Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Εγω θα σου ελεγα να πάρεις το m8s με τα 3GB ram γιατι με το κουπονι που εβαλα στην προηγουμενη σελιδα βγαινει στα ιδια λεφτα (40). Απο την αλλη με το ιδιο κουπονι αυτα που ρώτησες κατεβαίνουν κάπου στα 34 ευρω αλλά αξίζει να πας στα 3gb με τετοια μικρη διαφορα τιμής. 

 

Κάτι ακομα που παρατηρησα για το coolme. Μου φάνηκε πανομοιότυπο με το alfawise s92 που εχω. Εριξα μια ματια στο freaktab και κάποιος εγραψε οτι του εβαλε την freaktab rom του alfawise s92 και παιζει μια χαρα που σημαίνει οτι το coolme ειναι αδερφάκι του s92 με διαφορετικό λογοτυπο. Αν τελικά πάρεις το coolme φροντισε να του ανοιξεις τρύπες και πάνω και κάτω για καλύτερο αερισμό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου ελεγα να πάρεις το m8s με τα 3GB ram γιατι με το κουπονι που εβαλα στην προηγουμενη σελιδα βγαινει στα ιδια λεφτα (40). Απο την αλλη με το ιδιο κουπονι αυτα που ρώτησες κατεβαίνουν κάπου στα 34 ευρω αλλά αξίζει να πας στα 3gb με τετοια μικρη διαφορα τιμής. 

 

Κάτι ακομα που παρατηρησα για το coolme. Μου φάνηκε πανομοιότυπο με το alfawise s92 που εχω. Εριξα μια ματια στο freaktab και κάποιος εγραψε οτι του εβαλε την freaktab rom του alfawise s92 και παιζει μια χαρα που σημαίνει οτι το coolme ειναι αδερφάκι του s92 με διαφορετικό λογοτυπο. Αν τελικά πάρεις το coolme φροντισε να του ανοιξεις τρύπες και πάνω και κάτω για καλύτερο αερισμό

 

 

Το m8s δεν εχει

a)navigation bar

B)δεν ειναι rooted

Ισχυουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το m8s δεν εχει

a)navigation bar

B)δεν ειναι rooted

Ισχυουν?

Αγνοω.

Μπορείς να ρίξεις μια ματιά σε internet reviews/fora/videos και σίγουρα θα απαντηση και πιθανα fix. Μετά μοιράσου την εμπειρία μαζί μας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το m8s δεν εχει

a)navigation bar

B)δεν ειναι rooted

Ισχυουν?

οχι ειναι ρουτ και αν εχει ανδροιδ tv  φυσικα και δεν εχει bar εχουν βγαλει και εκδοση  κανονικου ανδροιδ  στο φρικταμπ που λογικα θα εχει μπαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν λεει το gearbest 3-4 μερες τοτε να υπολογίζεις  καμια 15ρια στην καλη περιπτωση γιατι στην κακη δεν θα το στειλουν ποτε 

 

παραγγελία Κυριακή βράδυ το BEELING GT1 από gearbest και EU5 ( με DHL )  . 

Ενημέρωση ότι η αποστολή θα γίνει 22-23/11/2017 . 

Πριν από λίγο έλαβα Mail ότι έχει φύγει . 

το γράφω για να βοηθήσω - αν μπορώ - κάποιον που το σκέφτεται..  

 

update : 

στο τιμολόγιο που "δίνει" το gearbest έχει αξια 26,00$ ( με τα μεταφορικά ) καμία σχέση με την αξία που πλήρωσα . 

Μιας και πρώτη φορά αγοράζω από εκεί , συνηθίζουν να βάζουν ότι ναναι ή να αρχίσω να ανησυχώ ;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελία Κυριακή βράδυ το BEELING GT1 από gearbest και EU5 ( με DHL )  . 

Ενημέρωση ότι η αποστολή θα γίνει 22-23/11/2017 . 

Πριν από λίγο έλαβα Mail ότι έχει φύγει . 

το γράφω για να βοηθήσω - αν μπορώ - κάποιον που το σκέφτεται..  

 

update : 

στο τιμολόγιο που "δίνει" το gearbest έχει αξια 26,00$ ( με τα μεταφορικά ) καμία σχέση με την αξία που πλήρωσα . 

Μιας και πρώτη φορά αγοράζω από εκεί , συνηθίζουν να βάζουν ότι ναναι ή να αρχίσω να ανησυχώ ;;; 

το ιδιο κι εγω, πριν λιγο το εστειλαν.

vaskouk οταν παρηγγειλες τι στοκ σου εδειχνε? απο περιεργεια δλδ. εμενα μου εδειχνε "last piece".

δεν σε νοιαζει τι λεει το τιμολογιο, η αποστολη ειναι εντος ΕΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω έλεγε 3 τεμάχια .. (Κυριακή Βράδυ κατά τις 21:30 ) 

Την δευτέρα που ξαναμπήκα δεν ήταν διαθέσιμο και , νομίζω , την Τρίτη το ξανά βγάλαν με αποστολή από 24 έως 28/11 . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω έλεγε 3 τεμάχια .. (Κυριακή Βράδυ κατά τις 21:30 ) 

Την δευτέρα που ξαναμπήκα δεν ήταν διαθέσιμο και , νομίζω , την Τρίτη το ξανά βγάλαν με αποστολή από 24 έως 28/11 . 

Δεν το βρίσκω...τελείωσε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...