Προς το περιεχόμενο

Warcraft (Η ταινία)


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν τωρα πιστευεις πως επειδη θεωρειται καλη μεταφορα, ειναι και καλη ταινια προφανως εχουμε εντελως διαφορετικο τροπο αξιολογησης και αντιληψης.

 

Οσοι τωρα παιζουνε warcraft και τους αρεσουνε οι καλες μεταφορες απο βιντεοπαιχνιδια ( ; ) ας την παρακολουθησουν.

Οσον αφορα τον τροπο αντιληψης μου αρκει το παραπανω like που εκανες στο .....σχολιο του συμφορουμιτη.

 

Οσο για το δευτερο που εγραψες δεν νομιζω οσοι παιζουν warcraft να περιμεναν το δικο σου σχολιο,μερικους μηνες αφου εχει ηδη κυκλοφορησει η ταινια για να την δουν ή οχι. Επισης οσον αφορα την μεταφορα απο video game μαλλον δεν καταλαβες τι εννοουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πως απετυχαν να κανουν την ταινια ευχαριστη, οταν ειναι αρεστη στην πλειοψηφια του κοινου που την ειδε;

επισης, πως ακριβως ζημιωσε την ταιναι το γεγονος οτι προσπαθησαν να την κανουν πιο προσιτη στο κοινο; εδω ακομη και ετσι, υπηρχε το παραπονο απο τους μη μυημενους οτι δεν καταλαβαινανε την ιστορια. επομενως γιατι ηταν λαθος αυτη η προσπαθεια; το αναφερεις ως ελαττωμα αλλα δεν εξηγεις γιατι ειναι.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησα να το βλεπω, αλλα καταφερα να δω περιπου μεχρι την μεση. Δεν μου αρεσαν ποτε τα warcraft παιχνιδια σε βαθος, και δεν ξερω αν για τους φιλους της σειρας θεωρειται αξιολογο, αλλα συγκριτικα με πολλες ταινιες μεσαιωνικης/επικης φαντασιας ειναι σκουπιδι.

Αν δεν ειστε πωρωμενοι με την σειρα παιχνιδιων, κοιταξτε για καποια σοβαρη ταινια.

Και το καλυτερο δυνατο πριν πει καποιος την γνωμη του συνηθως ειναι να δει ολη την ταινια.

 

Εγω βεβαια δεν καταλαβαινω γιατι αφου δεν σαρεσαν ποτε οπως λες τα παιχνιδια warcraft γιατι πηγες και ειδες την ταινια που ειναι βασισμενη σε αυτα και περιμενες να σαρεσει κιολας αλλα τεσπα.Υποθετω κουβεντα να γινεται.

πως απετυχαν να κανουν την ταινια ευχαριστη, οταν ειναι αρεστη στην πλειοψηφια του κοινου που την ειδε;

επισης, πως ακριβως ζημιωσε την ταιναι το γεγονςο οτι προσπαθησαν να την κανουν πιο προσιτη στο κοινο; εδω ακομη και ετσι, υπηρχε το παραπονο απο τους μη μυημενους οτι δεν καταλαβαινανε την ιστορια. επομενως γιατι ηταν λαθος αυτη η προσπαθεια; το αναφερεις ως ελαττωμα αλλα δεν εξηγεις γιατι ειναι.

Δεν πιστευω να περιμενεις σοβαρη απαντηση ετσι? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσον αφορα τον τροπο αντιληψης μου αρκει το παραπανω like που εκανες στο .....σχολιο του συμφορουμιτη.

 

Οσο για το δευτερο που εγραψες δεν νομιζω οσοι παιζουν warcraft να περιμεναν το δικο σου σχολιο,μερικους μηνες αφου εχει ηδη κυκλοφορησει η ταινια για να την δουν ή οχι. Επισης οσον αφορα την μεταφορα απο video game μαλλον δεν καταλαβες τι εννοουσα.

Τι σχεση εχει η αντιληψη σου με το like σε σχολιο αλλου που βρηκε επισης την ταινια χασιμο χρονου;

Δεν ξερω ποσοι παιζουν το παιχνιδι, αλλα επειδη δεν αρεσει και δεν το παιζουν ολοι, εγω τουλαχιστον δεν βρηκα κατι θετικο σε αυτην για να το δουνε και αλλοι, εξου και οι καταχωρησεις μου.

