Προς το περιεχόμενο

e-shop newsletter εως 30/03


aekfc212

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.e-shop.gr/newsletter/mail-130308.html

μου εστειλαν αυτο στο μειλ μου.

προσεξα ιδιαιτερα επειδη με ενδιαφερει

αυτον τον δισκο για το νετμπουκ(ASUS 1000H) μου

στο οποιο ο σκληρος μου τα εχει ψιλοπαιξει

η τιμη ειναι κ πιο κατω απο αμαζον αλλα δεν ξερω αν αξιζει σε σχεση

με 1TB απο αμαζον που ξεκινουν απο τα 65 ευρω περιπου.

το νετμπουκ το χρησιμοποιω κυριως για σερφαρισμα

κ για κατεβασμα τορρεντ.απο πλευρας ταχυτητας που ειναι καλυτερα να παω;

δεν ειναι καμια τρελη προσφορα αλλα ειναι αρκετα τιμια πιστευω 

εχει 3 χρονια εγγυηση αλλα δεν διευκρινιζει απο που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators

Τρελη τιμη ...

 

 

24αρι, TN panel (!) και τετοια τιμη; Τι πουλανε οι τυποι ρε (samsung)  τοσο ακριβα, το design??? :o

Πειτε μου περα απο την συγκριση με το skroutz πού ειναι το "καλο" ("τρελο"!! :o ) της τιμης στο παραπανω μονιτορ γιατι ειλικρινα δεν το εχω προσεξει ποτε ουτε εχω διαβασει κατι γι αυτο, κατι εχω χασει;;

 

Εντιτ, ειδα οτι ειναι και TV, αλλα παλι ακριβο πολυ, 3d δεν ειναι απο οσο βλεπω ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24αρι, TN panel (!) και τετοια τιμη; Τι πουλανε οι τυποι ρε (samsung)  τοσο ακριβα, το design??? :o

Πειτε μου περα απο την συγκριση με το skroutz πού ειναι το "καλο" ("τρελο"!! :o ) της τιμης στο παραπανω μονιτορ γιατι ειλικρινα δεν το εχω προσεξει ποτε ουτε εχω διαβασει κατι γι αυτο, κατι εχω χασει;;

 

Εντιτ, ειδα οτι ειναι και TV, αλλα παλι ακριβο πολυ, 3d δεν ειναι απο οσο βλεπω ε;

Η τρελη τιμη(οπως αναφερω αλλωστε) αφορουσε μονο την συγκριση με το skroutz και τιποτα παραπανω. ;)

Δεν αφορα καμια συγκριση με αλλη οθονη και γενικως αναφορες σε τεχνικα χαρακτηριστικα. :huh:

Εγινα σαφηςςςςςς (που λεει και ο θυμιος με τον ομαρ-ΚΑΝΑΛΑΡΧΕΣ)? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ξέρεις δεν είναι, ελ. αντιπροσωπείας

Εγω εκανα αναφορα στη διαφορα της τιμης.

Απο εκει και περα ο καθενας αξιολογει με βαση αυτα που προσφερει(ακομα κι αν δεν ειναι ελ. αντιπροσωπειας)και αναλογως πραττει.

Μπορει καποιον να μην τον ενδιαφερει και να θελει να την παρει.

 

Δεν την εβαλα την συγκεκριμενη επειδη θελω να την παρω εγω αλλα για καποιον που ψαχνει για οθονη μπορει να τον ενδιαφερει.

Εγω πηρα αυτην http://www.skroutz.gr/s/400860/BenQ-XL2420T.html πριν κανενα 4μηνο περιπου στην ιδια τιμη(ελαχιστα πιο ακριβη) με αυτην εδω που μιλαμε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρέθηκα ρε παίδες, βαρέθηκα... Σε καθε crazy sundays και σε καθε Newsletter του e-shop δημιουργείτε θέμα... Δεν ειναι αυτός ο λόγος ύπαρξης του τμήματος προσφορές... Προσφορά είναι το τάδε προιόν απο το τάδε shop στην τάδε τιμή με διαφορά τιμής απο skroutz, geizhals, idealo, amazon κλπ κλπ (οχι διαφορα απο όλα, καποιο απο αυτά για να δούμε οτι όντως αξίζει) . Το να βάζετε κάθε φορά τα newsletter του e-shop είναι spam στην καλύτερη...

