Προς το περιεχόμενο

Vikings


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 970
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδα πριν από λίγο κι εγώ το πρώτο επεισόδιο, για αρχή μου φάνηκε λίγο ''αδύναμο''  ώστε να σε τραβήξει ιδιαίτερα το πρώτο 20άλεπτο στην συνέχεια μπορώ να πω πως  γίνεται αρκετά καλό αύριο θα δω την
συνέχεια και θα ποστ άρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 7ο επεισόδιο έμοιαζε σαν να ξεκινούσε νέα σεζόν δεν με εντυπωσίασε καθόλου και δεν με έβαλε στο τριπάκι να περιμένω με αγωνία το επόμενο, ίδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ναι το 7ο δεν ήταν τόσο καλό αλλά ήταν και μεταβατικό επεισόδιο μετα τα γεγονότα του 6. Αλλα 2 επεισόδια εμειναν για να τελειώσει.

 Μπηκα wikipedia και διάβασα για τον Lothbrok μέχρι στιγμής τον έχουν παρουσιάσει πολύ ωραία ενώ και ιστορικά ειναι αρκετά ακριβης. Aκολουθει σποιλερ απο wikipedia

 

Lothbrok πεθαινει, αφου τον πιανει ο Βασιλιας των Αγγλων, στον λακο με τα φίδια, αρκετά καλό για τέλος σειράς αλλά δεν ξέρω κατα πόσο θα ειναι καλό για το τέλος της σεζόν γιατι ηταν με διαφορα ο πιο ενδιαφέρον χαρακτηρας και στη 2η θα πρέπει να αλλάξουν όλο το καστ ώστε να μας δειξουν τις κατακτησεις των παιδιων του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε δεν ξερω ποσσο θα ακολουθησουν την ιστορια...π.χ δεν νομιζω οτι ηταν πραγματικα αδερφια με το ρολο...

 

 O Rolo ήταν μεταγενέστερος του Lothbrok και εδρασε στη Βορεια Γαλλια. 

 

 Κάπου εδω γίνεται φανερο ότι μου λειπει ύπνος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 O Rolo ήταν μεταγενέστερος του Lothbrok και εδρασε στη Βορεια Γαλλια. 

 

 Κάπου εδω γίνεται φανερο ότι μου λειπει ύπνος :P

 

Πατάει όμως με το τραίλερ του επόμενου που λέει για το Kingdom of the Franks. Ενδιαφέρον, thanks και ας μας ξενέρωσες με τα φίδια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...