Προς το περιεχόμενο

Vikings


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

oh με ξενέρωσες :P

 

Κανένα spoiler δεν μπορεί πια να με βλάψει. Μία εβδομάδα πριν αρχίσω να βλέπω το Game of Thrones, o κάφρος πήγε και μου είπε

 

 

ότι πεθαίνει ο Sean Bean

 

 

Τί να φοβηθώ πια;

 

Μια χαρά είναι η σειρά, ακατέργαστη και straightforward σαν τους Vikings.

Επεξ/σία από Voodooman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτό είναι καινούργιο φρούτο, να θερίζουν έτσι δημοφιλείς πρωταγωνιστές. Και εντάξει όταν το γραπτο προϋπάρχει ή μιλάμε για ιστορικά γεγονότα, αλλά γενικά πέφτει πολύ ξεκλήρισμα και στις πρωτότυπες σειρές.

Στο θέμα μας, είμαι τέταρτο επεισόδιο και η σειρά κυλάει γρήγορα, με πολλές εξελίξεις και δεν είναι τσιγκούνα σεναριακά.Εγώ φοβόμουν μήπως έχουμε φτάσει στο  7ο επεισόδιο και ακόμη δεν είχαν σαλπάρει για πρώτη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτό είναι καινούργιο φρούτο, να θερίζουν έτσι δημοφιλείς πρωταγωνιστές. Και εντάξει όταν το γραπτο προϋπάρχει ή μιλάμε για ιστορικά γεγονότα, αλλά γενικά πέφτει πολύ ξεκλήρισμα και στις πρωτότυπες σειρές.

Στο θέμα μας, είμαι τέταρτο επεισόδιο και η σειρά κυλάει γρήγορα, με πολλές εξελίξεις και δεν είναι τσιγκούνα σεναριακά.Εγώ φοβόμουν μήπως έχουμε φτάσει στο  7ο επεισόδιο και ακόμη δεν είχαν σαλπάρει για πρώτη φορά.

Χαχα οχι δεν ειναι game of thrones που εχει φτασει τριτη σεζον και ο χειμωνας ακομη ερχεται ισα ισα προλαβαινουν να κανουν ενα raid ακομα πριν τελειωσει πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τα 2 τελευταία επεισόδια απλά παίχτηκαν για την ολοκλήρωση της σαιζόν, για μένα η σαιζόν

τελείωσε στο 7ο επεισόδιο το μόνο που με έκανε εντύπωση στο 9ο επεισόδιο είναι αυτή η αιθέρια ύπαρξη (μ.....ναρος) Ασλαγκ (Alyssa Sutherland).

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εντάξει τα 2 τελευταία επεισόδια απλά παίχτηκαν για την ολοκλήρωση της σαιζόν, για μένα η σαιζόν

τελείωσε στο 7ο επεισόδιο το μόνο που με έκανε εντύπωση στο 9ο επεισόδιο είναι αυτή η αιθέρια ύπαρξη (μ.....ναρος) Ασλαγκ (Alyssa Sutherland).

 

 

 

Koψε κατι μαστορα. Σαν την γυναικα του Τζοκερ ειναι.

Τεσπα, περι ορεξεως...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω καταλάβει τελικά αν θα παιχτεί κανένα μεταφυσικό στην σειρά ή θα ακολουθήσει την πραγματικότητα

πάντως

Οι χρήστες του insomnia είναι τα ομορφότερα μοντέλα και οι γκομενάρες τρέχουν απο πίσω τους, δεν εξηγείτε αλλιώς

 



ο flocki είναι πιο κομπλέ σαν viking :-D
ωραίο όνομα διάλεξαν όμως :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φλόκι; Χαχαχαχαχαχα!!!! Αυτοί οι σκανδιναυοί το έχουν από παλιά με τα ονόματα

images?q=tbn:ANd9GcQemYJDmT2rvN4oLNr2e9y

 

Για τη σειρά ψήνομαι τρελά να την αρχίσω αλλά δεν βλέπω hype και φοβάμαι μην κοπεί, και μείνω με το... Kavli και τον Floki στο χέρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και να κοπει η πρωτη σεζον τελειωσε. Πολυ καλη σειρά αν και τα τελευταια 2 επεισοδια μας τα χαλασαν καπως. Παντως αφηνουν αρκετά ανοιχτα θεματα για τη συνέχεια και κοβεται αποτομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για τη σειρά ψήνομαι τρελά να την αρχίσω αλλά δεν βλέπω hype και φοβάμαι μην κοπεί, και μείνω με το... Kavli και τον Floki στο χέρι.

http://www.huffingtonpost.com/2013/04/05/vikings-season-2-renewal_n_3022686.html

2014 ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Έχει ξεκινήσει ήδη είναι το 6ο, θα ετοιμάσω προβολή!!! 

Το βλέπει κανεις? είναι καλή η 2η?

Vikings_S2_ComicConTrailer_Composer_Soci

 

 

http://www.imdb.com/title/tt2306299/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...