Απαγορευεται να εχουμε αντιθετη αποψη;

Το warcraft ειναι ταινια φαντασιας, και κρινεται ετσι. Το οτι υπαρχουν επισης πολλες αλλες, ισως και χειροτερες σκουπιδομεταφορες απο παιχνιδια, δεν την κανει καλη ταινια.

 

πως απετυχαν να κανουν την ταινια ευχαριστη, οταν ειναι αρεστη στην πλειοψηφια του κοινου που την ειδε;

επισης, πως ακριβως ζημιωσε την ταιναι το γεγονςο οτι προσπαθησαν να την κανουν πιο προσιτη στο κοινο; εδω ακομη και ετσι, υπηρχε το παραπονο απο τους μη μυημενους οτι δεν καταλαβαινανε την ιστορια. επομενως γιατι ηταν λαθος αυτη η προσπαθεια; το αναφερεις ως ελαττωμα αλλα δεν εξηγεις γιατι ειναι.

Ποια ειναι η πλειοψηφια του κοινου που την ειδε και τους αρεσε; Δεν εχω διαβασει ολο το θεμα, και δεν ξερω σε ποιο κοινο αρεσε. Οχι στου s&s παντως.

Δεν μιλησα οτι ζημιωθηκε καπως για την υποθεση της, ειπα πως δεν απευθυνεται αποκλειστικα στους οπαδους του wow αλλα σε ολους, και δεν βγαζει νοημα να κριθει με κριτηριο αν σου αρεσουνε τα παιχνιδια η οχι. Αν ηταν ταινια που απευθυνοταν εξαρχεις μονο για τους οπαδους των παιχνιδιων, πχ σε μορφη κινουμενων σχεδιων οπως κανει η DC, τα πραγματα θα ηταν εντελως διαφορετικα. Αυτο ηθελα να εξηγησω.

 

Και το καλυτερο δυνατο πριν πει καποιος την γνωμη του συνηθως ειναι να δει ολη την ταινια.

 

Εγω βεβαια δεν καταλαβαινω γιατι αφου δεν σαρεσαν ποτε οπως λες τα παιχνιδια warcraft γιατι πηγες και ειδες την ταινια που ειναι βασισμενη σε αυτα και περιμενες να σαρεσει κιολας αλλα τεσπα.Υποθετω κουβεντα να γινεται.

Δεν πιστευω να περιμενεις σοβαρη απαντηση ετσι? :P

Πραγματι, αρκει να ειναι σε θεση κανεις να τα καταφερει. Δεν τα καταφερα, ο οικτρος Travis Fimmel και η υποθεση δεν βοηθησαν καθολου.

Δεν μου αρεσουνε τα παιχνιδια wow αλλα με ενδιαφερουν οι ταινιες του συγκεκριμενου ειδους και εχω δει αρκετες απο αυτες. Το warcraft προφανως θεωρειται καλη μεταφορα για τους φιλους του, δεν ειναι καλη φαντασιας ομως.

 

Η συζητηση εχει παει σε wow vs > all μονοπατια και δεν βρισκω καποιο νοημα για αντιπαραθεση.

Καλη συνεχεια στο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχεση εχει η αντιληψη σου με το like σε σχολιο αλλου που βρηκε επισης την ταινια χασιμο χρονου;

Δεν ξερω ποσοι παιζουν το παιχνιδι, αλλα επειδη δεν αρεσει και δεν το παιζουν ολοι, εγω τουλαχιστον δεν βρηκα κατι θετικο σε αυτην για να το δουνε και αλλοι, εξου και οι καταχωρησεις μου.

Απαγορευεται να εχουμε αντιθετη αποψη;

Το θεμα βεβαια ειναι τι αποψη να εχει ο αλλος που ουτε καν ολη την ταινια δεν ειδε(οχι οτι αυτο σημαινει οτι πρεπει με το ζορι να πας να την δεις τωρα ολη αλλα το να κραζεις μια ταινια που ειδες μεχρι την μεση δεν δινει πολυ βαρος στην αποψη σου).

