Προς το περιεχόμενο

Crazy Sundays 10/2/13


nike1600

Προτεινόμενες αναρτήσεις

keysmith επειδή ακριβώς θέλω να είναι σε χαμηλές στροφές το ρωτάω.

Όλοι μου οι δίσκοι αποθήκες είναι green και δε θέλω με τίποτα να είναι στις 7200 στροφές ο συγκεκριμένος εξωτερικός.

Αν είναι στις 7200 και κάνει θόρυβο να μην τον πάρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://sygxronitexnologia.wordpress.com/2011/07/21/%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%B1%CE%B6%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1%CF%83-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BF%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%B7/

 

 

Δες εκει που λεει για τα Hz. (Ο άνθρωπος λοιπόν έχει ανάγκη να βλέπει εικόνα με ρυθμό ανανέωσης στα 75 Hz προκειμένου να μην αντιλαμβάνεται τρεμόπαιγμα...κλπ).

αυτος που εχει γραψει το αρθο ειναι ψιλοασχετος απο τηλεορασεις,υπαρχουν φορουμ και ατομα που γνωριζουν καλα αυτα τα θεματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ξυπνάω και μόνο τρολλς διαβάζω.Ρε διώξτε το παλικαράκι με 1 ποστ λέει ότι του καπνίσει. Την hitachi δν την ξες? Που πλέον της WD είναι, αλλά σιγά μην ξες και την wd. Χαχα πρωί πρωί με έκανες και γέλασα ρε σατανά. Μπράβο

 

Φίλε vagosm ο δίσκος είναι επώνυμος, έχει δημοσιευθεί στο φόρουμ 1000δες φορές λόγο της καλής τιμής του στο Amazon. Σε usb 3.0 έχει πολύ καλές ταχύτητες.

 

Ας μην ειμαστε τοσο απολυτοι. Oι γκασμαδες στο κιτρινομαγαζο αντι να γραψουν το κανονικο ονομα της εταιριας που ειναι Hitachi εχουν γραψει HGST, προφανος οποιος ασχολειται ξερει οτι αυτο ειναι κατι συνηθες που ειναι τυπωμενο στις συσκευες της εταιριας. Εαν δεν το προσεξεις που λεει στην περιγραφη Hitachi σου μενει η εντυπωση οτι κατασκευασρια ειναι η HGST η ακομη χειροτερα η παντελως αγωνστη Touro (η οποια τελικα ειναι η σειρα των δισκων).

 

Εγω για ψυχολογικους λογους μετα τους DeathStar δεν ξαναγοραζω αποθηκευτικη μοναδα απο Hitachi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o touro παει σφαιρα παντως,οπως εχοθν πει παιδια εδω μεσα.ειναι και σε καλη τιμη για ελλαντα.στο amazon βγαινει στα ιδια λεφτα καιθ κανα 2 ευρω ακριβοτρος απο οτι ειχα δει οταν τον ειχε προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξω βρεχει , να παρω ομπρελα? 

Δεν υπαρχει ουτε ΜΙΑ προσφορα ... και ομως το τοπικ παιρνει φωτια ... επαναλαμβανω... ΟΥΤΕ ΜΙΑ

Και να ήταν μόνο αυτό; Υπάρχει τέτοια ένδεια πραγματικών προσφορών που τα sunday offers φτάσαν να θεωρούνται προσφορές και να γράφονται σελίδες επι σελίδων....

Περιόδο εκτώσεων υποτίθεται ότι διανύουμε και απ΄όλες τις αλυσίδες ΤΙΠΟΤΑ απολύτως...

Τι ξεφτίλα ειναι αυτή;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε_χρειαζεται_να_υπαρχει_προσφορα_μονο_το_50%_να_διαβασει_καποιος_

φτανει_ολα_ειναι_θεμα_μαρκετινγκ_αυτος_ειναι_ο_λογος_που_καταστηματα_

τυπου_κωτσοβολος_εχουν_γινει_χρυσα..εικονικες_εκπτωσεις_ο_τζαμπας_ζει.. :shock:

ας_ειναι_καλα_το_λαδι_στην_ελλαδα_γιατι_αν_τα_κανει_αυτα_εξω_θα_φαει_

κατι_προστιμα_που_θα_τρεχει_ο_τζαμπας_και_ολη_η_κομπανια_του..

 

επιτροπη_ανταγωνισμου_σου_λενε_μετα..μονο_στον_οτε_βαζουν_προστιμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εικονικός είσαι εσύ αδελφέ...δες πόσο πουλάει τα κλιματιστικά inverter o Κωτσόβολος και ξαναπέρνα μια βόλτα εδώ να τα πούμε  http://www.kotsovolos.gr/site/air-condition-heaters/air-condition/7.000-to-15.000-btu?v=0&50=71&flt=all

 

Ξέρει κανείς αν ο θερμοπομπός Crypto λέει τίποτα; http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=HAP.001272

Χρειάζομαι έναν για αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιες είναι προσφορές, μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

 

Πχ ο 2.5,usb3, ο 1ΤΒ επειδή ακριβως έχει τα ίδια χρήματα με το amazon είναι προσφορά (και εκε΄σε προσφορά είναι). Αλλιώς ας προσπαθήσετε να βρέιτε 1ΤΒ 2,5 σε αυτά τα χρήματα σε ολα τα "μέσα Ελληνικά" μαγαζιά που ψωνίζει ο κόσμος (πλαισιο, public, multi, getinow, kotso). Δεν θα βρείτε, θα έχει +10-15€ τουλάχιστον (15-20% πάνω).

 

Κοινώς όταν κάτι είναι σε αρκετά καλύτερη τιμή από την "μέση" τιμή είναι "προσφορά". Αν δεν έχει ξαναγίνει είναι απλά "super προσφορά".. ;)

 

Και σταματήστε να συγκρίνεται με amazon, ebay δεν είναι το ίδιο πράγμα για τον περισσότερο κόσμο. Εγώ ψωνίζω από αυτά άλλοι όχι, θέλουν την αντικαταβολή του eshop, να το πιάσουν, να δουν το κουτί και μετά να το πληρώσουν. Θέλουν όταν δεν παίξει, να το πάνε πίσω και να πούν στα ελληνικά "ρε αλήτες αυτό δεν δουλεύει.." (στα αγγλικά πως το λες αυτό με email στο λόρδο που απαντάει email στο amazon?  :P )

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

l

 

Ξέρει κανείς αν ο θερμοπομπός Crypto λέει τίποτα; http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=HAP.001272

Χρειάζομαι έναν για αυτό

καλημερα,εγω φιλε μου εχω αγορασει τον http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=HAP.001221

οπως και αλλα δυο συγγενικα μου προσωπα και μπορω να σου πω οτι για τα λεφτα του και για τα 5 χρονια εγγυηση (και απο αντιπροσωπια) ειναι super! το μονο αρνητικο που μπορω να πω ειναι τα ποδαρακια του που ειναι για τον π...τσο και παροτι το εκανα αρνητικο σχολιο στο eshop η κριτικη μου δεν εμφανιστηκε :mad: .

πιστευω ομως οτι το καλοριφερ μπορει να συμφερει καλυτερα αν το αναβεις πολλες ωρες.

επισης με τον atlantic που εχω δεν υπαρχει καποιο σοβαρο προβλημα με την υγρασια του χωρου και το εχω  κοντα στη  μπεμπα μου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...