Προς το περιεχόμενο

Μείωση παραγγελιών εξαρτημάτων για το iPhone 5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσεξτε εσεις που πουλατε το 4s οσο οσο για να παρετε το 5αρη. Βλεπω σε λιγο καιρο να ανταλλασουν αυτοι που εχουν το 5 με το 4s και να πληρωνουν κιολας!<br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεξτε εσεις που πουλατε το 4s οσο οσο για να παρετε το 5αρη. Βλεπω σε λιγο καιρο να ανταλλασουν αυτοι που εχω το 5 με το 4s και να πληρωνουν κιολας!<br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

και μετα θα ξυπνησεις θα πιεις λιγο νερο και θα κοιμηθεις ορθιος

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μικρή είναι η πτώση αυτή... δε γίνεται να μου έχεις τιμή το 4S σχεδόν την ίδια με το note 2.

 

έλα... το 4S τώρα έπρεπε να κάνει τουλάχιστον 250-300 ευρώ, και το 5 ΤΟ ΠΟΛΥ 400, κι αυτό επειδή είναι ακόμα καινούριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ζητημα για εμενα δεν ειναι η τεχνολογια του iphone 5. Αλλωστε σε θεμα hardware ειναι μεσα στην τριαδα των πιο ισχυρων smartphones αναλογα με το τι κοιτας.

Το ζητημα ειναι οτι κουρασε.. Δεν υπαρχει καινοτομια, κατι το καινουργιο που θα συναρπασει και αυτο εχει αντικτυπο.

Οπως σωστα ειπωθηκε δεν βλεπω σοβαρο λογο καποιος που εχει το 4s να παει στο 5. Οκ κυριως καλυτερο σε gpu κυριως και διπλασια ram αλλα το ios 6 ηταν μια τεραστια απογοητευση για πολλους.

Αυτος ηταν και ο λογος που για πρωτη φορα μετα απο καταβολης android και με την ευκαιρια του Note 2 ειπα να ξαναδοκιμασω. Guess what? There's no turning back for me αν συνεχισει ετσι η Apple.. Σηκωσε πολυ ψηλα τον αμανε και αυτο θα αρχισει να εχει αντικτυπο στην αγορα. Ειδικα οταν το jellybean ειναι τοσο καλο OS και πεταει σε συσκευες οπως το HTC Droid, Galaxy S3/Note 2 κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μικρή είναι η πτώση αυτή... δε γίνεται να μου έχεις τιμή το 4S σχεδόν την ίδια με το note 2.

 

έλα... το 4S τώρα έπρεπε να κάνει τουλάχιστον 250-300 ευρώ, και το 5 ΤΟ ΠΟΛΥ 400, κι αυτό επειδή είναι ακόμα καινούριο...

Και στα 450,αντίς τη siri,θα σου έχουν μια Βραζιλιανα να σου πέρνει... τα τηλεφωνιματα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα 450,αντίς τη siri,θα σου έχουν μια Βραζιλιανα να σου πέρνει... τα τηλεφωνιματα!

 

http://youtu.be/Ro7VEzKv6ow

 

τα πρώτα 45 δευτερόλεπτα είναι αυτά που έχουν σημασία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτω απο τα $500 η μετοχή. Θέλω να ξέρω πόσοι θα πέσουν απο τα παράθυρα όταν αγόραζαν στα $700 ακούγοντας τους αναλυτές-fanboys να δίνουν τιμή στόχου πάνω απο τα $1000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει νοημα η ζωη μου πλεον μετα απο αυτην την ειδηση, θα ξεκινησω θρησκευτικη οργανωση οπου θα μαζεψω τρελους για να ακολουθησουμε τον τρισμεγιστο σωτηρα της ανθρωποτητας Jobs.

 

Δεν με ενδιαφερει καθολου τι εκανε η Apple, η Samsung, η SE. Ο μονος λογος που γραφω ειναι για τα fanboys.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενομενο. Το iphone περα απο κακη επιλογη πλεον δεν ειναι καν κουλ πια που ειναι ο πρωτογενης λογος που σκαγαν τα προβατα ενα μισθο για να το παρουν. 

 

Ενημερωτικα για τους τρεντουλες κουλ φετος ειναι το galaxy s3 θα φορεθει πολυ λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...