Προς το περιεχόμενο

Αγορα πολυμηχανήματος


michkal91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Το πολυμηχανημα που είχα hp 6500 παρέδωσε πνεύμα. Αυτή τη στιγμή ψάχνω για κάποιο το οποίο θα υποστηρίζει.

 

Φαξ

AirPrint

Αυτόματη εκτύπωση διπλής όψης

Wifi

Αυτόματος τροφοδότης εγγράφων

 

Αν εκτυπωνει και σε cd ακόμα καλύτερα. Κοιταζα τον epson xp-800

 

Τιμή μέχρι 200

 

Εκτυπωνω περίπου 350 σελίδες το μήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ημουν φαν της canon λογω ξαναγεμισματος μελανιων. Μετα ομως απο 3χρονια οι κεφαλες τους σταδιακα βουλωνουν "πεφτουν" και τελικα χαλανε. Αν θα επερνα κατι σημερα θα ητaν brother . εχει πιλυ φθηνα συμβατα μελανια.

 

Αποστολή από το GT-S5570 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παιδιά άλλαξαν τα σχέδια. Χρειαζόμαστε κάποιον που να εκτυπωνει σε α3

 

Ερώτηση: υπάρχει κανένας εκτυπωτης για cd αποκλειστικά; Ψάχνω να ειναι μικρός σε μέγεθος βασικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τελικά βρήκε ο πατέρας μου απο έναν γνωστό του το epson wf 7525...

 

Έχω όμως πολλά paper jams όταν κάνω εκτύπωση διπλής όψης... Δοκίμασα και 80g και 100g χαρτί. Τι μπορώ να κάνω ξέρετε;

 

Ο εκτυπωτης ειναι καινούριος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω τσεκάρει...δεν έχει τίποτα. Το θέμα είναι οτι εκτυπώνει την πρώτη όψη κανονικά και κολλάει στο να εκτυπωσει την πισω μερια. Το χαρτί ειναι μια χαρά ουτε έχει τσαλακωθεί ουτε τίποτα. Μόλις δηλαδή το βγάζω είναι σαν να μην έγινε τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωστο το θεμα με τους epson που οφειλεται στο οτι το χαρτι το παιρνουν απο κατω του κανουν μια περιστροφη 180μοιρων για να τυπωθει η πρωτη οψη και μετα αλλη μια πριν αρχισει η δευτερη. δεν ξερω αν το εν λογω πολυμηχανημα εχει δυνατοτητα να παρει το χαρτι ισια απο πανω και πισω. Οι πλαστικες κασετες που ειναι της μοδας εχουν ανοχες που οδηγουν σε τετοια προβληματα.

Οι μονοι εκτυπωτες χωρις τσαλακωματα ειναι οι canon λογω της ισιας χωρις περιστροφες τροφοδοσιας με χαρτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τραγικό όμως... Και το τραγικοτερο όλων είναι ότι ναι μεν έχεις εμπλοκή αλλά μετά δεν ξανατυπωνει την ίδια σελίδα, παει στην επόμενη και άντε να ψάχνεις μετά. Αν βάλω στον αυτόματο τροφοδότη τι θα γίνεται άραγε. Εχει doa 30 μέρες μετά από τεχνικό έλεγχο. Θα μπορώ να πάρω άλλο μοντέλο αν βρεθεί βλάβη; Γιατί και άλλο να μου δώσουν δε νομίζω να μην το κάνει. Ποια η γνώμη σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωστο το θεμα με τους epson που οφειλεται στο οτι το χαρτι το παιρνουν απο κατω του κανουν μια περιστροφη 180μοιρων για να τυπωθει η πρωτη οψη και μετα αλλη μια πριν αρχισει η δευτερη. δεν ξερω αν το εν λογω πολυμηχανημα εχει δυνατοτητα να παρει το χαρτι ισια απο πανω και πισω. Οι πλαστικες κασετες που ειναι της μοδας εχουν ανοχες που οδηγουν σε τετοια προβληματα.

Οι μονοι εκτυπωτες χωρις τσαλακωματα ειναι οι canon λογω της ισιας χωρις περιστροφες τροφοδοσιας με χαρτι.

Εγώ έχω τον hp officejet 8600 και μέχρι στιγμής δεν έχω τέτοια προβλήματα (και αυτός παίρνει το χαρτί από κάτω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...