Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δηλαδή σου δίνουν 9 ευρώ ιντερνετ και απεριόριστα σταθερά μαζί με hol tv αλλά 8 ευρώ ? αν είναι αλήθεια αυτά που λες στείλε μας τηλέφωνα , διευθύνσεις απο εκεί που σου κάνανε την προσφορά να πάμε και εμείς αλλιώς σταμάτα να κοροιδεύεις τον κόσμο

Καλημερα φιλε, τι πιστευεις δηλαδη οτι εχω εγω ορεξη και χρονο να κοροιδευω τον καθενα εδω μεσα? παρολο που βρισκομαι πισω απο ενα pc σεβομαι τον οποιονδηποτε εδω στο forum και οχι μονο, τεσπα το προσπερνω......................τωρα αν θελεις εσυ η καποιος αλλος αυτην την προσφορα καλεσε στο 13844 και ζητησε το τμημα διατηρησης πελατων, αλλα για να παρεις μια τετοια προσφορα πρεπει να εισαι ειδη συνδρομητης hol και να εχεις κανει αιτηση να πας καπου αλλου και συγκεκριμενα forthnet, αυτα και οτι αλλη απορια εχεις πες μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εκει που ημουν με το ενα ποδι για 3play σκαει προσφορα απο την  hol με απεριοριστα σταθερα, 3 ωρες σε κινητα και hol tv στα 17 γιουρο, ας περιμενουν εκει στη forthnet κανα χρονο ακομη, ισως να μη παμε και ποτε

Είσαι ήδη στη hol και σου το έκαναν ως αντιπρόταση σε αίτηση φορητότητας που έκανες στη forthnet ή απλά σε κάλεσαν τυχαία; Εγώ που τους κάλεσα (είμαι στη hol) μου είπαν για το πρόγραμμα που έχουν στη σελίδα τους. Τίποτα το ιδιαίτερο και καμία σχέση με αυτά που γράφεις εσυ οτι σου έδωσαν. Μου είπαν οτι  αυτό ήταν το καλύτερο που μπορούσαν να κάνουν εκείνοι... Τη βλέπω την αίτηση για τη forthnet να έρχεται για να τους πιέσω μου φαίνεται!

Edit: Τώρα είδα την απάντηση σου. Δε σε κάλεσαν από τη hol μόνοι τους; Έκανες την αίτηση και μετά τους πήρες εσύ τηλέφωνο; Και αυτή η τιμή ισχύει για ένα χρονο και μετά αλλάζει η παραμένει έτσι και μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι ήδη στη hol και σου το έκαναν ως αντιπρόταση σε αίτηση φορητότητας που έκανες στη forthnet ή απλά σε κάλεσαν τυχαία; Εγώ που τους κάλεσα (είμαι στη hol) μου είπαν για το πρόγραμμα που έχουν στη σελίδα τους. Τίποτα το ιδιαίτερο και καμία σχέση με αυτά που γράφεις εσυ οτι σου έδωσαν. Μου είπαν οτι  αυτό ήταν το καλύτερο που μπορούσαν να κάνουν εκείνοι... Τη βλέπω την αίτηση για τη forthnet να έρχεται για να τους πιέσω μου φαίνεται!

Edit: Τώρα είδα την απάντηση σου. Δε σε κάλεσαν από τη hol μόνοι τους; Έκανες την αίτηση και μετά τους πήρες εσύ τηλέφωνο;

το γραφω και πιο πανω, με καλεσαν απο το τμημα διατηρησης πελατων, αυτο σημαινει οτι ειμαι ειδη συνδρομητης και mου κανανε αντιπροταση διοτι ειχα κανει αιτηση στη forthnet

 

edit με προλαβε ο stefanosnik

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ δεν το είχα δει το post πριν απαντήσω. Οπότε θα πάω να κάνω μια αίτηση στη forthnet και μετα θα περιμένω κατι καλύτερο από το "τίποτα" που μου είπαν τώρα που τους πήρα εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ δεν το είχα δει το post πριν απαντήσω. Οπότε θα πάω να κάνω μια αίτηση στη forthnet και μετα θα περιμένω κατι καλύτερο από το "τίποτα" που μου είπαν τώρα που τους πήρα εγώ.

σωστα  ;) , αν σου πουνε κατι στα 22 η στα 24 με αυτα που αναφερω εγω μη δεχτεις, ανεμενε στο ακουστικο σου, θα σε καλεσουν ξανα  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα φιλε, τι πιστευεις δηλαδη οτι εχω εγω ορεξη και χρονο να κοροιδευω τον καθενα εδω μεσα? παρολο που βρισκομαι πισω απο ενα pc σεβομαι τον οποιονδηποτε εδω στο forum και οχι μονο, τεσπα το προσπερνω......................τωρα αν θελεις εσυ η καποιος αλλος αυτην την προσφορα καλεσε στο 13844 και ζητησε το τμημα διατηρησης πελατων, αλλα για να παρεις μια τετοια προσφορα πρεπει να εισαι ειδη συνδρομητης hol και να εχεις κανει αιτηση να πας καπου αλλου και συγκεκριμενα forthnet, αυτα και οτι αλλη απορια εχεις πες μου

 

Επιβεβαιωνω και εγω. Την συγκεκριμενη προσφορα την εχω ενα χρονο, μαλιστα μολις εληξε και πρεπει να επαναδιαπραγματευτω.

