Προς το περιεχόμενο

Αγορά Headphones (εύρος τιμής από 30,40 έως 100 ευρώ)


Abudi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κωνσταντινε δεν τα εχω δοκιμασει,για να σου πω με σιγουρια.Νομιζω οτι θα δεν ημουν ικανοποιημενος απο αυτη την αγορα,αν ημουν στη θεση σου.Απο την αλλη μπορει εσενα να σου αρεσουν.

 

Αν σκεφτεσαι να τα αγορασεις,καλο θα ηταν να πας σε καποιο καταστημα και να τα δοκιμασεις.

 

Απο την αλλη μπορεις να αγορασεις ακουστικα χωρις μικροφωνο και να αγορασεις ενα απλο μικροφωνο γραφειου και να το εχεις διπλα σου οταν παιζεις.Your choice :)

 

Τα shure sistah δεν μου φαινονται βαρια.Τα φοραω 3+ ωρες ( μερικες φορες παιζοντας bf3 :P ) και δεν με κουραζουν.Εξαλλου 80gr παραπανω δεν ειναι και πολλα για να ειναι deal breaker :)

Επεξ/σία από ChRis6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμφωνω chris, δεν ειναι τοσο σοβαρος παραγοντας.
Απλος οσες φορες εχω φορεσει studio headphones, με ψιλο κουραζουν.
Αλλα εφοσον εχεις προσωπικη εμπειρια, τοτε κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνω chris, δεν ειναι τοσο σοβαρος παραγοντας.

Απλος οσες φορες εχω φορεσει studio headphones, με ψιλο κουραζουν.

Αλλα εφοσον εχεις προσωπικη εμπειρια, τοτε κομπλε.

Κοιτα αν εχεις δοκιμασει αλλα studio ακουστικα και σε κουραζουν,κατα πασα πιθανοτητα θα εχεις και με αυτα καποια ενοχληση.

 

Πριν τα shure ειχα καποια ανοικτου τυπου,για τα οποια λενε οτι ειναι πιο ξεκουραστα,που ομως εμενα με κουραζαν πιο πολυ απο τα shure.Μου φαινεται αυτος ο τομεας ειναι καθαρα υποκειμενικος.Το βαρος δεν νομιζω να ειναι θεμα.Περισσοτερο προβλημα νομιζω θα εχεις στα αυτια(δεν παιρνουν πολυ αερα,ζεσταινονται μετα απο καποιες ωρες κτλ),γιατι δεν παιρνουν πολυ αερα,αφου τα μαξιλαρακια στο σκεπαζουν ολο και δεν ακους τιποτα αλλο εκτος απο το σημα των ακουστικων.

 

Προσωπικα δεν νομιζω να γυρισω σε ανοικτου τυπου.Την εχω καταβρει με τα κλειστου και αν αγοραζα αυριο ακουστικα,παλι κλειστου τυπου θα επαιρνα

Επεξ/σία από ChRis6
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το γνωριζω, εχω τα AKG που προτεινα παραπανω.
Την ζεστη την νιωθω πιο πολυ το καλοκαιρι και παλι υστερα απο πολλες ωρες ακουσματος.
Και συμφωνω, στα επομενα ακουστικα παλι σε κλειστου τυπου θα παω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχετε να μου προτεινετε καποια headphones με μικροφωνο για χρηση στα games?Γυρω στα 100 ευρω να εχουν ,αν ειναι δυνατον απο Ελλαδα αλλα θελω να εχουν καλο ηχο δηλαδη να αποδιδουν καλα το μπασο αλλα και τις ψηλες συχνοτητες .Επισης να ειναι καλο και το μικροφωνο γιατι εχω ακουσει διαφορα .Αυτα τα headphones που εχει στο plaisio αξιζουν ,της razer και της AKG ή της creative?

 

Πάντως εάν θέλεις ντε και καλά με μικρόφωνο έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές γι' αυτό Link.png Site: http://www.amazon.com/Afterglow-Universal-Headset-Xbox-360-6304300630490063060006306200/dp/B009IF0EUE/ref=cm_cr_pr_product_top">PDP Afterglow Universal Wired Headshet  ( έχει αρκετές πωλήσεις στην Αμερική και λένε ότι είναι πολύ καλό value for money  ;)  )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...