Προς το περιεχόμενο

Aγορά PS3 Slim (Απορίες)


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οπως σου ειχα ξαναπει (η εδω η στο Playstation 3 topic)μπορεις να αγορασεις καποια Psn card η την συνδρομη 365 ημερων.

Τι καταστηματα υπαρχουν στο νησι σου απο τις μεγαλες αλυσιδες;(kotsovolos,public,multirama κλπ);

στανταρ καποια απο αυτα μη σου πω ολα θα εχουν Psn cards των 50 ευρω.Τις εξαργυρωνεις στην κονσολα και ενεργοποιεις την συνδρομη.Τα ρεστα απο το 50αρικο θα σου μεινουν στον λογαριασμο σου και μπορεις να αγορασεις ο,τι αλλο θες απο το store!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οπως σου ειχα ξαναπει (η εδω η στο Playstation 3 topic)μπορεις να αγορασεις καποια Psn card η την συνδρομη 365 ημερων.

Τι καταστηματα υπαρχουν στο νησι σου απο τις μεγαλες αλυσιδες;(kotsovolos,public,multirama κλπ);

στανταρ καποια απο αυτα μη σου πω ολα θα εχουν Psn cards των 50 ευρω.Τις εξαργυρωνεις στην κονσολα και ενεργοποιεις την συνδρομη.Τα ρεστα απο το 50αρικο θα σου μεινουν στον λογαριασμο σου και μπορεις να αγορασεις ο,τι αλλο θες απο το store!

Mπα φιλε μονο Γερμανος υπαρχει.Στην ΑΤΕ bank εαν παω εχει;καπου ειδα αλλα δεν θυμαμαι για προπληρωμενη καρτα...κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τραπεζα κυπρου εχει σιγουρα (prepaid Visa), οπως απο οτι ειδα και στην ΑΤΕ

http://www.atebank.gr/ATEbank/QuickLinks/kartes/ATEBankPrepaid.htm

μαλιστα την εχει με φωτογραφια της VISA

Στο γερμανο εχει το πακετο psn+ στα 37 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=61373&selectedCategoryId=1303

 

εγω γιατι το βλεπω 49,99 ; :confused:

 

γιωργο σε περιπτωση που εισαι κοντα τσεκαρε την τιμη αν ειναι στα 37.50 ευρω(αν ψαχνεις για κατι γρηγορο δηλαδη)

mtzs ευχαριστω γ εγω για τις πληροφοριες σχετικα με τις prepaid κλπ γιατι το ψαχνω μηπως και βγαλω καρτα κ εγω(ευτυχως το steam δεχεται και paysafe και την γλυτωσα την καρτα ακομα :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ιδεα πως δουλευει η paysafe (αν ειναι visa η mastercard)

αλλα οι prepaid ειναι εγγυηση, οσον αφορα τις ονλαιν αγορες γιατι οταν βαλεις τον αριθμο σου βγαζει αυτοματα VISA (ετσι εκανε σε μενα στο ΠΣΝ)

οποτε τις δεχονται ολα τα μαγαζια και εταιριες που ασχολουνται με δικτυακες πληρωμες

Γιωργο παρηγγειλε το απο public που το εχει με αντικαταβολη και χωρις μεταφορικα στα 37,50

http://www.public.gr/product/gaming/games/prepaid-cards/playstation-plus-prepaid-card-365-imeron/prod3000007pp/#.UOAANndRCso

Η απο πλαισιο που δε ξερω τι παιζει με μεταφορικα

http://www.plaisio.gr/Gaming/Accessories/Sony-Playstation-3/Sony-Playstation-Plus-Cards-Subscribe-365-days.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paysafe:

πας στο περιπτερο και ζητας καρτα paysafe 5,10,25,50,100 ευρω  και μπορεις να συνδιασεις το ποσό μεχρι 1000 ευρω μαξ!

ουτε λογαριασμος ουτε τιποτα,απλα κατα την αγορα πατας πληρωμη με paysafe,σου βγαινει ενα παραθυρακι και γραφεις τον κωδικο της καρτας και τραβαει λεφτα απο εκει.

Αν απο καποια καρτα εχεις υπολοιπο πχ 3 ευρω και θες να παρεις κατι με 7 ευρω βαζεις τα 3 ευρω τα εξαργυρωνεις και σου λεει οτι θελω αλλα 4 ευρω για να ολοκληρωθει η συναλλαγη οπου και βαζεις αλλη καρτα(γι αυτο ακομα δεν εχω paypal κλπ,για το psn βαζω την συνδρομη και καθαρισα :-D dlc σταματησα να αγοραζω για το ps3 οταν ειδα οτι εχω δωσει κοντα 35 ευρω μονο στο gt5)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paysafe:

πας στο περιπτερο και ζητας καρτα paysafe 5,10,25,50,100 ευρω  και μπορεις να συνδιασεις το ποσό μεχρι 1000 ευρω μαξ!

ουτε λογαριασμος ουτε τιποτα,απλα κατα την αγορα πατας πληρωμη με paysafe,σου βγαινει ενα παραθυρακι και γραφεις τον κωδικο της καρτας και τραβαει λεφτα απο εκει.

Αν απο καποια καρτα εχεις υπολοιπο πχ 3 ευρω και θες να παρεις κατι με 7 ευρω βαζεις τα 3 ευρω τα εξαργυρωνεις και σου λεει οτι θελω αλλα 4 ευρω για να ολοκληρωθει η συναλλαγη οπου και βαζεις αλλη καρτα(γι αυτο ακομα δεν εχω paypal κλπ,για το psn βαζω την συνδρομη και καθαρισα :-D dlc σταματησα να αγοραζω για το ps3 οταν ειδα οτι εχω δωσει κοντα 35 ευρω μονο στο gt5)

Kαλημερα παιδια.Πηρα χθες στα public και μου ειπαν περιπου σε 15 μερες......(χαιρετα μου τον πλατανο..).Συν οτι σε αυτους θα πληρωσω κ μεταφορικα.Για την paysafe card.την ξερω την εχω παρει για αλλο θεμα.Ειναι ενα χαρτι κ εχει εναν 16ψηφιο κωδικο με νουμερα.Οντως εχει διαφορες τιμες.Λετε να αγορασω τετοια;Δεν πιστευω να μην την παρει κ να μου ζηταει παλι πιστωτικες κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...