Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχουν και τα gameplay videos στο YT ξέρεις. Το Skyrim για μένα υστερεί πολύ σε υπόθεση και cinematic scenes. Συν του οτι ο πρωταγωνιστής δεν μιλάει καθόλου. Το W3 απο αυτά που έχω δει φαίνεται αψεγάδιαστο...

 

Ενα απο τα καλυτερα Rpg ολων των εποχων οταν υστερει σημαντικα σε υποθεση??Αρα τοτε τι παιζουμε Hack n slash παιχνιδι ή Fps? :D Προς θεου σε καμια περιπτωση δεν λεω οτι δεν μου αρεσε το Skyrim απλα αν εχει μεινει εντονα στην ιστορια ειναι πιο πολυ επειδη ειχε μεσα δρακους και λογω της τρομερης δουλειας(οπως παντα αλλωστε)που κανανε οι Mods

 

Επισης για το Vs που γραφεις δεν ειναι κακο να γινεται συγκριση μεταξυ 2 παιχνιδιων οταν το 1 παιχνιδι απο αυτα ειναι αυτο του θεματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα απο τα καλυτερα Rpg ολων των εποχων οταν υστερει σημαντικα σε υποθεση??Αρα τοτε τι παιζουμε Hack n slash παιχνιδι ή Fps? :D Προς θεου σε καμια περιπτωση δεν λεω οτι δεν μου αρεσε το Skyrim απλα αν εχει μεινει εντονα στην ιστορια ειναι πιο πολυ επειδη ειχε μεσα δρακους και λογω της τρομερης δουλειας(οπως παντα αλλωστε)που κανανε οι Mods

 

Επισης για το Vs που γραφεις δεν ειναι κακο να γινεται συγκριση μεταξυ 2 παιχνιδιων οταν το 1 παιχνιδι απο αυτα ειναι αυτο του θεματος.

 

 

 

Καλά εγώ έτσι κι αλλιώς είμαι πιο πολύ fan των fps και strategy, δεν θεωρώ των εαυτό μου έμπειρο rpgά. Θέλω να παίξω το game αλλά δεν νομίζω να μου το σηκώνει. Ελπίζω μέχρι να πέσει η τιμή του να έχω πάρει καμιά καλύτερη gpu... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εγώ έτσι κι αλλιώς είμαι πιο πολύ fan των fps και strategy, δεν θεωρώ των εαυτό μου έμπειρο rpgά. Θέλω να παίξω το game αλλά δεν νομίζω να μου το σηκώνει. Ελπίζω μέχρι να πέσει η τιμή του να έχω πάρει καμιά καλύτερη gpu... :-(

Εδω αλλοι το παιζουν το παιχνιδι με πολυ πιο αδυναμες καρτες απο την δικια σου η Gtx 660 θα τα βρει σκουρα???Απλα δεν θα παιζεις σε Ultra και High αλλα πιθανως σε Medium αλλα ουτως ή αλλως διαφορες σημαντικες οπτικα δεν υπαρχουν αρα θα εισαι μια χαρα.

 

Επισης τι εννοεις να πεσει η τιμη του,δεν ειδες το Link που σου εστειλα?? 17.5 ειναι ηδη τιμη χωμα αν σκεφτεις την διαρκεια που μπορει να σου βγαλει το παιχνιδι με ολες τις διαφορετικες επιλογες http://www.allkeyshop.com/blog/buy-the-witcher-3-wild-hunt-cd-key-compare-prices/

 

εκτως αν θελεις να το αγορασεις Retail οπου η τιμη ξεφευγει αρκετα http://www.skroutz.gr/s/4991461/The-Witcher-3-Wild-Hunt-PC.html?from=catspan

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι η cpu και αυτό μόνο στις πόλεις, με την 660 θα είσαι κυριλέ.

Έτσι κι αλλιώς οι διαφορές low και ultra είναι σχετικά μικρές.

Πάρε μια εικόνα και θα καταλάβεις:

 

Επίσης το Skyrim ήταν κορυφή στον καιρό του, το μακρινό 2011.

Το W3 πατάει πάνω σε αυτά που μάθανε από το Skyrim ουσιαστικά. Πολύ καλύτερο από το 2 γι αυτό τον λόγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι διαβαζω στου web, έβγαλα το bad ending. το μόνο λάθος που θυμάμαι είναι αυτό με τα νομίσματα...

 

 

Τόσες ώρες χαμένες. :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από ότι διαβαζω στου web, έβγαλα το bad ending. το μόνο λάθος που θυμάμαι είναι αυτό με τα νομίσματα...

 

 

Τόσες ώρες χαμένες. :-\

 

Ε, μπορείς να βάλεις save από το σημείο που σου λέει το παιχνίδι ότι "no return", και να κάνεις άλλες επιλογές. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, μπορείς να βάλεις save από το σημείο που σου λέει το παιχνίδι ότι "no return", και να κάνεις άλλες επιλογές. :)

Απ οτι διαβάζω ειναι πολλες οι επιλογές που θα πρεπει να ειχα κανει για να αλλάξουν τα πραγματα.

 

#strong independent women my ass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απ οτι διαβάζω ειναι πολλες οι επιλογές που θα πρεπει να ειχα κανει για να αλλάξουν τα πραγματα.

 

#strong independent women my ass

 

 

Βασικά για την Ciri κάνεις τις επιλογές. Αλλιώς βλέπεις από Youtube. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι η cpu και αυτό μόνο στις πόλεις, με την 660 θα είσαι κυριλέ.

 

Ας μη λέμε ανακρίβειες... Προσωπικά στις πόλεις είμαι ακατέβατα 55-60 ανεξαρτήτως ώρας & καιρικών συνθηκών, και τρώω κάτι 35άρια σε κάτι άκυρες περιοχές τύπου καλύβα με 2 npc στη μέση του πουθενά... Στις 100+ ώρες που έχω παίξει έχω συμπεράνει ότι το optimization είναι της πλάκας και τα drops μπορούν να συμβούν οπουδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...