Προς το περιεχόμενο

Interstellar (2014) Christopher Nolan


NoisePollution

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπιζω να μην επαιξε advanced screening γιατι αν ισχυουν αυτα που λεγονται στου web τοτε θα ειναι μεγαλη φολα

 

Δεν νομίζω να έχει παιχτεί απο τώρα, εκτός αν το χουν δείξει σε επιλεγμένα critics.

 

Στο TIFF πάντως δεν ήταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να μην επαιξε advanced screening γιατι αν ισχυουν αυτα που λεγονται στου web τοτε θα ειναι μεγαλη φολα

 

advanced screening θα γινει 2 ημερες πριν την επισημη πρεμιερα για την non-digital εκδοση της ταινιας.

εσυ που διαβασες αυτες τις φημες για την ταινια; εχεις λινκς; θελω να δω τι λενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ον τοπικ: Νολαν και timetravel. Τι άλλο μπορεί να θέλει κάνεις?

 

Ας μην αφήνουμε και απ'έξω το γεγονός πως το μουσικό κομμάτι της αναμενόμενης ταινίας το έχει αναλάβει ο κύριος Hans Zimmer :devil:  (Dark knight, Inception, Pirates, Gladiator κ.α. πάρα πολλά που τώρα δεν μου έρχονται). Λουκουμάκι δηλαδή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην αφήνουμε και απ'έξω το γεγονός πως το μουσικό κομμάτι της αναμενόμενης ταινίας το έχει αναλάβει ο κύριος Hans Zimmer :devil:  (Dark knight, Inception, Pirates, Gladiator κ.α. πάρα πολλά που τώρα δεν μου έρχονται). Λουκουμάκι δηλαδή!

και Rush (2013) !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικάαα..είναι πάρα πολλές οι ταινίες που έχει ασχοληθεί. Πάντως επειδή σαν συνθέτης έχει μία κλίση προς το αστρό-φανταστικό και μαζί με τον Νολαν που έχει μία τάση και αυτός στο Sci-Fi το ταινιάκι θα λέει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην αφήνουμε και απ'έξω το γεγονός πως το μουσικό κομμάτι της αναμενόμενης ταινίας το έχει αναλάβει ο κύριος Hans Zimmer :devil:  (Dark knight, Inception, Pirates, Gladiator κ.α. πάρα πολλά που τώρα δεν μου έρχονται). Λουκουμάκι δηλαδή!

Κι αυτή την επικούρα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι και Pirates ρε παιδιά... Προσωπικό αγαπημένο του Zimmer το Thin Red Line.

Και ακολουθούν Last Samurai, Lion King, Pearl Harbor, Gladiator, Batman Begins, Da Vinci Code.

Χαχαχα pirates, pirates αλλά για την ηλικία που τα πρωτοείδα εγώ πριν 10 χρόνια ήταν όνειρο :D Όσο για τα παραπάνω παιδιά, παραδείγματα έφερα που μου ήρθαν πρώτα στο κεφάλι, ο τύπος είναι ταλέντο :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

φαινεται πως εγιναν καποια preview screenings, και οι πρωτες εντυπωσεις μιλανε για μια σχεδον ανω του μετριου ταινια, καλυτερη απο το TDKR αλλα χειροτερη απο το Inception.

ιδωμεν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...