Προς το περιεχόμενο

16GB 10" Google Android 4.0 IPS Capacitive Screen Tablet PC Dual Cam Bluetooth 20€


Doc_Chaos_81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα dispute πιο πριν και αυτόματα το έκαναν claim.. Οπότε η συνναλαγή είχε μαρκαριστεί σαν προβληματική.. Οπότε κάντε το για να πάρετε τα λεφτά εντός της βδομάδας πίσω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα dispute πιο πριν και αυτόματα το έκαναν claim.. Οπότε η συνναλαγή είχε μαρκαριστεί σαν προβληματική.. Οπότε κάντε το για να πάρετε τα λεφτά εντός της βδομάδας πίσω.. 

Εμένα μετά τις 30 Γενάρη. Περιμένω απάντηση απο τον seller για να προχωρήσουν σε επιστροφή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλαν και μένα @. Ξεκίνησα διαδικασία και 30/1 θα έχουμε επιστροφή.

 

Το θέμα είναι ότι το tracking δουλεύει. Δεν έχει μπει ακόμα Ελλάδα.

Είμαι περίεργος να δω αν θα έρθει και τι θα είναι αυτό που θα έρθει.

 

Θα στείλω όταν και αν πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΧΘΕΣ ανοιξα case στο ebay ΣΗΜΕΡΑ μου απαντησαν οτι μου επιστρεφουν ολο το ποσο.

Υ.Γ. το γραφω μονο και μονο για να δουν καποιοι οτι το ebay καλυπτει τον αγοραστη οταν πανε να τον κοροιδεψουν, και να μην φοβουνται να αγορασουν κατι εφοσον βεβαια πληρωνουν μεσω paypal.

 

Y.Γ.2 η επιστροφη στην καρτα φανηκε μια μερα μετα το email, το ενδιαφερον ειναι οτι

19,50 € χρεωθηκα, ακριβως 19,50 € μου επεστρεψαν, αρα δεν ισχυει οτι το paypal κερδιζει δυο φορες απο την μετατροπη ευρω/δολαριο. σημειωτεον οτι το τελευταιο 15ημερο το ευρω ανεβαινει εναντι του δολλαριου, δηλαδη αν μου επεστρεφαν με την σημερινη ισοτιμια θα επρεπε να μου δωσουν λιγοτερα. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ το ποσο επιστροφης ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ με το ποσο χρεωσης.

Επεξ/σία από p14767
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...