Προς το περιεχόμενο

οτε Vdsl νεα σμυρνη Ποτε??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδη τι εννοεις; Εχει ακραιο δικτυο η HOL; ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ;

 

 

Παρά το γεγονός ότι το έχουμε ξεσκίσει στο off topic, ο μόνος εναλλακτικός που δίνει από KV του ΟΤΕ, όπου έχει ξεκινήσει να δίνει ο ΟΤΕ, είναι η HOL και αυτή καθυστέρησε λίγους μήνες, δηλαδή, ενώ ο ΟΤΕ ξεκίνησε το Νοέμβρη να δίνει στις συγκεκριμένες (λίγες) περιοχές, η HOL ξεκίνησε να δίνει από τέλη Δεκέμβρη-αρχές Γενάρη.

 

Μλάμε πάντα για τις λίγες περιοχές που ο ΟΤΕ δίνει vdsl από KV.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Παρά το γεγονός ότι το έχουμε ξεσκίσει στο off topic, ο μόνος εναλλακτικός που δίνει από KV του ΟΤΕ, όπου έχει ξεκινήσει να δίνει ο ΟΤΕ, είναι η HOL και αυτή καθυστέρησε λίγους μήνες, δηλαδή, ενώ ο ΟΤΕ ξεκίνησε το Νοέμβρη να δίνει στις συγκεκριμένες (λίγες) περιοχές, η HOL ξεκίνησε να δίνει από τέλη Δεκέμβρη-αρχές Γενάρη.

 

Μλάμε πάντα για τις λίγες περιοχές που ο ΟΤΕ δίνει vdsl από KV.

αν η hoL δωσει vdsl απο το αστικο κεντρο με 11 margin οπως στο adsl παει το κλεισαμε το μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

το απο εκει που εννοεις?νεα σμυρνη?κατι νεοτεροδεν εχω ακουσει παντως εγω.

γεια σου πουλινε..επειδη ειδα οτι επεκτινετε μεχρι παλαιο φαληρο και εγω ειμαι συνορα με το φαληρο περιπου λεω μπας και ερθει επιτελους..ολο λεγανε για νεα σμυρνη παλιοτερα οτι θα ερθει πρωτα και ολο περιμενουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επεκταση ακουω αλλα νεα σμυρνη ποιος εχει βαλει στην πραξη?γιατι εγω για εναν ξερω στην παρουσα φαση

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=338792

αυτο εδω τι ηταν τοτε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραφει οτι σκαβουν σκαβουν εγω θελω να μαθω ποσοι εχουν ενεργοποιηθει για την ωρα οχι αν σκαβουν :P

οχι αλιθεια εσκαβαν τους ειχα δει κοντα στο σπιτι μου και τους ειχα ρωτησει και μου χαν πει οτι ειναι οπτικες ινες απο τον οτε και ειχα χαρει τοτε νομιζα θα χω vdsl πρωτος απο ολους αλλα παπαρια τιποτα δεν κανανε ακομα στο περιμενε ειμαι εδω εχουν κατι χωρια και δεν εχουμε εμεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

με το καλό σας εύχομαι όσοι το περιμένετε το vdsl, αλλά για μένα για την ώρα τα 100 ευρώ (το δίμηνο) του οτε για 50αρι είναι απαγορευτικά, οπότε, ευτυχώς για μένα, δεν έχω δυνατότητα να το βάλω και άρα ούτε ανυπομονησία για την ενεργοποίηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το καλό σας εύχομαι όσοι το περιμένετε το vdsl, αλλά για μένα για την ώρα τα 100 ευρώ (το δίμηνο) του οτε για 50αρι είναι απαγορευτικά, οπότε, ευτυχώς για μένα, δεν έχω δυνατότητα να το βάλω και άρα ούτε ανυπομονησία για την ενεργοποίηση 

εχει να κανει με την χρηση που θελει να κανει ο καθενας.και εγω το ιδιο με σενα λεω.η adsl μου φτανει μια χαρα στην παρουσα φαση.θα ηθελα vdsl μονο αν εφτιαχνα ενα Mini hot spot να μοιραζω και ιντερνετ απο την δικια μου γραμμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το καλό σας εύχομαι όσοι το περιμένετε το vdsl, αλλά για μένα για την ώρα τα 100 ευρώ (το δίμηνο) του οτε για 50αρι είναι απαγορευτικά, οπότε, ευτυχώς για μένα, δεν έχω δυνατότητα να το βάλω και άρα ούτε ανυπομονησία για την ενεργοποίηση 

 

Δεν την καταλαβαινω αυτην την λογικη.

Δεν εχω λεφτα για να παω ταξιδι στον Αρη και ευτυχως που δεν κανουν ταξιδια ακομη προς τα εκει για να μην εχω το αγχος και την ανυπομονησια του ταξιδιου. :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την καταλαβαινω αυτην την λογικη.

Δεν εχω λεφτα για να παω ταξιδι στον Αρη και ευτυχως που δεν κανουν ταξιδια ακομη προς τα εκει για να μην εχω το αγχος και την ανυπομονησια του ταξιδιου. :Ρ

την γνωμη του ειπε το παιδι μην τον φατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το καλό σας εύχομαι όσοι το περιμένετε το vdsl, αλλά για μένα για την ώρα τα 100 ευρώ (το δίμηνο) του οτε για 50αρι είναι απαγορευτικά, οπότε, ευτυχώς για μένα, δεν έχω δυνατότητα να το βάλω και άρα ούτε ανυπομονησία για την ενεργοποίηση 

 

Δεν την καταλαβαινω αυτην την λογικη.

Δεν εχω λεφτα για να παω ταξιδι στον Αρη και ευτυχως που δεν κανουν ταξιδια ακομη προς τα εκει για να μην εχω το αγχος και την ανυπομονησια του ταξιδιου. :Ρ

με παρεξήγησες. δεν το διατύπωσα ξεκάθαρα μάλλον.

εννοώ: "ευτυχώς" που δεν μπορώ να το βάλω λόγω της τιμής του

και αφού δεν μπορώ να το βάλω, δεν έχω ανυπομονησία για το πότε θα ενεργοποιηθούν.

όχι ευτυχώ που δεν τα ενεργοποίησαν, επειδή δεν έχω τα λεφτά για να το βάλω.

δεν είμαι και κανένας σπασίκλας, που επειδή δεν μπορώ να το χω εγώ, να χαίρομαι που δεν το χουν κ οι άλλοι.

πως τους φαίνεται να μας ανεβάσουν αυτόματα σε vdsl στην ίδια τιμή, όπως κάναν παλιά με τους διπλασιασμούς των ταχυτήτων της adsl;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...