 

Επισης το ξαναλεω απο την στιγμη που το περιεχομενο της ταινιας που πηγες να δεις αφορουσε αποκλειστικα κατι που δεν σου αρεσε,δεν καταλαβαινω γιατι σου προκαλει εντυπωση που η ταινια δεν σου αρεσε.

 

Και για το like(ή αλλιως οτι συμφωνεις)με αυτα που εγραψε ο συμφορουμιτης προφανως εχει σχεση αφου τα επιχειρηματα του συμφορουμιτη να δικαιολογησουν το χασιμο χρονου ηταν το λιγοτερο αστεια,ειδικα εκει που κραζει την υποθεση της ταινιας κιολας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι η πλειοψηφια του κοινου που την ειδε και τους αρεσε; Δεν εχω διαβασει ολο το θεμα, και δεν ξερω σε ποιο κοινο αρεσε. Οχι στου s&s παντως.

Δεν μιλησα οτι ζημιωθηκε καπως για την υποθεση της, ειπα πως δεν απευθυνεται αποκλειστικα στους οπαδους του wow αλλα σε ολους, και δεν βγαζει νοημα να κριθει με κριτηριο αν σου αρεσουνε τα παιχνιδια η οχι. Αν ηταν ταινια που απευθυνοταν εξαρχεις μονο για τους οπαδους των παιχνιδιων, πχ σε μορφη κινουμενων σχεδιων οπως κανει η DC, τα πραγματα θα ηταν εντελως διαφορετικα. Αυτο ηθελα να εξηγησω.

 

 

ε αφου δεν το εχεις διαβασει ολο το θεμα, τοτε γιατι επιμενεις οτι η ταινια δεν αρεσε σε κανενα; 

μια ταινια κρινεται για αυτο που ειναι και σε τι στοχευει. ο σκοπος του Warcraft ηταν να διασκεδασει το κοινο του, να ειναι προσιτο και στους μη φανς και να σεβαστει το original source. δεν τα καταφερε απολυτα αλλα εκανε μια πολυ καλη δουλεια. και σε συγκριση με τα περισσοτερα videogame movies σκουπιδια, ειναι μια κινηματογραφικη οαση.

το να λες οτι θα ηταν καλυτερη ταινια αν την κανανε καρτουν οπως τα καρτουν της DC, λυπαμαι, αλλα αυτο δεν ειναι κριτηριο αξιολογησης της ταινιας.

και τι στον κορακα, και εγω με S&S ταινιες μεγαλωσα, και ενας απο τους λογους που μου αρεσε ηταν που ειχε λιγο απο το πνευμα των κλασικων ταινιων φαντασιας του 80. πως μπορει καποιος να ισχυριζεται οτι απετυχε τελειως ως S&S ταινια; δεν μπορω να το καταλαβω αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν ειπε κανεις οτι η ταινια ειναι αριστη/αψογη.Το εγραψα αλλωστε και πιο πισω οτι υπαρχουν πραγματα προς βελτιωση αν ποτε βγει sequel.Αλλα το να γραφεται πχ αυτο σαν επιχειρημα για κραξιμο,

απορώ τι σου άρεσε σε αυτό το έκτρωμα.. Οι ηθοποιοί εκτός τόπου και χρόνου, απρόσωποι, η ατμόσφαιρά χάλια, τα cgi πέρα από τα orcs (μόνο σε αυτό το κομμάτι τους βγάζω το καπέλο) μέτρια, η υπόθεση για τον ^%#@$...

Πάλι καλά που έπινα καφέ και δεν με πήρε ο ύπνος.

ε εκει καταλαβαινουμε βεβαια τι ειχε στο μυαλο του ο συμφορουμιτης πριν δει την ταινια.

 

Α και επισης τετοιες ταινιες μονο και μονο για το CGI και τα εφε ειναι να τις βλεπεις σε κινηματογραφο.Τωρα οποιος περιμενει σοβαρη υποθεση σε τετοιες ταινιες ας δει καλυτερα αλλο ειδος ταινιων,ή αυτες που πανε υποψηφιες για oscar καθε χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα οποιος περιμενει σοβαρη υποθεση σε τετοιες ταινιες ας δει καλυτερα αλλο ειδος ταινιων,ή αυτες που πανε υποψηφιες για oscar καθε χρονο.

