Προς το περιεχόμενο

[Φήμη] Διέρρευσαν τα τεχνικά χαρακτηριστικά του Samsung Galaxy S IV;


alexandros4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και στην τελική απο 2100 την μπαταρια την πήγαν στα 3100, πάνω απο 30% αύξηση. Ετσι πανε τα specs κάθε χρόνο, στο galaxy s vii θα έχουμε και ικανοποιητική μπαταρία.

Για την ακρίβεια 47.6%

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία παω να αγοράσω παντελόνι με τσέπη μεγέθους απο καρπούζι.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

δεν σε χάλασε, κοντεύει και καλοκαιράκι, ότι πρέπει για παραλία :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο i7 Xtreme που έχω στο desktop μου, είναι γατάκι! Πραγματικά θέλω έναν λόγο για να πάρω τέτοιο κινητό. Δεν είναι λάπτοπ, ΚΙΝΗΤΟ είναι, υποτίθεται. Να είχα δυνατότητα επέκτασης με θύρες USB, να μπορούσα να έχω προγράμματα επεξεργασίας γραφικών εφάμιλλα του photoshop, και να το αγόραζα. Κατά τ'άλλα, είναι άλλος ένας εύκολος τρόπος να σκίζεις τις τσέπες σου...

 

S3 lte και πάλι s3 lte. 4.8", 2 ram, quad core, decaband ή και παραπάνω με το lte, και γεια σας. Δηλαδή τι άλλο θες για να βλέεπεις taxibeat, accuweather, insomnia mobile, tapatalk, ή ακόμα και βαριά παιχνίδια; Κι αυτό το λέω εγώ, που είμαι καμμ´ενος Samsung (KAI Apple βέβαια, αλλά κι εκεί ipad 3 εχω. Τι να το κάνω το 4αρι;!)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαζουν επεξεργαστη καλο, ανεβαζουν ελαχιστα ολα τα αλλα, βαζουν λιγο εως καθολου καλυτερη μπαταρια και για αυτο παντα μεγαλωνουν τις οθονες τους... εγω προτημω λιγο πιο αδυναμο κινητο με μια οθονη4-4.2 ... ευχαριστω αλλα δεν θα παρω! τωρα θα βαλουν και μια τιμη στα 770 και αυτοι και θα ειμαστε ολοι χαρουμενοι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι η κρίση μας έχει επηρεάσει όλους μας.

 

Δεν μπορώ να εξηγήσω αλλιώς την τόση γκρίνια στα 18 από τα 20 παραπάνω post.

 

Καλός ή κακώς το ΚΑΘΕ μοντέλο απευθύνεται σε κάποιο αγοραστικό κοινό ανάλογα με τις απαιτήσεις του.

 

Όπως ένα Toyota Land Gruiser δεν απευθύνεται σε κάποιον που θέλει ένα όχημα να κινείτε στην πόλη, έτσι και το S4 δεν απευθύνεται σε όλο το αγοραστικό κοινό.

 

Οπότε οι προσωπικές σας απαιτήσεις, δεν είναι και ο Γενικός κανόνας.

 

Τώρα επί του θέματος θα σταθώ στην Μπαταρία 3100mhA. Την θεωρώ την σημαντικότερη αναβάθμιση.

Το Note2 που έχω κρατάει 2,5 ημέρες όταν το Razr και το LG O3D κρατούσαν μετά βίας 1 ημέρα.

Θεωρώ ότι ο Επεξεργαστής θα αντισταθμίζει την περαιτέρω κατανάλωση του GPU λόγο Full HD και θα έχει μια αντίστοιχη αυτονομία.

 

Σημείωση: θα ήθελα να δω κάτι καλύτερό στην κάμερα (Τεχνολογία τύπου Nokia PureView ή Pixel)

Ledis εσύ μπορεί να εντυπωσιάζεσαι από τα χαρακτηριστικά.

Φάγαμε από αυτά. Κρατήσαμε μεγάλο καλάθι. Τώρα ήρθε πιστεύω η ώρα για ουσία και όχι κρασαρίσματα και laggies.

Ας έχω τα μισά με 1/3 χαρακτηριστικά και ας κάνω τις ίδιες δουλείες με ένα windows phone,ubuntu,firefox Os.

 

Ίσα ισα που άμα σου πετάνε τέτοια χαρακτηριστικά σε "χώνουν" στην τιμή. Σιγά μην τα χρησιμοποιήσεις όλα αυτά. (επεξεργαστική ισχύ,Ραμ) αλλά νιώθεις καλά που τα έχεις.

 

 

Ξέρω άπειρα παραδείγματα φίλων με συστηματακια που μπορεί να σου φύγει η περούκα (i5,i7 ktlp) και να τα χουν για ένα fb,chrome me 2 tabs για youtube και με κάρτα γραφικών των 200 ευρώ για να παίζουν LoL.

Άμα τον ρωτήσεις: γιατί ρε στερήθηκες για να πάρεις θηρίο pc αφού δεν το χρησιμοποιείς.

Σου απαντάνε ¨ εγώ νιώθω καλά γιατί είναι τουμπανος και άμα λάχει πατάω το δικό σου pc!

Κατάλαβες τι θέλω πω...

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω την λογική της Samsung στις 5 ίντσες. Αφού έχει το Note που παίζει στην κατηγορία tablet-κινητό. Τι το θέλει και 2ο tablet-όφωνο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...