boxing day (αυριο) ε δε θα εκανε price match το αμαζον (συνηθισμενο σε κατι τετοια). Επειδη κατι τετοιο βλεπω να εχει γινει οσοι το θελετε καλυτερα τσιμπηστε μεχρι αυριο βραδυ γιατι παιζει να ανεβει η τιμη απο μεθαυριο...

;)

YΓ. Θα ξαναπεσει παντως, πού θα παει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα Σε ολους και χρονια πολλα ..πηρα ενα ps3 me 12 gb ..Μπορω να βαλω εναν εξωτερικο δισκο που εχω ετοιμο ???

Η αλλιως παιρνει εσωτερικο ???? Γνωριζει κανεις ????Εκτος απο κατι ετοιμα που πουλανε τα μαγαζια εδω με 90 ευρω ..

--Ρωταω γιατι δεν το εχω ανοιξει το κουτι ακομη ..αν ειναι να παω να το αλλαξω με το 500gb ( 262 ευρω )??????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα Σε ολους και χρονια πολλα ..πηρα ενα ps3 me 12 gb ..Μπορω να βαλω εναν εξωτερικο δισκο που εχω ετοιμο ???

Η αλλιως παιρνει εσωτερικο ???? Γνωριζει κανεις ????Εκτος απο κατι ετοιμα που πουλανε τα μαγαζια εδω με 90 ευρω ..

--Ρωταω γιατι δεν το εχω ανοιξει το κουτι ακομη ..αν ειναι να παω να το αλλαξω με το 500gb ( 262 ευρω )??????????

γιατι δε βλεπεις μια σελιδα πισω που εχω ετοιμες λυσεις;

εξωτερικο δεν παιρνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παω αυριο πρωι πρωι να το αλλαξω δεν συμφερει .. Ευχαριστω πολυ

Συγγνωμη δηλαδη αλλα γιατι δεν συμφερει;

125 λιρες = 153 ευρω το 12αρι + 65 ευρω το πακετο σκληρου 500GB με bracket που λεω στο ποστ 8 = 218 ευρω αντε 220 να σου πω και εχεις ΠΣ3 500GB

ειναι 50 ευρω κατω απο το φθηνοτερο 500αρι που ειδα στο σκρουτζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον topic starter αλλά και στον Χristaras12 γιατί με τη βοήθειά σας, με 200 ευρώ έχω ένα ολοκαίνουργιο PS3 με 500gb σκληρό δίσκο. Με ακόμα 37,5 ευρώ συνδρομή πήρα ήδη δωρεάν όσα παιχνίδια κάνουν απόσβεση για ένα χρόνο.

 

Αν και οι μέρες δεν είναι καλές για να χαίρεσαι με 237 ευρώ που πήγαν σε μια παιχνιδομηχανή (άλλοι δίπλα μας δεν έχουν να φάνε), έτσι αποδεικνύεται ότι αν είσαι ενημερωμένος ως καταναλωτής, δεν χρειάζεται να επιτρέπεις σε κανέναν να σου πίνει το αίμα (269 ευρώ φθηνότερο skroutz).

 

Καλή χρονιά με υγεία και ευημερία!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oυτε για πλακα δεν ξαναπαραγγελνω απο το αγγλικο αμαζον. Το καλοκαιρι που περασε περιμενα 35 μερες το μονιτορ που παρηγγειλα και εδειχνε το σαιτ ως διαθεσιμο. Συμφωνα με τους ιδιους εφταιγε ο προμηθευτης τους, απο την αλλη στη σελιδα τους ολες αυτες τις ημερες το μονιτορ ηταν ορατο ως διαθεσιμο προς παραγγελια. Φυσικα μετα απο 2 εβδομαδες αργοποριας ειχα αποφασισει να το ακυρωσω, αλλα αφηνα την παραγγελια ενεργη να δω ποτε θα το εχουν διαθεσιμο. Τελικα μετα απο 35 ημερες αποφασισα να το ακυρωσω μονος μου και φυσικα διεγραψα και το λογαριασμο μου απο το σαιτ τους. Μακρυα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον amazon ειναι το χειροτερο απ'ολα δεν πρεπει να ξαναπαρει κανεις απο εκει ουτε καρφιτσα.

Να μαζεψουμε υπογραφες να κλεισει τωρα το κω@$@#$@ζο.

Οι ψευτες..... :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an to amazon.uk είναι όπως λετε το χειρότερο, τότε ποιο είναι το καλύτερο? δοκιμάστε κανενά thehut. zavvi και τα ξαναλέμε.

 

Εγώ έχω να πω ότι είναι TOP!! στέλνουν σε πολύ σύντομο διάστημα και πλέον έχει φοβερές τιμές. έχω παραλάβει αντικείμενα αξίας 70-100 ευρώ σε 2 εργάσιμες!!! δεν υπάρχει αυτό!!

 

Βασική προυπόθεση είναι το αντικείμενο να λέει sold and dispatched by amazon.uk

Αν είναι άλλος πωλητής δεν φταίει το αμαζον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an to amazon.uk είναι όπως λετε το χειρότερο, τότε ποιο είναι το καλύτερο? δοκιμάστε κανενά thehut. zavvi και τα ξαναλέμε.

 

Εγώ έχω να πω ότι είναι TOP!! στέλνουν σε πολύ σύντομο διάστημα και πλέον έχει φοβερές τιμές. έχω παραλάβει αντικείμενα αξίας 70-100 ευρώ σε 2 εργάσιμες!!! δεν υπάρχει αυτό!!

 

Βασική προυπόθεση είναι το αντικείμενο να λέει sold and dispatched by amazon.uk

Αν είναι άλλος πωλητής δεν φταίει το αμαζον.

ασ τον φιλε μου, δεν αξιζει να πιανεσαι απ τα λογια του. Και μονο απο αυτα που εγραψε, ευκολα μπορει να συμπερανει κανεις οτι δεν εχει και ιδιαιτερη σχεση και γνωση με αγορες απο αμαζον. Ας ψωνιζει απο Πλαισιο Παμπλικ και ολα τα υπολοιπα, τι να το κανουμε και το αμαζον οταν εχουμε τετοιους κολοσσους να ψωνισουμε απο Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...