Δλδ οποιος θελει να δει μια ταινια φαντασιας με ΠΛΟΚΗ και οχι μονο εφε και μπαμ μπουμ, πρεπει να το ξεχασει; :P

Lol wut?

 

Oι ταινιες με ειδικα εφε φαντασια κτλ δν μπορουν να εχουν σεναριο ´η μια σοβαρηη θεματικη;

Αληθεια τωρα; :P

 

Εχει πλακα παντως το "αντεπιχειρημα" των φανμπηδων καθε φραντσαιζ προιοντος σε καποιον που δεν του αρεσε, το οτι "εμεις την εχουμε μεγαλυτερη γτ στον κυκλο μας αρεσε και αφου μας επιβεβαιωσε ετσι η δυναμη της γνωμης του κυκλου μας ´η του χ τριτου την δικη μας αποψαρα, τοτε δε πα να μου λες η πλοκη ειναι μετρια, φαε ενα κουβα σκατα σαν αντεπιχειρημα" :P

 

Jez, οποιος δεν περιμενει στοιχειωδη πλοκη και σεναριο σε ταινιες φαντασιας (ακομα και στην εν λογω σαχλαμαρα), μαλλον θα πρεπει να τελειωσει το δημοτικο πρωτα και μετα να κοιταξει τπτ conan κ ladyhawk κ fire and ice κτλ κτλ...

 

 

Υγ. Η ταινια -"ταινια", αυτο τεσπα- μπορει να μιλησε στον wow fan που ειδε ενα τεραστιο cutscene vs cosplay επι οθονης, αυτο δε σημαινει αυτοματως πως ειναι και καλη ταινια για τους υπολοιπους που στη τελικη στα @@ τους το wow, ας εβγαινε ως bonus ενος expansion, οταν ομως βγαινει σε μορφη κινηηματογραφικης ταινιας, ολοι που τους αρεσει να πηγαινουν σινεμα εχουν ιδια αποψη για την ΤΑΙΝΙΑ wow και οχι την ΜΕΤΑΦΟΡΑ... Δεν εινΑι και καμια επιστημη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

    Αν έβαζες να δεις μια ταινία ΤΣΟΝΤΑ, κανονικά με σενάριο ολοκληρωμένη παραγωγή, δεν θα παραπονιόσουν για το φτωχό σενάριο; τα φτωχά σκηνικά ; (αν και σε μερικές έχει πολύ καλα)?

Αν έβαζες ταινία ντοκιμαντέρ, δεν θα παραπονιόσουν για μονοτονία ή για έλλειψη φαντασίας; Αν έβαζες ρομαντική ταινία (notebook ας πούμε) και σου αρέσουν οι περιπέτειες, δεν θα βαριόσουν; Δεν θα έκραζες τα φτωχά εφε;

 

         Όταν βάζεις λοιπόν να δεις μια ταινία VIDEO GAME, και Θυμίζει VIDEO GAME, και δεν προσπαθεί να το "παίξει" και καλά κανονική ταινία, τότε πρέπει να ξέρεις ότι βλέπεις άλλο είδος CINEMA. Σε αυτό το είδος CINEMA πρέπει να ξέρεις το σενάριο επιγραμματικά, να έχεις παίξει το VIDEO GAME για να δεθείς παραπάνω, και να ξέρεις ότι όλη η κινηματογραφία ΠΡΕΠΕΙ να είναι διαφορετική! Είναι νέο είδος! Το οποίο μέχρι σήμερα , οι σκηνοθέτες, δεν το σεβόντουσαν και άκουγαν/φοβόντουσαν όλους εσάς που θα λέγατε ότι δεν είναι καλή ΤΑΙΝΙΑ. ΤΑΙΝΙΑ-Περιπέτειας , ΤΑΙΝΙΑ-Τρόμου, ΤΑΙΝΙΑ-κάποιο είδος απο τα γνωστά. Κανείς δεν τόλμησε να κάνει ΤΑΝΙΑ-VIDEO GAME!

