Προς το περιεχόμενο

Vikings


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 970
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Siggy: Can you keep a secret?

Floki : no! 

 

χαχαχα έλιωσα!!

 

H η σειρά σπέρνει!!! πλέων για εμένα καλύτερη και απο το game of thrones (το οποίο έχει καταντήσει να το βλέπει και ο αγέννητος, έγινε της μόδας).

 

βλέπω την λάγκερθα να γίνεται η πρώτη shieldmaiden Jarl !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Siggy: Can you keep a secret?

Floki : no! 

 

χαχαχα έλιωσα!!

 

H η σειρά σπέρνει!!! πλέων για εμένα καλύτερη και απο το game of thrones (το οποίο έχει καταντήσει να το βλέπει και ο αγέννητος, έγινε της μόδας).

 

βλέπω την λάγκερθα να γίνεται η πρώτη shieldmaiden Jarl !!!

 

Και επειδή το βλέπει όλος ο κόσμος πρέπει να θεωρούμε οτι δεν είναι καλή σειρά ή έχει χάσει κάτι?

 

on topic: Lagertha ftw! και φυσικά ο φλόκι είναι απίστευτος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή το βλέπει όλος ο κόσμος πρέπει να θεωρούμε οτι δεν είναι καλή σειρά ή έχει χάσει κάτι?

 

on topic: Lagertha ftw! και φυσικά ο φλόκι είναι απίστευτος

Όχι Καμία σχέση, απλά νιώθεις περίεργα, όπως μια καφετέρια για παράδειγμα, που την ανακαλύπτεις π΄ρωτος και πάς και νιώθεις όμορφα και λές α ωραία εδώ είμαστε, να έρχομαι συχνά και μετά απο λίγο καιρό αρχίζει να γίνεται χαμός και να πηγαίνουν όλοι οι άσχετοι και οι δήθεν επειδή είναι της μόδας κτλ κτλ...

 

(το τράβηξα πολύ ε?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι Καμία σχέση, απλά νιώθεις περίεργα, όπως μια καφετέρια για παράδειγμα, που την ανακαλύπτεις π΄ρωτος και πάς και νιώθεις όμορφα και λές α ωραία εδώ είμαστε, να έρχομαι συχνά και μετά απο λίγο καιρό αρχίζει να γίνεται χαμός και να πηγαίνουν όλοι οι άσχετοι και οι δήθεν επειδή είναι της μόδας κτλ κτλ...

 

(το τράβηξα πολύ ε?)

σε νιωθω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι Καμία σχέση, απλά νιώθεις περίεργα, όπως μια καφετέρια για παράδειγμα, που την ανακαλύπτεις π΄ρωτος και πάς και νιώθεις όμορφα και λές α ωραία εδώ είμαστε, να έρχομαι συχνά και μετά απο λίγο καιρό αρχίζει να γίνεται χαμός και να πηγαίνουν όλοι οι άσχετοι και οι δήθεν επειδή είναι της μόδας κτλ κτλ...

 

(το τράβηξα πολύ ε?)

 

Σιγά ρε φίλε...το GoT από την αρχή ήταν σειρά με τεράστιο κοινό και πάρα πολύ καλές θεαματικότητες..σίγουρα αυτές μεγάλωσαν στην πορεία αλλά πάντα καραpop ήταν και αυτό δεν επηρέασε την ποιότητα του που παραμένει πάρα πολύ υψηλή συνέχεια...

 

Τι να πούμε και μεις που βλέπαμε Breaking Bad από το 4 επεισόδιο της πρώτης σεζόν που δεν το ήξερε η μάνα του και δεν ξέρανε αν θα πάρει το ΟΚ...ας το βλέπατε από την αρχή ενα επεισόδιο την βδομάδα και έναν χρονο υπομονή μετά από την πιο αργή σεζόν της ιστορίας να έβλεπα πόσοι από αυτούς που το εκθείαζαν όταν τα είδαν μαζεμένα θα συνέχιζαν να το βλέπουν τότε....

 

Σιγά μην ξενερώνω με κάτι επειδή γίνεται της μόδας...στα τέτοια μου. Βγάλτε αυτήν την χιπστερολογική που έχετε...φιλικά στα λέω εννοείτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά αγαπώ GoT,Rome,Vikings,Spartacus. Οτιδήποτε περιέχει σπαθούμπες και είναι καλό! μετρημένες στα δάχτυλα τέτοιες σειρές. Μακάρι να υπήρχαν και άλλες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι Καμία σχέση, απλά νιώθεις περίεργα, όπως μια καφετέρια για παράδειγμα, που την ανακαλύπτεις π΄ρωτος και πάς και νιώθεις όμορφα και λές α ωραία εδώ είμαστε, να έρχομαι συχνά και μετά απο λίγο καιρό αρχίζει να γίνεται χαμός και να πηγαίνουν όλοι οι άσχετοι και οι δήθεν επειδή είναι της μόδας κτλ κτλ...

 

(το τράβηξα πολύ ε?)

 

Δυστυχώς είναι αναπόφευκτο για σειρές (ή οτιδήποτε άλλο) όταν τέτοια διαφήμιση. Θα πάει ο καθένας να το τσεκάρει. Άλλοι θα το βλέπουν γιατί τους αρέσει και άλλοι γιατί "πρέπει" για να είναι cool. Παρολαυτά δε πρέπει αφήνεις αυτά να σε χαλάνε. Υπάρχει και το άλλο άκρο. Περιμένω πως και πώς όταν θα λέω ότι ξαναβλέπω το battlestar galactica και δε θα με κοιτάνε σαν εξωγήινο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δειτε και το BLACK SAILS πολύ δυνατή σειρά, με σχετικα πρωτοτυπο σεναριο (δεν εχω δει αλλη με πειρατες), δεν εχω ξαναδει τοσο καλογυρισμενες μαχες πανω σε πλοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παλι μου αρεσε. Το vikings εχει καταφερει να κραταει την αγωνια και το ενδιαφέρον αμειωτο χωρις να βαριεσαι, με πολυ καλη σκηνοθεσία αλλα και στιχομυθία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...