Θυμαμαι τους ειχα παρει τηλεφωνο και τους ζητησα το αριθμο βρογχου γιατι και καλα δεν ειχα κρατησει το αποκομα του λογαριασμου για να κανω το 3play της forthnet (τοτε ειχε δωρο και το ss1 & nc1). Τα υπολοιπα ηρθαν μονα τους μετα απο σκηρη μαχη :devil: .

Η ενημερωση που εκανε ο φιλος πιο πανω ειναι μπουσουλας και αντι να τον κραζετε κοιταξτε να ωφεληθειτε!!!

Και στην δικη μου περιπτωση, δεν μου τα εδωσαν απο την αρχη. Αλλα καποια ποστ σαν του φιλου πιο πανω μου δειξαν μεχρι ποσο μπορω να το τραβηξω και το εκανα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα φιλε, τι πιστευεις δηλαδη οτι εχω εγω ορεξη και χρονο να κοροιδευω τον καθενα εδω μεσα? παρολο που βρισκομαι πισω απο ενα pc σεβομαι τον οποιονδηποτε εδω στο forum και οχι μονο, τεσπα το προσπερνω......................τωρα αν θελεις εσυ η καποιος αλλος αυτην την προσφορα καλεσε στο 13844 και ζητησε το τμημα διατηρησης πελατων, αλλα για να παρεις μια τετοια προσφορα πρεπει να εισαι ειδη συνδρομητης hol και να εχεις κανει αιτηση να πας καπου αλλου και συγκεκριμενα forthnet, αυτα και οτι αλλη απορια εχεις πες μου

ωραίος να σαι καλά . άλλωστε το θέμα είναι να κοιτάμε τι μας συμφέρει . θα το προσπαθήσω και θα πω αν μου κάνανε την προσφορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά με την προσφορά 29.90 και το nova go τι παίζει; μπορείς να βλέπεις αγώνες ή σε περιορίζει στα κανάλια τα οποία έχει το πακέτο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά με την προσφορά 29.90 και το nova go τι παίζει; μπορείς να βλέπεις αγώνες ή σε περιορίζει στα κανάλια τα οποία έχει το πακέτο;

Το start pack nova δεν εχει novago.Με cinema/sports/full pack μπορεις να εχεις novago.Θελει συνδεση πανω απο 10mb για να δεις καλη εικονα.Εγω με τα 4mb δεν μπορω να το χρησιμοποιησω καθολου το novago αν και σαν υπηρεσια ειναι πολυ καλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε η ωρα της μεταβασης απο HOL σε forthnet.

ληγει το συμβολαιο μου με τη HOL στις 11 ή 19 Μαρτιου..πληρωνω 20-22 ευρω για 24αρι mbps internet και τιποτα αλλο....ψιλοκλοπη..

 

θα παω σε καταστημα της forthnet αυριο να ρωτησω για 3play και να βαλω και novasports καναλια μεσα...ισως βαλω και pvr (αν και δεν ξερω αν αξιζει χωρις novacinema)

μπορω να περιμενω κατι καλυτερο απο την τιμη του καταλογου;;; (29,90 + 19,90)

 

thanx.....:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα κ από μένα...Είμαι σταθερά ΟΤΕ εδώ και χρόνια και πληρώνω 85-90ε το 2-μηνο δλδ 45ε το μήνα για internet, απεριόριστα σταθερά και 1 ώρα κινητά...μάλλον είμαι ufo που κάθομαι ακόμα αλλά μια φορά που πήγα hol πάλι τα ίδια έβγαιναν.

Για το 3play έχω 30 ε το μήνα από τον πρώτο μήνα για πάντα?

Πρέπει κάτι να προσέξω-να ρωτήσω αν πάω να το αλλάξω?

Είδα ότι έχει και δώρο τα ψιψιψίνια (πιάτα-εγκαταστάσεις @@ς κτλ).....Δώστε φώτα thnx a lot..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Παίδες καλησπέρα κ από μένα...Είμαι σταθερά ΟΤΕ εδώ και χρόνια και πληρώνω 85-90ε το 2-μηνο δλδ 45ε το μήνα για internet, απεριόριστα σταθερά και 1 ώρα κινητά...μάλλον είμαι ufo που κάθομαι ακόμα αλλά μια φορά που πήγα hol πάλι τα ίδια έβγαιναν.</p>

<p>Για το 3play έχω 30 ε το μήνα από τον πρώτο μήνα για πάντα?</p>

<p>Πρέπει κάτι να προσέξω-να ρωτήσω αν πάω να το αλλάξω?</p>

<p>Είδα ότι έχει και δώρο τα ψιψιψίνια (πιάτα-εγκαταστάσεις @@ς κτλ).....Δώστε φώτα thnx a lot..!!!</p>

 

Εχεις ξεμεινει στα πιο αρχαια προγραμματα οτε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηραν και εμενα απο την wind που ειμαι για αντιπρωσφορα επειδη εχω κανει αιτηση στην Forthnet για το πακετο των 29.90.

Η αντιπρωσφορα ηταν:

-24 γραμμη

-απεριοριστα σταθερα 

-5 ωρες για κινητα   

  15 ευρω 24 μηνο..!!      

Ειναι καλη η προσφορα αλλα χωρις tv.

Θα πρεπει να βαλουμε OTE TV μετα, αλλα δεν ξερω ποσο θα βγει το πακετο μετα.

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...