Προς το περιεχόμενο

Με τι απώλειες βιώσατε το σημερινό αστραπόβροντο?


Rod@X

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι χάσατε  από τη σημερινή καταιγίδα?

Δεν ξέρω που να τo ανοίξω το θέμα και αν υπάρχει καταλληλότερη κατηγορία παρακαλώ να μεταφερθεί .

Σε ποια περιοχή έγινε βλάβη?

Ποτέ αποκαταστάθηκε ?

Από από ποια εταιρεία?

 

Εγώ έχασα Internet και τηλέφωνο  για μισή ώρα. 

Είμαι Πειραιά και  Τώρα έχω  Internet αλλά τηλέφωνο κακής ποιότητας με θόρυβο  και είναι αδύνατο να πιάσω τις βλάβες της Forthnet.

Λοιπές συσκευές ΟΚ.

Ισως βγαλει καποια χρησιμα συμπεράσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία απώλεια η παράξενο θέμα, καμία δυσλειτουργία σε τηλ/ιντερνετ, στην Νίκαια, κοντά στο γήπεδο του Ιωνικού... *forthnet και εγώ...

 

Αντιθέτως, είδα και... βελτίωση, και δεν κάνω πλάκα.... όσο παράξενο και αν ακούγεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλλον ειναι ποιο γρηγορο επειδη καποιοι δεν εχουν και εχει μειωθει η κινηση .

Δηλαδη με λιγα λογια φαινεται για αλλη μια φορα η γυμνια των εταιρειων παροχης στο διαθεσιμο bandwidth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο σπίτι και στο γραφείο, κανένα πρόβλημα με το ηλεκτρικό ή το τηλέφωνο και το ιντερνετ.

Και στις 2 περιπτώσεις, σύνδεση με ΟΤΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Σέρρες μένω και ψιλοχιονίζει.Δεν έχουμε κανένα πρόβλημα και με Speedtest.net σε forthnet έχω :

2526441803.png Παρά τα χάλια αποτελέσματα με utorrent κατεβάζω με 1.5Mbp/s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο που εχασα παλι ειδικα με τις βροχες  ειναι το ιντερνετ μου  :mad:

 

πρεπει να ειχε κοπει νωριτερα γιατι βρηκα πραγματα που επρεπε να ειχαν τελειωσει ωρες πριν μισοτελειωμενα  και τωρα σερνεται 

 

ο υπολογιστης καλα φαινεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έπιασε η καταιγίδα πάνω στο μηχανάκι και ήπιε το κινητό νερό. Δεν δουλεύει φυσικά, αλλά θα προσπαθήσω να το συνεφέρω με το πιστολάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που παίρνω το θάρρος, αλλά που κολλάει αυτό με το ζητούμενο του νήματος (προβλήματα σε σταθερή τηλεφωνία & internet)...; Τελείως άκυρο.... :confused: :shock: :blink: :blink: :wacko: :wacko: :wacko: :huh:

 

Όπως επίσης ο συμφορουμίτης από τις Σέρρες... Τι σχέση έχουν οι Σέρρες με την καταιγίδα και τα καιρικά φαινόμα που έπληξαν την "Αττική" ; Θαρρώ πως ο θεματοθέτης θα είχε στο νου του την περιοχή της Αττικής.... Εκτός και αν η... καταιγίδα που είχε πέσει στην Αττική, ήταν.... Πανελλήνια και έγινε ταυτόχρονα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...