Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Fx 8350

2x Asus 7950

16 go ram

Board asus crossfire formula

ADHD λογικά και εγώ το ίδιο θα είμαι. Μιας και θα προσπαθήσω με controller. ΚΑΙ βλέπουμε...

Αν και το Battlefield το τελείωσα από τον θείο και δε μου έκανε το παραμικρό crash. ΜΕ όλα ultra jai 4x...

Αλλα αν είναι να με ζαλίσει το online δε θα πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εχει κανενας αλλος προβλημα με το game?

οταν παω να το τρξω μου βγαζει error

directx encountered an unrecoverable error.

check the readme for posible solutions

 

τι μπορει να φτεει?  ξαναεγατεστησα drivers και directχ  αλλα τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι τα μέτρια γραφικά του, ο ultraex δεν τα έχει βάλει τέρμα..Σε όλα τέρμα με 4xMSAA έχει μια χαρά crisp γραφικά.

 

call-of-duty-ghosts-pc-screenshot-1920x1

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το guide απευθυνεται γενικα σε οσους αποφασισαν με το νεο BF/cod να αρχισουν να παιζουν fps σαν ανθρωποι και οχι σαν πιθηκοι που χτυπιουνται να βαρεσουν 3 πιξελ με 2 μοχλους και κρεμονται απο τα παπακια του καθε aim-assist system που εχουν τα κονσολοπαιχνιδα.

 

FYI το πρωτο fps μου ητανε το goldeneye  στο N64  το 1997, επισης εχω βγαλει halo 3 + reach + το μισο ODST (μετα με πηρε ο υπνος ) στο legendary + καμποσες πιστες στο Perfect Agent  ( Perfect Dark - XBLA )  δηλαδη δεν ειμαι κανας χθεσινος γκρινιαρης που με την πρωτη δυσκολια θα  κανει uninstall το παιχνιδι που αγορασε και μετα θα παιξει  φρισμπυ με το δισκακι.  

 

Ουτε 12 λεπτα δεν ειναι το βιντεο και αξιζει καθε view, εχω βαλει επισης 4-5 comments γιατι ειναι καπως γενικευμενο-ημιτελες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το guide απευθυνεται γενικα σε οσους αποφασισαν με το νεο BF/cod να αρχισουν να παιζουν fps σαν ανθρωποι και οχι σαν πιθηκοι που χτυπιουνται να βαρεσουν 3 πιξελ με 2 μοχλους και κρεμονται απο τα παπακια του καθε aim-assist system που εχουν τα κονσολοπαιχνιδα.

 

FYI το πρωτο fps μου ητανε το goldeneye στο N64 το 1997, επισης εχω βγαλει halo 3 + reach + το μισο ODST (μετα με πηρε ο υπνος ) στο legendary + καμποσες πιστες στο Perfect Agent ( Perfect Dark - XBLA ) δηλαδη δεν ειμαι κανας χθεσινος γκρινιαρης που με την πρωτη δυσκολια θα κανει uninstall το παιχνιδι που αγορασε και μετα θα παιξει φρισμπυ με το δισκακι.

 

Ουτε 12 λεπτα δεν ειναι το βιντεο και αξιζει καθε view, εχω βαλει επισης 4-5 comments γιατι ειναι καπως γενικευμενο-ημιτελες :P

Δηλαδή θες να πεις ότι δε θα μπορέσω να παίξω με controller?

Γιατί θα παίξω στην 46αρα του σαλονιού μου, οπότε λίγο δύσκολο να παίξω με mouse, keyboard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θες να πεις ότι δε θα μπορέσω να παίξω με controller?

Γιατί θα παίξω στην 46αρα του σαλονιού μου, οπότε λίγο δύσκολο να παίξω με mouse, keyboard.

 

Δες το guide, οι περισσοτεροι σοβαροι παικτες παιζουν με 120/144hz στις 24 αντε και 27 ιντσες. 

 

Εξαλλου στο field of view αμα το δεις συγκριτικα, ειναι μια η αλλη, γιατι οταν παιζεις cod mw2 στο xbox με την 46αρα ναι μεν εχεις πολλες ιντσες αλλα καθεσαι σχετικα μακρια και το FoV του παιχνιδιου ειναι στις 55 μοιρες, οταν παιζεις στο μονιτορ καθεσαι πολυ πιο κοντα και βαζεις το οριζοντιο fov στις 90 μοιρες τουλαχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες το guide, οι περισσοτεροι σοβαροι παικτες παιζουν με 120/144hz στις 24 αντε και 27 ιντσες.

 

Εξαλλου στο field of view αμα το δεις συγκριτικα, ειναι μια η αλλη, γιατι οταν παιζεις cod mw2 στο xbox με την 46αρα ναι μεν εχεις πολλες ιντσες αλλα καθεσαι σχετικα μακρια και το FoV του παιχνιδιου ειναι στις 55 μοιρες, οταν παιζεις στο μονιτορ καθεσαι πολυ πιο κοντα και βαζεις το οριζοντιο fov στις 90 μοιρες τουλαχιστον

Καταλαβαίνω τι μου λες. Απλά δε μπορώ να κάτσω μπροστά σε ένα γραφείο και μια οθόνη να παίζω. ΤΟ έκανα όταν ήμουν πιτσιρικάς. Προτιμώ την άνεση του καναπέ μου. Τέλος πάντων, θα το δοκιμάσω και αν δε τα καταφέρω πίσω στο χβοχ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι καρτα θελει για ολα φουλ? Ισχυει οτι θελει 780 gtx η λενε ψεματα οπως και για τα 6 gb ram?

Με GTX670/7950 και πάνω το παίζεις άνετα με όλα τέρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...