Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξεκίνησα εδώ και 2 μέρες NG+ με lvl 41 και το λουτ είναι άχρηστο τελείως. Ότι και να βρω είναι μαπα. Βέβαια, φοράω την viper πανοπλία μαζί με τα αντίστοιχα σπαθιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα εδώ και 2 μέρες NG+ με lvl 41 και το λουτ είναι άχρηστο τελείως. Ότι και να βρω είναι μαπα. Βέβαια, φοράω την viper πανοπλία μαζί με τα αντίστοιχα σπαθιά.

Εχω τον ιδιο εξοπλισμό με σένα αλλα level 40..θελω ακόμη 200 xp points για 41 αλλα δε τους βρίσκω πουθενά..εχω γυρίσει όλο το κόσμο..βεβαια ειχα failed στο quest deadly plot διότι δε το ξεκίνησα ποτε..πρεπει να έδινε τους πόντους που χρειάζομαι..επισης ειναι και το collect them all που αν εχεις χάσει quest δεν τις συμπληρώνεις με τιποτα τις κάρτες..

Πήγαινε στο skellige να αγοράσεις την undvik πανοπλία(level 41) ειναι the best good looking για μένα και εξίσου ωμή δύναμη με τη viper μονο που δεν ειναι witcher gear..(ένας λόγος που θελω να φτάσω 41)

Κάτι τελευταίο στον runewright τι enhancements εχεις βάλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στα 2 σπαθιά εβαλα αυτο που παίρνει τη δυναμη των sings.

 

Υπάρχει mod που δε σε περιορίζει στα item levels.

Δεν υπάρχει περίπτωση να χρησιμοποιησω το ανωτέρω mod ειδικά σε αυτό το game.. :)

Anyway σ'ευχαριστω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος έχει τελειώσει το παιχνίδι ας μου στείλει ένα PM να ρωτήσω κάτι για ένα quest που νομίζω ότι μου έχει κολλήσει. Δεν θέλω να spoilαρω εδώ κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος έχει τελειώσει το παιχνίδι ας μου στείλει ένα PM να ρωτήσω κάτι για ένα quest που νομίζω ότι μου έχει κολλήσει. Δεν θέλω να spoilαρω εδώ κάτι. 

Ακόμα δεν έχω βρει λύση. Έχει να κάνει με το quest 'A Deadly Plot'. Δεν θέλω να κάνω κανένα spoil αλλά <spoiler> μετά την σπηλιά με τα troll </spoiler> δεν έχει συνέχεια το quest.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

...μετά τη σπηλιά απλά συνοδευεις τον Thaler, μέχρι λίγο πιο κάτω, και τελειώνει το quest.

 

εννοείς ότι όλη κι όλη η ανάμιξη σου στη δολοφονία είναι αυτό ;

 

χαχαχα !!! σίγουρα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιστορικα χαμηλοτερη τιμη για κουτατο Witcher 3 απο public στα 25ευρω 

https://www.skroutz.gr/s/4991461/The-Witcher-3-Wild-Hunt-PC.html?from=favorites_popup

Αν δεις καμία πτώση τιμής στο κουτάτο DLC βάλε μία φωνή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...