Προς το περιεχόμενο

Steam Gauge - Δειτε την αξία της steam συλλογής σας


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άχρηστές και λάθος πληροφορίες.

Εμένα μου βγάζει ότι τάχα έχω ξοδέψει 640 δολλάρια και η αλήθεια είναι ότι έχω ξοδέψει γύρω στα 20 ευρώ το πολύ.

Να χαμε να λέγαμε είναι το εργαλείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τωρινή τιμή πώλησης υπολογίζει ρε συ, λογικό είναι.Δε μπορεί να ξέρει σε τι τιμή και με ποιό τρόπο το πήρες εσύ το παιχνίδι.Και δώρο να ήταν πάλι με την τωρινή τιμή διάθεσης θα στο υπολογίσει.Είναι πάντως ενδεικτικό του πόσο καλό κάνει στην τσέπη μας το steam. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Over the last 14 months, you've spent 1440.8 hours playing this selection, which includes 14 items, is valued at $34.98, and requires 30.7 GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 11 μηνες ηταν ετσι

 

Αντε να το βαλω και εγω. Ουτε καν ετσι; Θα πρεπει αν περασουν πολλα χρονια για να εχουμε δωσει τοσα λεφτα στο steam

This selection includes 107 items, is valued at $1277.11, and requires 469.49 GB

 

 

Τωρα ειναι:

Over the last 3 years, you've spent 1521.8 hours playing this selection, which includes 326 items, is valued at $4159.07, and requires 1262.8 GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Over the last 3 years, you've spent 247.2 hours playing this selection, which includes 75 items, is valued at $1298.39, and requires 539.4 GB

 

 

ΥΓ

Λογαριασμό έχω απ το 2011, αλλά δε ξέρω γιατί. Ίσως έπαιζα Team Fortress 2 και APB που είναι δωρεάν και δε φαίνονται στο Market Transactions

 

ΥΓ 2

Με το Steam ασχολούμαι ενεργά από τον Γενάρη του 2013 όταν αγόρασα το Chivalry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο πέρυσι τέτοιο καιρό:
 

This selection includes 438 items, is valued at $5533.41, and requires 1527.15 GB.


πήγε στα:
 

Over the last 8 years, you've spent 4632.5 hours playing this selection, which includes 717 items, is valued at $9095.26, and requires 2445.6 GB

 

Αυτό θα πει shopping therapy :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...