Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παίδες θέλω τη βοήθεια σας,

 

Λόγω δουλειάς εδώ που ήρθα δεν έχω πρόσβαση με το PC σε δίκτυο. Υπάρχει κάποιο λινκ ή άλλος τρόπος να κατεβάσω απο κάπου το 1.06 patch και να το περάσω εγώ χειροκίνητα? να σημειώσω ότι το παιχνίδι το έχω κανονικά μέσω GOG.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια το pc μου εχει, 3770k στα 4.2Ghz και GTX 760 2GB SLI. Και με τις καρτες στο 60-80%, σε high settings, εχω 35-40 fps. Υπαρχει περιπτωση να τρωω μπουκαλι απο την CPU, η φταιει το game?

Εχω την GOG 1.06 εκδοση.

 

ne9iis.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια το pc μου εχει, 3770k στα 4.2Ghz και GTX 760 2GB SLI. Και με τις καρτες στο 60-80%, σε high settings, εχω 35-40 fps. Υπαρχει περιπτωση να τρωω μπουκαλι απο την CPU, η φταιει το game?

Εχω την GOG 1.06 εκδοση.

 

Κλείσε το hairworks αν το έχεις on.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια το pc μου εχει, 3770k στα 4.2Ghz και GTX 760 2GB SLI. Και με τις καρτες στο 60-80%, σε high settings, εχω 35-40 fps. Υπαρχει περιπτωση να τρωω μπουκαλι απο την CPU, η φταιει το game?

Εχω την GOG 1.06 εκδοση.

 

ne9iis.jpg

 

Να τρως μπουκαλι με 3770Κ που ειναι απο τους δυνατοτερους επεξεργαστες αποκλειεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πυρήνες της CPU στο πόσο τρέχουν;

Λοιπον παιδια το pc μου εχει, 3770k στα 4.2Ghz και GTX 760 2GB SLI. Και με τις καρτες στο 60-80%, σε high settings, εχω 35-40 fps. Υπαρχει περιπτωση να τρωω μπουκαλι απο την CPU, η φταιει το game?

Εχω την GOG 1.06 εκδοση.

 

ne9iis.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...