Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα κανει αιτηση στην Forthnet 29.90 Start Pack  + Εξοπλισμο + Δωρεαν Φρητοτητα  ...


Με πηραν Απο την Wind που ημουν και μου εκαναν αντιπροσφορα στα 17 Ευρω 


Απεριοριστα Σταθερα - Υπεραστικα 


24Μps Internet 


και 5 ωρες Κινητα !!! 


Για 18 μηνες  !!! --- >> Νομιζω οτι συνφερει τρελα !!!


Οποτε Παραμενω στην Wind (Αμα δουν οτι φευγεις κολοτουμπες κανουν) 


*και μαλλον θα Βαλω το Cinema του ΟΤΕ Με 22,38 (17+22=39 και καλυτερες ταινιες αλλα και 3 HD καναλια !!!)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειχα κανει αιτηση στην Forthnet 29.90 Start Pack + Εξοπλισμο + Δωρεαν Φρητοτητα ...

Με πηραν Απο την Wind που ημουν και μου εκαναν αντιπροσφορα στα 17 Ευρω

Απεριοριστα Σταθερα - Υπεραστικα

24Μps Internet

και 5 ωρες Κινητα !!!

Για 18 μηνες !!! --- >> Νομιζω οτι συνφερει τρελα !!!

Οποτε Παραμενω στην Wind (Αμα δουν οτι φευγεις κολοτουμπες κανουν)

*και μαλλον θα Βαλω το Cinema του ΟΤΕ Με 22,38 (17+22=39 και καλυτερες ταινιες αλλα και 3 HD καναλια !!!)

Αυτο οντως συμφερει.Αναλογα τι ταινιες θελεις πας ειτε οτε ειτε νοβα.Και εγω δινω 40 το μηνα και εχω ολα αυτα που σε δινει η wind+7 ωρες κινητα+το cinema pack της νοβα μαζι με το novago που βλεπω σε +2 συσκευες ακομα νοβα(laptop+tablet).Το αρνητικο στην περιοχη μου ειναι οτι εκτος απο οτε που δινει 24mb ολοι οι αλλοι παροχοι δινουν 4mb.Οποτε ξεχναω το novago στο σπιτι και το εχω αλλου που πιανω πανω απο 10mb ταχυτητα η σε σπιτια φιλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στην wind και το συμβολαιο μου λυγει τον Απριλιο.

Εαν μεταπιδισω στην Forthnet για τη προσφορα αυτην θα πρεπει να πληρωσω στην wind κατι????

Ευχαριστω.

Τους καλεσα και τους ειπα απο wind σε forthnet πληρωνω φορητοτητα και μου ειπαν ΝΑΙ...

 

Πρεπει να περιμενεις να τελειωσει το συμβολαιο, αλλιως θα πληρωσεις την ρητρα διακοπης που προβλεπεται απο το συμβολαιο σου ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν δινει ουτε πυρετο η 4νετ για προσφορα.... τα ιδια και τα ιδια !
και τζαμπε ο δεκτης μονο με 18μηνο συμβολαιο.... οτι να ναι .... 10 τηλεφωνα κ μονο τα ιδια και τα ιδια !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να περιμενεις να τελειωσει το συμβολαιο, αλλιως θα πληρωσεις την ρητρα διακοπης που προβλεπεται απο το hσυμβολαιο σου ...

Μου ειπαν οτι αν φυγω θα πρεπει να πληρωσω 50ευρω.

Αν δεν πληρωσω τελως ενεργοποιησης στην forthnet ειναι καλα αλλα πηρα τηλ και μου ειπαν οτι πρεπει να πληρωσω.

Λετε να παω σε μαγαζι να ρωτησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ειπαν οτι αν φυγω θα πρεπει να πληρωσω 50ευρω.

Αν δεν πληρωσω τελως ενεργοποιησης στην forthnet ειναι καλα αλλα πηρα τηλ και μου ειπαν οτι πρεπει να πληρωσω.

Λετε να παω σε μαγαζι να ρωτησω?

για παρε εδω και ρωτα .....2130396600  αυτοι ειχαν δωσει καλη προσφορα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλ φιλε μου και μου ειπαν οτι επειδη δινουν δωρεαν το πιατο και τον αποκοδ. εχουν τελος εναργοποιησης.

Που μπορω να δω ποσα θα πληρωσω αν φυγω απο την wind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλ φιλε μου και μου ειπαν οτι επειδη δινουν δωρεαν το πιατο και τον αποκοδ. εχουν τελος εναργοποιησης.

Που μπορω να δω ποσα θα πληρωσω αν φυγω απο την wind.

50 που αναφερθηκε πιο πανω ειναι λιγο δυσκολο να πληρωσεις, σχεδον οι εταιριες ξεκινουν απο 70 και αποχωρηση τον πρωτο μηνα και φτανει περιπου 10 γιουρο αν φυγεις τους τελευταιους δυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τους ανεφερα οτι "θελω να μου πειτε εαν φυγω τωρα ποσα θα πληρωσω,τρομοκρατουνται και λενε τιμες ανεβασμενες για να το ξανασκεφτης".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εψαξα και βρηκα το συμβολαιο μου.

Το αναφερει οτι αν φυγεις πριν την λυξει του 12μηνου πληρωνεις 50ευρω.

Τι να κανω???

Το συμβολαιο μου λυγει στις 3 Απριλιου. 

Ειναι και τα τελη ενεργοποιησης στην μεση που θελει η Forthnet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι θα πει τι να κανεις; Φυσικα να περιμενεις να ληξει και μετα αν είναι να πας αλλου πας. Δεν χανεις καμια σοβαρη προσφορα. Τα ιδια παιζουν συνεχως στην ουσια. Γιατι να δωσεις 50 ευρω ΤΣΑΜΠΑ; Ασε που τοτε μπορει να παιζει και καλυτερη προσφορα. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ρητρα διακοπης οριζεται στο συμβολαιο, τωρα δεν ξερω αν η διακοπη μονο της νοβα ειναι μοχλος πιεσης για προσφορα... Σίγουρα η "απειλη"¨διακοπής και των δύο είναι... Απο οτι εχω καταλαβει δινονται συγκεκριμενα πραγματα, μην περιμενετε πχ να σας πουν φουλ πακ 40 ευρω... 

 

Συμφωνω με τους προηγουμενους πως δεν χανεις και κατι να περιμενεις μεχρι τον Απριλιο... Τετοιες προσφορες παίζουν συνέχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...