Προς το περιεχόμενο

«Βόμβα» ΟΤΕ με Πρέμιερ!


fuku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ελληνικό πρωταθλημα προσωπικά δε το αλλάζω με τίποτα .

φιλε εκτος απο τα ματς του ΠΑΟΚ δεν βλεπω κανεναν λογο να δω ελληνικο ποδοσφαιρο........ εχουμε αυτο που μας αξιζει παιδες

 

Ναι κι εγω το ιδιο πιστευω ..

Αλλα και 25-30  να το παει καλα ειναι ..

 φιλε αν πας τωρα δεν νομιζω να αλλαξει για τον ενα χρονο που εχεις

 

ειναι εξαιρετικη προσφορα.......απλα τα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κι εγω το ιδιο πιστευω ..

Αλλα και 25-30  να το παει καλα ειναι ..

Θα δειξει. Δανειζομενος μια αποψη απο αλλο φορουμ:

Πλεον μιλαμε αν οχι για το δυνατοτερο, σιγουρα για ενα μεσα στα 3 δυνατοτερα ποδοσφαιρικα αλλα και αθλητικα πακετα στον κοσμο (να μην ξεχναμε και την φορμουλα 1).

Και δευτερον, απο τεχνικης αποψης ειναι ενα θεμα το πως θα χωρεσουν ταυτοχρονα τοσα αθλητικα γεγονοτα σε τοσο λιγα αθλητικα καναλια που διαθετει αυτη τη στιγμη ο ΟΤΕ. Πιθανως να χρειαστουν νεα καναλια, που με τη σειρα τους θα χρειαστουν παραπανω χωρο στο δορυφορο (συχνοτητες) που με τη σειρα τους θα χρειαστουν παραπανω ρευστο απο τον ΟΤΕ προς την ιδιοκτητρια εταιρεια του δορυφορου... (που με τη σειρα του θα σημαινει αναγκαια τιμολογιακη αυξηση στον τελικο πελατη)

 

Ιδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και 30 ευρω να παει και 35 παλι μια χαρα τιμη ειναι!!θα βλεπεις τα 4 καλυτερα πρωταθληματα της ευρωπης!βαλε και nba και formula 1!βαλε και το espn america που δειχνει nfl nhl ncaa..η καλυτερη κινηση που εβγαλα την νοβα και εβαλα οτε πριν κατι μηνες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ειμαι και λιγο noobas, η τιμή αυτή ειναι για οτε τιβι μέσω δορυφόρου ή μέσω τηλεφώνου;

 

Εχει καποια διαφορά, πχ σε hd κανάλια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μεσω δορυφορου εχω..εχει και μεσω τηλεφωνου!αν μπεις στον οτε τα γραφει!

nba δειχνει 1 την μερα συνηθως!μερικες φορες και δυο!οτι δειχνει το nba tv στην αμερικη δειχνει βασικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ελληνικό πρωταθλημα προσωπικά δε το αλλάζω με τίποτα .

 

καλά εγώ και να μην δω για λίγες μέρες super league δεν με χαλάει αλλά οι περισσότεροι έλληνες βλέπουν φανατικά και για αυτό είναι μεγάλο κομμάτι στο αθλητικό τομέα των συνδρομητικών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και υπάρχουν και τα πολύ δυνατά χαρτιά του champions και euro σύγουρα είναι μεγάλη επιτυχία 

η premier αλλά το ταφόπλακα δεν νομίζω να έχει  σχέση με την πραγματικότητα αφού φαίνεται 

να ρίχνει στα τρία αυτά δυνατά χαρτιά η Νόβα το βάρος για την επόμενη τριετία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα παραμείνω Nova. 

 

Τα Σαββατοκύριακα μόνο Ολυμπιακό θέλω να βλέπω και μεσοβδόμαδα Champions league και Euroleague.

 

Ούτε το NBA με ενδιαφέρει, ούτε η premiere.

 

Ναι, δεν με χαλάει να βλέπω Manchester - Liverpool στο σπίτι, αλλά δεν θα πήγαινα και σε καφετέρια να το δω, οπότε οκ.

 

Επιπλέον εγώ Nova έβαλα και για τις ταινίες και τα ντοκυμανταίρ και σε αυτά είμαι απολύτως ικανοποιημένος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιπλέον εγώ Nova έβαλα και για τις ταινίες και τα ντοκυμανταίρ και σε αυτά είμαι απολύτως ικανοποιημένος.

Στα ντοκιμαντερ ο ΟΤΕ εχει τα ιδια αν δεν κανω λαθος (και σε καλυτερη τιμη) και σε ταινιες υπερτερει η νοβα, αν και πολλη επαναληψη.

 

Για μενα η νοβα πλεον απευθυνεται σε πολυ συγκεκριμενο target group: Αυτους που θελουν ελληνικο πρωταθλημα. Το τσου λου και η ευρωλιγκα βολευονται με 1 αγωνα τη βδομαδα στην ΕΡΤ και μετα με streamoπατεντες απο τα επισημα σαιτ των διοργανωτων που πληρωνεις για να δεις ενα αγωνα μονο τιμη οσο ενας καφες στην καφετερια που θα πηγαινες πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω που σκεφτόμουν να το κόψω λόγω λήξεως της δέσμευσης. Θα περιμένω να δω πως θα πάει η τιμή. Μεγάλη επιτυχία πάντως η premier γιατί ειναι ωραίο πρωτάθλημα. Βλέπεις ποδόσφαιρο και όταν παίζουν μικρές ομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και εγώ προβλέπω σημαντική αύξηση τιμής στον ΟΤΕ. Το θέμα είναι όμως ότι πλέον στον ΟΤΕ βλέπεις αθλητικό περιεχόμενο σχεδόν μόνο το σαββατοκύριακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...