Προς το περιεχόμενο

Πεθαίνει το τροφοδοτικό.....???


blackkiller

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οταν το παρετε πειτε μου τις εντυπωσεις σας :-D  :-D  :-D

Θα σου πω εντυπωσεις οταν το παρω

Ρε γαμωτο και ημουν πολυ ευχαριστημενος μεχρι τωρα με το coolermaster που ειχα,αλλα απο οτι φαινεται οτι τροφοδοτικο εχω παρει τα τελευταια δωδεκα χρονια λες και εχει χρονοδιακοπτη και στα τρια χρονια καιγεται.

 

Γενικα τα XFX τα προτεινουν πολλοι απο εδω μεσα,αλλα δεν βρηκα καποιον να το εχει και να πει εντυπωσεις, θα δειξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω εγώ.... Πήρα το 550 PRO και το πήγα πίσω χτες και περιμένω RMA που ελπίζω να δώσει η XFX...  :mad:

τωρα μου εκανες την καρδια περιβόλι!!!!!!

 

Τι σου παρουσιασε?

Γιατι ειμαι και γκαντεμης εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα μου εκανες την καρδια περιβόλι!!!!!!

 

Τι σου παρουσιασε?

Γιατι ειμαι και γκαντεμης εγω

http://www.insomnia.gr/topic/468862-τροφοδοτικό-τσουφ-προτάσεις-για-νέο-τροφοδοτι/?p=5149942

coil whine προφανώς... 

 

Καλά άσε κι εγώ μια απ τα ίδια. 1 στα 1000 να έχει πρόβλημα θα το πετύχω εγώ. (σε οποιοδήποτε προϊόν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω εγώ.... Πήρα το 550 PRO και το πήγα πίσω χτες και περιμένω RMA που ελπίζω να δώσει η XFX...  :mad:

θελω να πιστευω πως εισαι παρα πολυ ατυχος  :devil:  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

coil whine σε καινούριο "ποιοτικό" τροφοδοτικό..........??? Γαμώ την τρέλα μου δλδ..........

ε δεν ακούγεται εδώ; Η φάση είναι ότι μερικές φορές το έκανε και χωρίς καν φορτίο πάνω του, αλλά άλλες φορές το έκανε και απλά με 1 dvd rom..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστοχια υλικου συμβαινει και στις καλυτερες οικογενειες.

 

 

Και βρήκε να συμβεί στον φίλο μας τον Νίκο, που έτυχε να πάρει μέρος στην συζήτηση μας  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

core 3i 2100 ati 6570  1TB SATA III 450W RAM 8GB auta exo flie kai μητρικη    MSI H61M-P23 B3

Το τροφοδοτικό που έχεις σε καλύπτει αν είναι ποιοτικό,αν είναι noname και θέλεις ν'ανεβεις κ για μελλοντική χρήση να πας 650w μπορείς άνετα να το κάνεις απλά διάβασε και τα παραπάνω που έγραψαν τα παιδιά για να κάνεις την σωστή επιλογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...