Αν θελουμε να δουμε τι παιζει στο eshop γραφομαστε στο newsletter ή πατάμε κάθε κυριακή www.crazysundays.gr . Δεν χρειάζεται να ξεκινάμε καινούργιο θέμα.

 

 

ps: καποτε πριν 2-3 χρόνια μπαίναμε σε αυτό το thread και οντως βρίσκαμε προσφορές, τώρα έχει γίνει απαράδεκτο....

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η τρελη τιμη(οπως αναφερω αλλωστε) αφορουσε μονο την συγκριση με το skroutz και τιποτα παραπανω. ;)

Δεν αφορα καμια συγκριση με αλλη οθονη και γενικως αναφορες σε τεχνικα χαρακτηριστικα. :huh:

Εγινα σαφηςςςςςς (που λεει και ο θυμιος με τον ομαρ-ΚΑΝΑΛΑΡΧΕΣ)? :P

 

 

Ok λοιπον. Επομενως δεν υπαρχει τρελη τιμη, αλλα μαλλον @@ τιμη. :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ελεγα πολυ καλη διαφορα τιμης αλλα δεν αξιζει η αγορα ουτε κ σε αυτη την τιμη.

για τον 500αρι σκληρο παιδες τι λετε;

dearen μην λεμε σε καθε θεμα τα ιδια κ τα ιδια ομως κ εσεις που δεν ενδιαφερεστε για κατι απο εδω μην το κοιτατε.

εμενα προσωπικα με εχουν βοηθησει παρα πολυ αυτα τα θεματα εδω στις προσφορες κ απο εσοπ

πολλοι απο εδω μπορει να μην εχουν τις γνωσεις σου κ μεσα απο ενα τετοιο θεμα μπορουν να τις παρουν

κ εγω πρωτος απο ολους.

στην αρχη πηγα να κανω θεμα μονο με τον σκληρο αλλα επειδη ολο κ καποιος θα το ανεβαζε ειπα να βαλω ολο το newsletter.

το καλυτερο κατα την αποψη μου θα ηταν ενα στικι θεμα με newsletters απο διαφορα καταστηματα η σκετο το εσοπ 

με υποθεματα καθε καινουριο newsletter.οταν σταματησει το ενδιαφερον να σβηνεται κιολας.

εγω πιστευω οτι απο την στιγμη που βοηθαει εστω κ εναν καλως γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αλλα δεν ξερω αν αξιζει σε σχεση

με 1TB απο αμαζον που ξεκινουν απο τα 65 ευρω περιπου.

το νετμπουκ το χρησιμοποιω κυριως για σερφαρισμα

κ για κατεβασμα τορρεντ.απο πλευρας ταχυτητας που ειναι καλυτερα να παω;

δεν ειναι καμια τρελη προσφορα αλλα ειναι αρκετα τιμια πιστευω 

εχει 3 χρονια εγγυηση αλλα δεν διευκρινιζει απο που.

 

Βαζεις αλλα 15 ευρω και παιρνεις 1τβ μην το σκεφτεσαι καν. Και χωρο θα εχεις διπλασιο για downloads και πολυμεσα, και η ταχυτητα αν οχι καλυτερη θα ειναι τουλαχιστον η ιδια οτι και να παρεις. Αν μαλιστα παρεις καποιον που θα εχει μεγαλυτερα πλατερς απο τον συγκεκριμενο θα εχεις και πολυ καλυτερες ταχυτητες. (δεν εχω χρονο να το ψαξω τωρα τι εχει αυτος, αν δεν μπορεις να το βρεις στειλε μου pm να στο ψαξω εγω - ας οψεται το αβαταρ σου, μην λεμε τα ιδια :P )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν απατομαι αποτι κοιταξα εχει 1 πλατερ 500gb γιαυτο κ ειναι κ τοσο λεπτος

να ενα Link.png Site: http://www.hgst.com/travelstar-z5k500">λινκ

θα μιλησουμε κ μεσω πμ 

πηγα σημερα κ ελτα θα σου εστελνα ουτως η αλλιως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...