Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχει σχεση με το board.Απλα το βαζεις και καθοριζεις με προφιλ πχ ποσο να τρεχει ο ανεμιστηρας στους ταδε βαθμους κλπ και παιζει σε οποιαδηποτε καρτα γραφικων.Απλα με το cf(σε εμενα τουλαχιστον) τρωει αυτο το σκαλωμα που σου ειπα.

Ωραία φίλε μου, ευχαριστώ θα δοκιμάσω το βράδυ να δω πως πάει. Είχες και εσύ παρόμοιο πρόβλημα και λύθηκε με την απενεργοποιώ σήμερα του crossfire?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ωραία φίλε μου, ευχαριστώ θα δοκιμάσω το βράδυ να δω πως πάει. Είχες και εσύ παρόμοιο πρόβλημα και λύθηκε με την απενεργοποιώ σήμερα του crossfire?

Δεν μου εχει κατεβει ακομα για να σου πω.Παντως σε πολλα παιχνιδια να ξερεις οτι το cf δεν δουλευει ή δουλευει αρνητικα.Δηλαδη σου ριχνει τις επιδοσεις.Εγω αυτο που κανω ειναι να δοκιμαζω με μια καρτα.Ενα το τραβαει καλως,αλλιως αναβω και την δευτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου εχει κατεβει ακομα για να σου πω.Παντως σε πολλα παιχνιδια να ξερεις οτι το cf δεν δουλευει ή δουλευει αρνητικα.Δηλαδη σου ριχνει τις επιδοσεις.Εγω αυτο που κανω ειναι να δοκιμαζω με μια καρτα.Ενα το τραβαει καλως,αλλιως αναβω και την δευτερη.

Καλή σκέψη. ΘΑ το κάνω και εγώ αυτό. Εγώ μέχρι τις έντεκα δε πρόκειται να το δω. Οπότε αν κατέβει και το δοκιμάσεις κάνε ένα ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το τερμάτισα..Τι άθλιο ending ήταν αυτό..Πωωω

Τουλάχιστον κρατάει παραπάνω απο τις 3μιση ώρες του MW3 ή στα ίδια επίπεδα κυμαίνεται?

 

@Stavrakas

LOL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το τερμάτισα..Τι άθλιο ending ήταν αυτό..Πωωω

μολις το τερματησα και εγω!!αθλιο γιατι??εμενα με αρεσε πολυ παντως και αναμενουμε του χρονου τωρα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε που σου άρεσε αυτό το ending, πλάκα κάνεις ; Καταρχήν αν το σκεφτείς λογικά δεν στέκει αυτό που έγινε..Αλλά CoD θα μου πεις οι τυπάδες απλά θέλαν να πουν ότι θα υπάρξει και συνέχεια απλά για μένα ήταν πολύ λάθος ο τρόπος τους.

 

Νομίζω ότι εδώ το βγάζουν πιο βαρύ από ότι πραγματικά είναι..

 

Call of Duty Ghosts VGA graphics performance benchmark review - DirectX 11 class graphics card performance 1600x1200 | 1920x1200 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη μπορει καποιος να μου πει τι settings εχει στα γραφικα αν μπορει καλυτερα να ανεβασει ενα scrinaki γιατι καποια δεν με αφηνει να τα πειραξω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...