Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τα δυο. 

Τα 70αρια-80αρια με βαριά χρήση με ενοχλούσαν και στην αποδοση και προληπτικά (καμμένα τσιπάκια, ξεκόλλημα κολλήσεων, κλπ)

 

Ποδαράκια 2 εκατοστών

Μεγαγες γρίλιες πάνω κάτω

3 τρύπες στο πλάι. 

 

και τώρα σε βαριά χρηση είναι στο 50 άντε να φτάσει 60 

 

Βεβαια εχει μέσα και μια μεγαλη μεταλλική πλάκα σαν διασπορέα θερμοκρασίας αλλά εγω το έβλεπα κάτι σε κλειστό κουτί σάουνας. Καλά οι περισσότεροι που απλά το ακουμπάνε πάνω στο ξύλο ή πάνω σε σεμεδάκια/τραπεζομάντηλα, κάποια στιγμή θα το πάρουν μασχάλη και φοβάμαι πριν περάσει ο ενεργός χρόνος ζωής του (να είναι αχρηστο για οτιδήποτε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενδιαφέρον.Ποδαράκια σκέτα δεν βοηθάνε?Και εγώ σε ξύλινο έπιπλο το έχω χωρίς σεμεδάκια βέβαια χαχαχαχα.Θα ήθελα αν το έχεις καμία φωτό να το έβλεπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερον Beelink GT1 Ultimate στα 66€ απο ευρωπαικη αποθηκη   ( +2 χωρις tracking  , +5 με DHL ) αμεσα και χωρις τελωνειο ( ευρωπη γαρ )

https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_607542.html?wid=89

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον.Ποδαράκια σκέτα δεν βοηθάνε?Και εγώ σε ξύλινο έπιπλο το έχω χωρίς σεμεδάκια βέβαια χαχαχαχα.Θα ήθελα αν το έχεις καμία φωτό να το έβλεπα.

Τα ποδαράκια ειναι το ελάχιστο αναγκαίο. Αμα ειναι 1+ εκατοστών, σε οτι να το βάλεις πάνω(ξύλο, σεμεδάκι, τραπεζομάντηλο, κλπ), δεν εχεις προβλημα. Για τα άλλα θελει άνοιγμα (προσεκτικό) για να γίνουν σωστά οι τρύπες, γιατί αν αρχίσεις να τρυπας απ'εξω μπορει να πάρεις σβάρνα πλακέτα, στηρίγματα, κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως mples το ίδιο απροβλημάτιστα δουλεύει και το alfawise s92 που έχω.Firmware από το freektab του superceleron που κάνει και για το beelink,και δεν το έχω ακουμπήσει ξανά,πέρα από τις αλλαγές στο kodi.

Φίλε δεν αμφιβάλλω απλά τα h96 έχουν βγάλει πολλά προβλήματα εσύ είσαι από τους τυχερους εγώ δύο πήρα και τα έκανα γλάστρακια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, να γράψω και εγώ την εμπειρία χρήσης του νέου μου κουτιού.κάτοχος του απλού GT1, πήρα και το ultimate.χτες πρόλαβα και το άνοιξα.ανοίγει γρήγορα, μενού το ίδιο με το απλό, όταν πατάς το γρανάζι για τις ρυθμίσεις ανοίγει δεξιά το μενού με τις οποίες επιλογές.τα πρόσθετα που έχω βρει είναι το HDR to SDR στο auto και το SDR to HDR .Το έχω στο κλειστό, εάν πρέπει να το έχω ανοιχτό πείτε.Δεν χάνει γλώσσα και λοιπούς λόξυγγες και δουλεύει εξαιρετικά το HDMI cec, πάντα σε σύγκριση με το παλιό.Το πολύ θετικό είναι ότι περνά passthrough είτε με spdif raw είτε HDMI raw.τρέχει 7.1.2 ψιλό vanilla γιατί δεν έχει πολλά μέσα.κατέβασα ένα τορεντ, το έπαιξε και ήταν σταθερό στους 42°.Το δουλεύω με ένα πληκτρολόγιο+pad natec.Το έχω βάλει σε sleep mode και μέσω teamviewer θα το ελέγχω να βλέπω πως τα πάει.Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος με πιστεύω ότι το Android το 7 κάνει την διαφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δεν αμφιβάλλω απλά τα h96 έχουν βγάλει πολλά προβλήματα εσύ είσαι από τους τυχερους εγώ δύο πήρα και τα έκανα γλάστρακια 

O notist αναφέρεται στο S92, όχι στο H96.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...