Προς το περιεχόμενο

Αναζητηση του επομενου γιγαντα...


takis_koll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι οπως τα λες....Ενω το ειχα μελετησει σε διαφορα μαγαζια και ηξερα το μεγεθος,δεν εδινα πολυ βαση γιατι ακομα δεν ηταν δικο μου...Με το που το αγορασα και ανοιξα το κουτι καπως μου ηρθε...Απο το 4s σε αυτο ειναι τεραστια αλλαγη!Πλεον ειναι η δευτερη μερα που το εχω και ηδη αρχιζω να το συνιθιζω...Ακομα δεν εχει μαθει ολα τα του τα κολπα(εχω δει 1000αδες βιντεο στον σωληνα)αλλα το εχω αγαπησει...Ειδικα την μπαταρια του.....Απο το πρωι εως τωρα εχει φαει ενα 13% μονο...Με πολυ χρηση wifi και πειραματισμους....

Το android μου φενεται ΒΟΥΝΟ...σαν να μην προκειται ποτε να το καταλαβω!!(Συνιθισμενος χρονια τωρα σε iOS).

Πιστευω να το μαθω το συντομοτερο δυνατον και να αρχισω πειραματισμους με root που διαβαζω εδω και rom!!!

Ο χρονος θα δειξει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βουνό δεν είναι μην ανησυχείς! Απλά όντως όταν κάνεις την μετάβαση καταλαβαίνεις πόσο περιορισμένος είναι κανείς στο κλειστό περιβάλλον του iOS. Δε λέω γούστα και προτιμήσεις είναι αυτά και κάποιος μπορεί να προτιμά αυτό το "just works" αλλά δεν υπάρχουν μόνο αυτά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_v-4958.php

Xperia V προβληματίσου ;)

το είδα σε κάτι σκρουτζομάγαζα αλλά εγώ θα το αγόραζα απο amazon.

Προσωπικά εγώ αγόρασα το Τ για το ίδιο λόγο με σένα.Βαρέθηκα το iphone..

 

Δεν είδα οτι το αγόρασες αλλά για όσους γενικότερα ψάχνουν ας κοιτάξουν και την λύση που πρότεινα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...