Προς το περιεχόμενο

προβημα με facebook


demetres7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας. σημερα απο το πρωι κατι δεν παει καλα με το facebook μου..μου δειχνει οτι δεν εχω φιλους, δεν μπορω να δω ειδοποιησεις και γενικα κατι δεν παει καλα. υπαρχει καποιο γενικο προβλημα ή μου το παραβιασαν? *υπαρχει ενα λαθος στον τιτλο ,να μπορει αν διορθωθει.

post-190829-0-54223200-1359117388_thumb.jpg

post-190829-0-28215900-1359117405_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνει λίγο πιο αναλυτικός αν θέλεις, ίσως είναι θέμα browser ή γίνεται κάποιο upgrade που επηρεάζει μια μεριδά χρηστών στην οποία ίσως ανήκεις και εσύ για κάποιο χρονικό διάστημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σήμερα ο αδερφός μου μπαίνει το προφιλ του στο φβ και βλέπει να έχει κάνει Like σε κάτι άκυρες σελιδες και follow σε έναν ακυρο τυπο. το περιεχόμενο είναι τούρκικο στις σελιδες αυτές. Κανω block και unfollow αλλαξα και κωδικούς και πάλι ξανα τα ίδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Παιδιά τι γίνεται? Ξερετε κάτι? Έχω κάνει kai report τις σελιδες αυτες. αλλά τίπτα ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ!! Τι να κάνω άλλο???


Όλα ξεκίνησαν ως εξής: Μου είπε ότι τoν έκαναν tag σε ένα βιντεο. Μπήκε να δει τι βιντεο είναι αυτό και πατώντας πλαυ έβγαζε ένα παράθυρο στο οποίο παταγε κανσελ. Τελικά δεν έπεξε ποτε το βίντεο (φοντο πίσω είχε τουρκικη σημαία) και μετά ξαφνικά πήρε όλους τους ΄φιλους του και τους έκανε tag στο βιντεο αυτό. Στη συνέχεια άρχισαν να γίνονται likes kai follows απο το λογαριασμό του όπως σας είπα πιο πάνω. 


Ξέρει κανείς τι μπορούμε να κάνουμε? Παρακαλώ βοήθηστε αν ξέρετε



Παιδια υπάρχει ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Μπήκα και εγω μέσα πριν λίγο!!! ΕΧΩ ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο πρόβλημα ΧΩΡΙΣ να έχω ανοίξει κανένα βίντεο. Είχα να μπώ σχεδόν κανα μήνα.  Βλεπω στο προφιλ μου να εχει κάνει like σε παρόμοιες  η και ίδιες σελιδες με αυτές που έκανε στον αδερφό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://anakalipsi.blogspot.gr/2013/01/sos-facebook.html

 

η λυση σου

 

demetres7 και σε μενα απο το πρωι ηταν ετσι(λογικα καποια αναβαθμιση θα κανουν)εδω κ κατι ωρες εχει στρωσει παντως.

Υπομονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://anakalipsi.blogspot.gr/2013/01/sos-facebook.html

 

η λυση σου

 

demetres7 και σε μενα απο το πρωι ηταν ετσι(λογικα καποια αναβαθμιση θα κανουν)εδω κ κατι ωρες εχει στρωσει παντως.

Υπομονη.

 

Φιλέ σε ευχαριστώ θα το δοκιμάσω και ελπίζω να πετυχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλέ σε ευχαριστώ θα το δοκιμάσω και ελπίζω να πετυχει

 

Το δοκίμασα!Δείχνει οκ προς το παρόν! Δεν έχουν ξαναγίνει like και follow apo κανεναν. και οι δύο λογαριασμοί δείχνουν μια χαρά!\Ευχαριστούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Να κάνω μια ερώτηση εδώ για να μην ανοίγω νέο θέμα...μπορώ και αν ναι πώς να κάνω τη σελίδα μου μη ορατή για όλους εκτός των φίλων μου φυσικά;Να μην μπορεί δηλαδή κάποιος να με βρει αν κάνει αναζήτηση με το όνομα που έχω.Υπάρχει τρόπος για να γίνει αυτό(εκτός φυσικά από την προσωρινή απενεργοποίηση λογαριασμού) γιατί παιδεύτηκα στις ρυθμίσεις αλλά δε βρήκα κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...