Προς το περιεχόμενο

CRAZY SUNDAYS 10/3/2013 από e-shop


spyrossss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χμμμμ με βάζεις σε σκέψεις .......

Απλά είχα πάρει ένα ακριβό κάποια στιγμή, έγινε μία διακοπή και κάηκε... 

Έτυχε.Αυτό να είσαι 100000% σίγουρος ότι θα καεί και θα πάρει και άλλα πράγματα στον άλλον κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεκτό αυτό που λες , αλλά το θέμα είναι ότι σιλικόνης για το δικό μου έχουν λίγα καταστήματα και αυτά σε τιμές από:  15€+

απ την άλλη έχω διαβάσει ότι δεν είναι όλες οι θήκες σωστές και πολλές φορές μπορεί να κάνουν και προβλήματα στο κάσομα του κινητού ( έχεις κάποια συγκεκριμένη πρόταση ?) πάντως κάτι σαν αυτό είχα στο x10mini και δεν είχα κανένα πρόβλημα πολύ ευχαριστημένος μάλιστα, αν έχει κάνεις κάποια τέτοια ας μου πει τι παίζει και αν είναι ανθεκτική ή ύφασμα τις πλάκας.

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.009964&sid=1

 

 

Εγώ έχω την case mate στο galaxy note μου. Είναι πολύ καλή αλλα πανάκριβη. Ωστόσο και να μου πέσει δεν παθαίνει τίποτα και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτυχε.Αυτό να είσαι 100000% σίγουρος ότι θα καεί και θα πάρει και άλλα πράγματα στον άλλον κόσμο.

Τυχαινει να το φοραω 2 χρονια σ εναν P4 kai 1 χρονο σ εναν E6300 και δεν εχει κανει ουτε τσικ .... φυσικα δε θα το προτεινα με τπτ για σοβαρο μηχανημα αλλα ας μη τα ξεφτιλιζουμε ολα χωρις καν να εχουμε προσωπικη εμπειρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαινει να το φοραω 2 χρονια σ εναν P4 kai 1 χρονο σ εναν E6300 και δεν εχει κανει ουτε τσικ .... φυσικα δε θα το προτεινα με τπτ για σοβαρο μηχανημα αλλα ας μη τα ξεφτιλιζουμε ολα χωρις καν να εχουμε προσωπικη εμπειρια...

Δεν έχω προσωπική εμπειρία με το force αλλά ήμουνα σε έναν φίλο μου που το pc του φόραγε το codegen 350 watt και στα ξαφνικά εκεί που σερφάραμε στο internet σβήνει το pc και άρχισε να βγάζει καπνούς και το μόνο που έζησε ήταν το dvd-driver αφήνοντας του κουσούρι.

 

 

 

post-219161-0-61073100-1362938869_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαινει να το φοραω 2 χρονια σ εναν P4 kai 1 χρονο σ εναν E6300 και δεν εχει κανει ουτε τσικ .... φυσικα δε θα το προτεινα με τπτ για σοβαρο μηχανημα αλλα ας μη τα ξεφτιλιζουμε ολα χωρις καν να εχουμε προσωπικη εμπειρια...

 

Στον ξάδελφό μου σε διακοπή ρεύματος πήρε μαζί του ΚΑΙ μητρική (τροφοδοτικό πρώτο πρώτο :P)

Δεν ξέρω τι μάρκα ήταν...ένα φτηνό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ξάδελφό μου σε διακοπή ρεύματος πήρε μαζί του ΚΑΙ μητρική (τροφοδοτικό πρώτο πρώτο :P)

Δεν ξέρω τι μάρκα ήταν...ένα φτηνό...

 

τα φτηνά μας φάγανε τα μηχανήματα.Καλύτερα να βάλουμε λίγο πιο βαθιά το χέρι στην τσέπη για να αγοράσουμε ένα επώνυμο τροφοδοτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι ολοι μιλατε για "φθηνα" γενικα και εχετε απο μια ιστορια ο καθενας(οπως εχω κ εγω πιστεψτε με , με αρκετα καμμενα αλλα μιλαμε για αλλες εποχες)και εγω μιλαω για το συγκεκριμενο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια ενταξει το φθηνο μαλλον θα καει το ακριβο ομως δε συμαινει οτι ειναι και αθανατο.

Ειχα TAGAN τροφοδοτικο (τοτε θεωρουνταν καλο τωρα δεν ξερΩ) πανω σε ups και καηκαν ups,τροφοδοτικο ,μητρικη.Τωρα τυχαιο δεν ξερω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τροφοδοτικό το έχω και εγώ κανένα χρόνο τώρα μια χαρά μου φαίνεται ( όπως είπε και ο παραπάνω όχι για ι7 και σχετικά αλλά για απλά μηχανήματα p4 ίσως και λίγο καλύτερα ακόμα μια χαρά είναι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Deer 500W ευτυχώς αγορασμένο μόνο 21 ευρώ, στον 1 χρόνο και 1 μήνα άρχισε να σβήνει μόνο του στα καλά καθούμενα , χωρίς να έχει προηγηθεί διακοπή και σε αδύναμο σύστημα. Καλύτερα να δώσετε τα διπλάσια και να πάρετε κάτι με τριπλάσια εγγύηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...