Προς το περιεχόμενο

διαγραφή τόμου σε σκληρό δίσκο


tao

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα την εξής χαζομάρα μέσα από την διαχείριση υπολογιστή έκανα διαγραφή τόμου σε ένα δεύτερο σκληρό δίσκο που έχω στο pc μου. Τι πρέπει να κάνω για να το επαναφέρω?

Το είχα ξαναπαθει και παλιότερα αλλά δεν θημαμε πως το είχα κάνει κάποιος φίλος μου μου είχε πι κάτι το είχα κάνει και  επανήλθε χωρίς να χάσω τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάφερα τίποτα. :fear: δίσκος δεν έχει λειτουργικό τον είχα επάνω στο μηχάνημα σαν δεύτερο και αποθήκευα πράγματα του έκανα διαγραφή τόμου από την διαχείριση υπολογιστή καταλαθος,  Δεν έχω κάνει καμία αλη ενεργια επάνω του για να μη τα κάνω χειρότερα. Στην διαχείριση δίσκων τον δείχνει και λέει δεν έχει εκχωρηθεί.  ο υπολογιστής έχει win7 εγκατεστημένο σε άλλον δίσκο. καμία  ιδέα?? :cry:  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω ο μόνος τρόπος είναι  να κάνω recovery? Κάποιος Άλος τρόπος να επανέλθει σε λειτουργία o δίσκος όπως ήταν πριν με τα δεδομένα του  δεν γίνετε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα χρειαστει να τον κανεις καταχωρηση ως νεο τομο απλα και αναγκαστικα με φορματ, θα επιλεξεις γρηγορο φορματ και μετα το φορματ θα πρεπει να επαναφερεις τα διεγραμενα αρχεια με το getdataback αλλα οχι πανω στον ιδιο τον σκληρο, δεν γραφεις τιποτα πανω στο τρεχων ανακτησιμο σκληρο θα τα επαναφερεις πανω στον εσωτερικο του pc Link.png Site: http://www.pcsteps.gr/tutorials/windows/1029-anaktisi-dedomenon-meta-apo-format-kai-epanegkatastasi">δες εδω tutorial πως επαναφερεις διεγραμενα αρχεια μετα απο φορματ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ έτσι το έκανα όλα οκ απλά νόμιζα ότι υπάρχει και Άλος τρόπος. Δεν ξέρω πώς να το πω σωστά για να το καταλάβετε, όχι recovery αλλά κάτι Άλο το οποίο να διόρθωνε το λάθος και να επανερχόταν ο δίσκος όπως πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...