Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Αποκλειστηκαν οι 3 παραπανω πολλαπλοι λογαριασμοι, γι αυτό και κλειδωθηκε μεχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τελικά με πήρα απο την wind (αντιπρόσωπος) και μου είπαν 2 προσφορές..

 

σταθέρο απεριόριστα 

 

κινητά 5 ώρες

 

24 internet 19.90 για 24 μήνες και δώρο ασύρματο αλκατελ...

 

μετά μου είπε σταθερό με όλα τα παραπάνω + ότι θα μου βάζουν 8,5 ωρες προς όλους 100mb και 50 sms προς όλους + 10€ καρτα στο f2go με 34,5€ και δώρο η φορητότητα..  

 

τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι πελάτης forthnet+nova και με πήραν σήμερα από την εταιρεία για να με ενημερώσουν ότι από εδώ και στο εξής θα λαμβάνω έναν ενιαίο λογαριασμό και όχι δύο και επίσης να μου προτείνουν να βάλω δωρεάν 60 λεπτά κινητά.Δεν είναι ακριβώς δωρεάν...η χρέωση είναι περίπου 1,8 ευρώ ανά 60 λεπτά συνομιλίας ενώ τώρα αν μιλήσω 60 λεπτά σε κινητά,πληρώνω περίπου 10 ευρώ που σημαίνει ότι θα με συνέφερε.Και ενώ ετοιμάζεται να μου πει να το ηχογραφήσουμε για να φιξαριστεί,πώς κάνω και τη ρωτάω αν όλο αυτό έχει κάποια άλλη δέσμευση και μου απαντάει το κορυφαίο:''εεε να ξέρετε ότι κάθε τέτοια προσφορά ανανεώνει το συμβόλαιο/δέσμευση για ένα χρόνο''.

Απαράδεκτος και ύπουλος ο τρόπος τους για να μην πω τίποτα χειρότερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να βαφτισουμε το thread "τηλεφωνία - γενική συζήτηση περί προσφορών και αντιπροσφορων", γιατί τις τελευταίες 5-6 μέρες έχουν γραφτεί καμιά δεκαριά σελίδες χωρίς να υπάρχει κάποια νέα σημαντική προσφορά "για όλους" αλλά και χωρίς να υπάρχει κάποια σημαντική ενημέρωση ως προς την προσφορά του τίτλου;...

 

Sent from my XT890 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θελεις το δεχεσαι αυτο δεν ειναι υποχρεωτικο... Ετσι οπως το λες εγω δεν θα το εβαζα... Πιεσε να σου βαλλουν κατι παραπανω, εγω σε μια τετοια κατασταση εξασφαλισα στην ιδια τιμη που ειχα, και κινητα με αστικη χρεωση που δεν το ειχα, χωρις να ανανεωθει ο χρονος... 

 

Είμαι πελάτης forthnet+nova και με πήραν σήμερα από την εταιρεία για να με ενημερώσουν ότι από εδώ και στο εξής θα λαμβάνω έναν ενιαίο λογαριασμό και όχι δύο και επίσης να μου προτείνουν να βάλω δωρεάν 60 λεπτά κινητά.Δεν είναι ακριβώς δωρεάν...η χρέωση είναι περίπου 1,8 ευρώ ανά 60 λεπτά συνομιλίας ενώ τώρα αν μιλήσω 60 λεπτά σε κινητά,πληρώνω περίπου 10 ευρώ που σημαίνει ότι θα με συνέφερε.Και ενώ ετοιμάζεται να μου πει να το ηχογραφήσουμε για να φιξαριστεί,πώς κάνω και τη ρωτάω αν όλο αυτό έχει κάποια άλλη δέσμευση και μου απαντάει το κορυφαίο:''εεε να ξέρετε ότι κάθε τέτοια προσφορά ανανεώνει το συμβόλαιο/δέσμευση για ένα χρόνο''.

