Προς το περιεχόμενο

ainol 9 ή onda v712


aravager

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω ainol λεω...

 

Γενικά η πλειοψηφία των ainol έχουν προβλήματα , μια επίσκεψη στο forum της ainol θα σας πείσει !!! Oι κινεζιές αυτά έχουν !!!

καλα απ τη στιγμη που παιρνει καποιος κινεζικο εννοειται οτι θα εχει καποια προβληματα, πολλα η λιγα αναλογα με το τι αγοραζει και απο ποια εταιρεια...για τα λεφτα τους μια χαρα ειναι και με το παραπανω....καμια εναλλακτικη να προτεινεις εχεις;καποιο που να εχει υποστηριξη και καλα χαρακατηριστικα με καλη τιμη;να βοηθησουμε και το φιλο; και επειδη το elf το χω δει κι απο κοντα, νταξει αλλο elf αλλο fire...

Επεξ/σία από kalampakas.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο π

εν τέλει παρηγγειλα το Onda 972. Σε 2 εβδομάδες που θα το έχω θα σας πώ εντυπώσεις. Ευχαριστώ για τις απόψεις σας.

Απο που φιλε το παραγγειλες και ποσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παίδες έφτασε επιτελους μετά από 17 ημέρες. Έφαγα φρίκη διότι ενω εβρίσκε το modem δεν μπορούσα να συνδεθώ. Εν τέλει το έφτιαξα ( ήταν μια ρύθμιση στο modem). Τώρα προσπαθώ να ρυθμίσω τα χρώματα της οθόνης ( έχω αλλοιωση χρωμάτων με ποίο έντονο το κόκκινο). Γράψτε μου για ότι απορίες ερωτήσεις έχετε:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παίδες έφτασε επιτελους μετά από 17 ημέρες. Έφαγα φρίκη διότι ενω εβρίσκε το modem δεν μπορούσα να συνδεθώ. Εν τέλει το έφτιαξα ( ήταν μια ρύθμιση στο modem). Τώρα προσπαθώ να ρυθμίσω τα χρώματα της οθόνης ( έχω αλλοιωση χρωμάτων με ποίο έντονο το κόκκινο). Γράψτε μου για ότι απορίες ερωτήσεις έχετε :)

Πες μας γενικά πως πάει,αν δεις κάτι που σε προβληματίσει και αν σου κάνει κρασαρίσματα γιατί χρήστης εδώ λέει ότι του κάνει συνέχεια!!

Τελικά πόσο σου στοίχισε;

Επεξ/σία από captnemo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...