Προς το περιεχόμενο

Mountain Lion- Facebook Notifications Center


kdiamant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

έχει καταλάβει κανείς πώς επιτέλους λειτουργεί το facebook στα Mountain Lion στο Notification Center? Τι εννοώ? Απλά σχεδόν ποτέ παρά μόνο μία φορά και ούτε κατάλαβα πώς, δεν μου έρχονται τα notifications στο Notification Center παρά μόνο σαν email και όχι μέσα απο το facebook integration. Το ίδιο μου συμβαίνει και στο iPhone.

 

Υ.Γ.: Έχω ενεργοποιήσει τα notifications απο τα System Preferences. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Καλησπέρα σας,</p>

<p>έχει καταλάβει κανείς πώς επιτέλους λειτουργεί το facebook στα Mountain Lion στο Notification Center? Τι εννοώ? Απλά σχεδόν ποτέ παρά <strong>μόνο μία φορά και ούτε κατάλαβα πώς, </strong>δεν μου έρχονται τα notifications στο Notification Center παρά μόνο σαν email και όχι μέσα απο το facebook integration. Το ίδιο μου συμβαίνει και στο iPhone.</p>

<p> </p>

<p>Υ.Γ.: Έχω ενεργοποιήσει τα notifications απο τα System Preferences. </p>

 

Τεχει παίξει του facebook η εφαρμογή στο αειφον. Αναμένεται update. Πάντως πρέπει να σετάρεις τις ειδοποιήσεις της απο την εφαρμογή την ίδια μέσα (account settings-notifications-mobile-)

 

Οσο για το μακ, κατέβασε το Menutab for facebook απο το app store ειναι πάρα πολύ καλό.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεχει παίξει του facebook η εφαρμογή στο αειφον. Αναμένεται update. Πάντως πρέπει να σετάρεις τις ειδοποιήσεις της απο την εφαρμογή την ίδια μέσα (account settings-notifications-mobile-)

 

Οσο για το μακ, κατέβασε το Menutab for facebook απο το app store ειναι πάρα πολύ καλό.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου. Σε εσένα χωρίς το πρόγραμμα για Mac που αναφέρεις, σου λειτουργεί το Facebook στο Notifications Center?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τεχει παίξει του facebook η εφαρμογή στο αειφον. Αναμένεται update. Πάντως πρέπει να σετάρεις τις ειδοποιήσεις της απο την εφαρμογή την ίδια μέσα (account settings-notifications-mobile-)

 

Οσο για το μακ, κατέβασε το Menutab for facebook απο το app store ειναι πάρα πολύ καλό.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου. Σε εσένα χωρίς το πρόγραμμα για Mac που αναφέρεις, σου λειτουργεί το Facebook στο Notifications Center?
Δεν το πρόσεξα να σου πω την αλήθεια γιατί το πήρα πολύ πρόσφατα και αμέσως έψαξα για εφαρμογή και έπεσα πάνω σε αυτήν και με βόλεψε αφάνταστα. Θα το κοιτάξω ομως και θα επανέλθω.Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ειδοποιήσεις?!!...καμία φορά ξεχνάω ότι υπάρχουν και κάνω "restart" τον Mac για να ξαναεμφανιστούν, (σας θυμίζει και σας windows?). Αλλά έτσι και αλλιώς δεν μπορώ να υπολογίσω σε αυτές γιατί μου βγάζει κάτι "αρχαίες" ειδοποιήσεις του προηγούμενου μήνα.

Μάλλον θα έπρεπε να είχε βγει το update από καιρό.

Υπ´ όψιν, έχω δοκιμάσει διάφορες λύσεις που προτείνουν τα forums, αλλά μάταια. Απλά έχω μάθει πια ότι με την apple πρέπει να έχω υπομονή και κάποια στιγμή θα......... τα διορθώσει όοοοοοοολα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...