Απαράδεκτος και ύπουλος ο τρόπος τους για να μην πω τίποτα χειρότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκλεισα το τηλ. αντιπρόταση από wind

24αρι, απεριόριστα σταθερά, 2 ώρες κινητά 17 ευρώ το 12μηνο  

η

24αρι, απεριόριστα σταθερά, 5 ώρες κινητά 17 ευρώ το 18μηνο

και κινητό 200 λεπτά προς όλους 14 ευρώ το μήνα

Όλα τελικές με ΦΠΑ

Χλόμιασε η nova B)

Θα τους πάρω να δω τι θα μου πουν , αν και δε νομίζω να μου κάνουν κάτι καλύτερο απο τη nova

 

EDIT: Η nova δεν κάνει αντιπροσφορά 29.90 το μήνα με δωρεάν εξοπλισμό και τέλη ενεργοποίησης , το nova start pack και 24αρι ίντερνετ και απεριόριστα σταθερά

 

 

Θεϊκή προσφορά. Προσωπικά θα "έκαιγα" τα πάντα και θα ψώνιζα αυτό το πακέτο. Πολύ καλό το deal σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει που ημουν με το ενα ποδι για 3play σκαει προσφορα απο την  hol με απεριοριστα σταθερα, 3 ωρες σε κινητα και hol tv στα 17 γιουρο, ας περιμενουν εκει στη forthnet κανα χρονο ακομη, ισως να μη παμε και ποτε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει που ημουν με το ενα ποδι για 3play σκαει προσφορα απο την  hol με απεριοριστα σταθερα, 3 ωρες σε κινητα και hol tv στα 17 γιουρο, ας περιμενουν εκει στη forthnet κανα χρονο ακομη, ισως να μη παμε και ποτε

 Πως σου εγινε η προσφορα; Με τηλεφωνημα;  Εννοεις και ιντερνετ μαζι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν από Forthnet/Nova και ως παλιό συνδρομητή (που έφυγα) μου έκαναν τις 2 παρακάτω προσφορές.

-24 ίντερνετ,απεριόριστα αστικά και υπεραστικά,12 ώρες κινητά και Nova full pack στα 49,90 για πάντα

-24 ίντερνετ,απεριόριστα αστικά και υπεραστικά,12 ώρες κινητά και Nova Sport ή Cinema στα 39,90 για πάντα.

Τα τέλη δεν μου τα δίνουν (34,9) αλλά το θέμα είναι πως δεν με ενδιαφέρει το ελληνικό πρωτάθλημα και ο ΟΤΕ που μίλησα δεν  μου κάνει σοβαρή αντιπροσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν από Forthnet/Nova και ως παλιό συνδρομητή (που έφυγα) μου έκαναν τις 2 παρακάτω προσφορές.

-24 ίντερνετ,απεριόριστα αστικά και υπεραστικά,12 ώρες κινητά και Nova full pack στα 49,90 για πάντα

-24 ίντερνετ,απεριόριστα αστικά και υπεραστικά,12 ώρες κινητά και Nova Sport ή Cinema στα 39,90 για πάντα.

Τα τέλη δεν μου τα δίνουν (34,9) αλλά το θέμα είναι πως δεν με ενδιαφέρει το ελληνικό πρωτάθλημα και ο ΟΤΕ που μίλησα δεν μου κάνει σοβαρή αντιπροσφορά.

Εχω την δευτερη προσφορα.Αν εχεις καλο internet με forthnet αξιζει η προσφορα.Αν οχι μεινε οτε που εχει περισσοτερη αξιοπιστια στις υπηρεσιες του.

 

Πρωταθλημα/ταινιες ο καθενας με τα γουστα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει που ημουν με το ενα ποδι για 3play σκαει προσφορα απο την  hol με απεριοριστα σταθερα, 3 ωρες σε κινητα και hol tv στα 17 γιουρο, ας περιμενουν εκει στη forthnet κανα χρονο ακομη, ισως να μη παμε και ποτε

δηλαδή σου δίνουν 9 ευρώ ιντερνετ και απεριόριστα σταθερά μαζί με hol tv αλλά 8 ευρώ ? αν είναι αλήθεια αυτά που λες στείλε μας τηλέφωνα , διευθύνσεις απο εκεί που σου κάνανε την προσφορά να πάμε και εμείς αλλιώς σταμάτα να κοροιδεύεις τον κόσμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις με πηρε η wind  για αντιπροσφορα ( εκανα τα χαρτια μου για 3play στα 29,90)  

 

-24 γραμμη

-απεριοριστα σταθερα 

-5 ωρες για κινητα   

17 ευρω  για 12μηνο   ή   15 ευρω 24 μηνο..!!      

 

χμμμ δεν νομιζω να την παρω ομως γιατι δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος με την wind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...