Προς το περιεχόμενο

Steam Gauge - Δειτε την αξία της steam συλλογής σας


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 χρόνια αργότερα...

Over the last 9 years, you've spent 5332.7 hours playing this selection, which includes 928 items, is valued at $12645.31, and requires 3395.7 GB

Over the last 12 years, you've spent 9141.7 hours playing this selection, which includes 1434 items, is valued at $20571.88, and requires 5550.3 GB

 

...και όσο πάει φουσκώνει το backlog...

 

Το "αστείο" της υπόθεσης είναι πως είμαι σίγουρος οτι δεν παίζει να πλήρωσα ούτε το 1/10 της αξίας του library αφού ένα μεγάλο κομμάτι ήρθε απο ανταλλαγές/bundles/προσφορές, αλλά δυστυχώς το bookmarklet που δίνει ο ιδιοκτήτης του Steam Gauge δεν λειτουργεί σωστά μετά τις τελευταίες αλλαγές στο accounts page για να υπολογίσω την διαφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Over the last 12 years, you've spent 9141.7 hours playing this selection, which includes 1434 items, is valued at $20571.88, and requires 5550.3 GB

 

...και όσο πάει φουσκώνει το backlog...

 

Το "αστείο" της υπόθεσης είναι πως είμαι σίγουρος οτι δεν παίζει να πλήρωσα ούτε το 1/10 της αξίας του library αφού ένα μεγάλο κομμάτι ήρθε απο ανταλλαγές/bundles/προσφορές, αλλά δυστυχώς το bookmarklet που δίνει ο ιδιοκτήτης του Steam Gauge δεν λειτουργεί σωστά μετά τις τελευταίες αλλαγές στο accounts page για να υπολογίσω την διαφορά.

Γιατί έχει πληρώσει κανένας αυτά τα ποσά ? Και εγώ άλλα από προσφορές και άλλα που αγοράζω επειδή θέλω να παίξω κάποτε αλλά κυρίως από ξένα stores.... Το μόνο καλό με όλα αυτά είναι ότι πλέον αν και σπάνια παίζω κάποια παιχνίδια και οι devs πήραν κάποια λεφτά από εμένα που σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση δεν. Αλλά όταν βλέπω 20Κ συλλογές ε δύσκολο κάποιος να είναι τόσο πλούσιος και καμμένος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Over the last 7 years, you've spent 470.4 hours playing this selection, which includes 868 items, is valued at $10675.55, and requires 2800.2 GB

 

Ανεβηκε αρκετα η αξια τα τελευταια 3 χρονια ...

 

Over the last 10 years, you've spent 9190.1 hours playing this selection, which includes 2147 items, is valued at $25749.92, and requires 6443.9 GB

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα χρόνο μετά..

 

Over the last 6 years, you've spent 325.9 hours playing this selection, which includes 66 items, is valued at $1133.41, and requires 469 GB

Over the last 9 years, you've spent 1316.6 hours playing this selection, which includes 155 items, is valued at $3117.65, and requires 1325.2 GB

 

Καλά πάμε.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...