Προς το περιεχόμενο

Κλοπη ποδηλατου ΚΤΜ απο αποθηκη στον Ταυρο


paris.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.

 

Δυστυχως προχθες μου ανοιξαν την αποθηκη στο υπογειο της πολυκατοικιας που μενω και μου πηραν το ποδηλατο μου μαρκας ΚΤΜ FR950 χρωματος ασπρο - μαυρο με διπλη αναρτηση. Ειδοποιησα την αστυνομια, κατεθεσα μηνυση, η σημανση πηρε αποτυπωματα και περιμενω. Επειδη το ποδηλατο ειναι σχετικα σπανιο (χωρις να ειναι κατα αναγκη ακριβο) ειναι ευκολα εντοπισιμο οποτε αν καποιος δει κατι ας ειδοποιησει εμενα η την αστυνομια.

 

Σας ευχαριστω πολυ εκ των προταιρων.

post-180303-0-67397900-1363604811_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι οτι και στο ηρακλειο εχει πετυχει το ματι μου παλαιοτερα Ktm ποδηλατο. Το θυμαμαι γιατι μου  ειχε κανει εντυπωση γιατι δεν ηξερα οτι βγαζει και ποδηλατα...Αρα ισως το μοντελο δεν ειναι και τοσο σπανιο. Καλη τυχη φιλε ευχομαι να το βρεις συντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδια. Ειναι ειλικρινα κριμα γιατι αγοραστηκε σε μια αλλη εποχη (πριν κανω οικογενεια και παιδια και πριν την κριση) και δυστυχως δεν μπορω να το αντικαταστησω πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε εναν φιλο μου, του ειχαν σταμπαρει και τα δυο ποδηλατα που ειχε, και οχι φθηνα ποδηλατα. αν στο ειχαν σταμπαρει λοιπον, δεν υπαρχει περιπτωση να το ξαναβρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα πολυ καιρο να το καβαλησω οποτε δεν νομιζω να το σταμπαρανε αλλα ποτε δεν ξερεις. Τι να πω;

Δεν εδω λογια τοσο για τα καθικια που το πηρανε οσο και για αυτα που θα το αγοράσουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα πολυ καιρο να το καβαλησω οποτε δεν νομιζω να το σταμπαρανε αλλα ποτε δεν ξερεις. Τι να πω; <br>

Δεν εδω λογια τοσο για τα καθικια που το πηρανε οσο και για αυτα που θα το αγοράσουν!

Βλέπει κι αγγελιες στη χε, olx και το podilates.eu καλού κακού. Εγώ έτσι το βρήκα το δικό μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσιλικο το ποδηλατακι.δυστυχως τα κλεφτρονια θα το εχουν βαψει τωρα και θα το εχουν καταστρεψει



Ειχα πολυ καιρο να το καβαλησω οποτε δεν νομιζω να το σταμπαρανε αλλα ποτε δεν ξερεις. Τι να πω;
Δεν εδω λογια τοσο για τα καθικια που το πηρανε οσο και για αυτα που θα το αγοράσουν!

αυτος που θα το αγορασει απο καμια αγγελια αν του πουλησουν τα κλεφτρονια δεν θα εχει ιδεα οτι ειναι κλεμμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας και υπομονη σε οσους βρισκονται στην ιδια θεση ειτε για κλοπη ποδηλατου ειτε για οτιδηποτε αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το ποδηλατο ειναι σχετικα σπανιο...

Πόσο σπάνιο; http://www.insomnia.gr/classifieds/various/automobile/87282-ktm-fr-950/

λολ

 

 

Αριθμό πλαισίου δήλωσες στην αστυνομία; Έστω πως βρίσκουν ένα τέτοιο, πώς θα ξέρει η αστυνομία πως είναι δικό σου; Επίσης νομίζω κι ο Δ.Αθηναίων που είχα δει μια αποθήκη με ποδήλατα που βρέθηκαν κλεμένα, ζήταγε αριθμό πλαισίου για να το πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...