 

          Δεν είναι όλα το ίδιο πράγμα στον κινηματογράφο. Όλοι έχουν μια τάση να κρίνουν ΟΛΑ τα είδη ταινιών με ταινίες στυλ braveheart. Δεν ζητάω απο το STAR WARS να έχει oscarikes ηθοποιίες .Ακούω όμως απο πολλούς να λένε σιγά το STAR WARS, δες τον ΝΟΝΟ , εκει να δεις ταινιαρα! ΑΣΧΕΤΟ! Την κωμωδία θα την κρίνεις με άλλες κωμωδίες, τις περιπέτειες με άλλες περιπέτειες και τα video game movies με άλλα video game movies. Ξέρω είναι φτωχή η λίστα αλλά τώρα δείχνει να δημιουργείται η κουλτούρα των Video game movies και δεν έχουν συνηθίσει οι κριτικοί σε αυτό το είδος, και δεν ξέρω αν θα το συνηθίσουν ποτέ γιατί αυτό το είδος (εν αντιθέσει με όλα τα άλλα είδη κινηματογράφου) πρέπει να είσαι και κάτι ακόμα για να το κρίνεις…. GAMER!

Επεξ/σία από blanka
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υποθεση της ταινιας και τα ονοματα ειναι βασισμενα σε γεγονοτα πριν το παιχνιδι warcraft 3,δεν ειναι οτι δηλαδη αλλα εγιναν στην ταινια και αλλα στα βιβλια/παιχνιδι.

 

Τωρα επιχειρηματα του τυπου''η πλοκη ηταν για τα σκουπιδια'' οταν δεν σου αρεσει γενικα το συμπαν του Wow(κοινως πριν δεις την ταινια),ε δεν προκειται να στο αλλαζε αυτο η ταινια ή μαλλον καλυτερα κακως ειδες την ταινια(οχι για σενα γενικα παει αυτο).

 

Επισης μιας και κραζεις τα fanboys,για πες μας και εσυ,αφου ειδες την ταινια και δεν σου αρεσε,για ποιο λογο επιμενεις και ασχολεισαι με αυτην σε αυτο το θεμα?Τι ακριβως θες να πετυχεις/κερδισεις?

 

Δεν ειναι αλλωστε τυχαιο που οποτε διαβαζω για κραξιμο για την εν λογω ταινια ειναι για ατομα τα οποια δεν εχουν ιδεα απο τα παιχνιδια(και αρα απο τον κοσμο του warcraft). Οκ δεν σας αρεσει γενικα το συμπαν του wow(και αρα και η ταινια)παμε παρακατω.

 

Το ξαναλεω οτι καποιοι βλεποντας ανθρωπους και ορκ(χωρις να το παραδεχονται βεβαια)περιμεναν να δουν τον επομενο Αρχοντα γιαυτο και η ολη ξενερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερον η συζητηση σας γενικα. Εγω παντως δεν την εχω δει ακομα ολοκληρη, για να πω την αμαρτια μου πηγα να την δω σε μετρια ποιοτητα και μολις ειδα τηπαιζεται το σταματησα μιας και καταλαβα οτι αμα δεν ευχαριστηθω το cgi θα εχω χασει μεγαλο κομματι της ταινιας, στα λιγα λεπτα που ειδα δεν καταλαβα απολυτως τιποτα.

Προφανως δεν επαιξα ποτε warcraft.

ΠΑντως εμεις που δεν μεγαλωσαμε με τα γνωστα κομικς και δεν λιωσαμε σε τετοιου ειδους παιχνιδια, αντιμετωπιζουμε θεμα με τις ταινιες και τις σειρες. Ελπιζω να ειναι μοδα και να περασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου προτεινα οσον αφορα την ποιοτητα να δοκιμαζες σε καλυτερη(ή στην χειροτερη dvd/blu ray ξερω γω),και επειδη οντως η ταινια δεν ειναι οτι το καλυτερο σε καποιον που δεν εχει ιδεα/επαφη με τον κοσμο του warcraft,την πρωτη φορα μην δωσεις τοσο βαση στο να θυμασαι ονοματα πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω παίξει Warcraft μέχρι το 3, πολλά χρόνια πριν, οπότε δε θυμόμουν και πολλά.
​Διαφωνώ ότι κάποιος πρέπει να έχει επαφή με τα παιχνίδια για να διασκεδάσει με την ταινία, αν και η ταινία έχει αρκετά σφάλματα, με σημαντικότερα κατά τη γνώμη μου ότι ξεκινάει ξεκάρφωτα χωρίς να δώσει σημασία στο υπόβαθρο και στο παρελθόν των χαρακτήρων που δεν καταλαβαίνεις τι ρόλο παίζουν, αυτό το ΕΛ (αν δεν κάνω λάθος στο όνομα), ποτέ δεν εξηγείται στην ταινία ούτε από πού προέρχεται ούτε και τι ακριβώς κάνει τελικά και η ηθοποιία από συγκεκριμένους ηθοποιούς δεν είναι κι η καλύτερη δυνατή.
​Αν είχε δοθεί περισσότερη βάση σε κάποιες λεπτομέρειες θα μπορούσε να ήταν πράγματι μια πολύ ευχάριστη ταινία.
​Το θετικό είναι ότι με βάση αυτή, μπορεί η επόμενη να απογειωθεί πραγματικά, αρκεί να έχουν καταλάβει τι ακριβώς δε λειτούργησε όπως θα έπρεπε στην πρώτη τους προσπάθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν δεχομαι(προσωπικα)να μου λενε ομως μια απο τις καλυτερες μεταφορες video game στην μεγαλη οθονη να την χαρακτηριζουν ως σκουπιδι.

Κοινως ειδες μια ταινια που δεν σε ενδιεφερε εξαρχης και δεν ειχες καν σχεση με τα παιχνιδια μονο και μονο για να κραξεις.

Ειναι δυνατον να γραφεται οτι η υποθεση ηταν ..... ?Δηλαδη τι περιμενες να δεις σε ταινια φαντασιας μεταξυ ανθρωπων και Ορκ εσυ?Το ''Οσα παιρνει ο ανεμος''? Το Cgi μετριο?Ε λογικο οταν την βλεπεις την ταινια τσαμπε ολε

Μα δεν είχε υπόθεση, ούτε δράση, ούτε τίποτα...

Βλέπω orcs οπότε περιμένω να γίνει της π$#@^% από μάχες κτλ... όσο για τα cgi φαινόταν από τα trailer ότι ήταν μέτρια..

Και τα Resident Evil δεν έχουν καλά εφέ ούτε λένε πολλά από υπόθεση αλλά έχεις μάχες και τα βλέπεις ευχάριστα έστω και για χαβαλέ.

Το warcraft το έσκισε ο σκηνοθέτης και το studio

 

warcraftmovietvspot-175088.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν είχε υπόθεση, ούτε δράση, ούτε τίποτα...

Βλέπω orcs οπότε περιμένω να γίνει της π$#@^% από μάχες κτλ... 

Μα η μαχη ανθρωπων με orcs ακομα και με βαση το ''lore'' του warcraft γινεται μετα απο την πρωτη ταινια που ειδαμε τωρα κυριως οχι πριν απο αυτην που δεν ειχαν ερθει καν στον κοσμο αυτο.

Γιαυτο και εγω ειπα οτι θα ηθελα λιγο παραπανω προσοχη στην τελευταια μαχη που ηταν και η βασικοτερη ας πουμε,αλλα η ταινια γενικα ειχε θεματα πριν καν κυκλοφορησει.Πολλες καθυστερησεις κιολας σε σημειο που δεν ηταν καν σιγουρο οτι θα την βλεπαμε στη μεγαλη οθονη.

Επισης απο οτι ειχα διαβασει το περισσοτερο budget δωθηκε στα εφε,αρα προσωπικα απο πλευρας ηθοποιων το περιμενα οτι θα ειχαμε μετρια σε γενικες γραμμες πραγματα.

 

Και ο Dominic Cooper που εκανε τον βασιλια(οπως και η βασιλισσα στην ταινια)ειχαν ηδη τα χερια τους δεμενα επειδη εβγαινε λιγο καιρο μετα η σειρα που συμμετεχουν(Preacher)αρα προφανως και οι επιλογες εγιναν κυριως λογω χαμηλου budget.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...