Προς το περιεχόμενο

Hannibal (TV series 2013)


alimentas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Την (ξανα)ξεκίνησα χθες και πρέπει να εχω σποιλεριαστεί άγρια απο την αφίσα της δευτερης σεζόν ε?

 

 

Ναι. 

 

Αλλά και πάλι νομίζω ότι έχει αρκετό ενδιαφέρον να δεις πώς φτάνουν σε αυτό το αποτέλεσμα στη σειρά. Μερικές από τις καλύτερες σκηνές είναι γύρω από αυτό το θέμα/arc.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την (ξανα)ξεκίνησα χθες και πρέπει να εχω σποιλεριαστεί άγρια απο την αφίσα της δευτερης σεζόν ε?

Ώπα περίμενε.

 

Τι εννοείς οτι την ξανά ξεκίνησες; Δεν την είχες δει.

Για να καταλάβω, είδες τον lumberjack και δεν είδες τον mads?

 

"Απαντά βιρνα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ναι. 

 

Αλλά και πάλι νομίζω ότι έχει αρκετό ενδιαφέρον να δεις πώς φτάνουν σε αυτό το αποτέλεσμα στη σειρά. Μερικές από τις καλύτερες σκηνές είναι γύρω από αυτό το θέμα/arc.

 

 

 

DAMN!!!

 

Ώπα περίμενε.

 

Τι εννοείς οτι την ξανά ξεκίνησες; Δεν την είχες δει.

Για να καταλάβω, είδες τον lumberjack και δεν είδες τον mads?

 

"Απαντά βιρνα"

 

Eίχα δει τα 2 πρώτα επεισόδια αλλά δεν ήμουν σε διάθεση για τέτοια σειρά και την άφησα για αφου ολοκληρωθεί η σεζόν. Χτες την έπιασα πάλι. Δεν καταλαβαίνω καν τι λες στην ερωτηση σου.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DAMN!!!

 

 

Eίχα δει τα 2 πρώτα επεισόδια αλλά δεν ήμουν σε διάθεση για τέτοια σειρά και την άφησα για αφου ολοκληρωθεί η σεζόν. Χτες την έπιασα πάλι. Δεν καταλαβαίνω καν τι λες στην ερωτηση σου.  :-D

 

"ρε κοιτα κατι τυποι που μας κυβερνάνε"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και γαμώ τις ατμόσφαιρες έχει η σειρά. Υπάρχει μια υποτονικότητα σχεδόν σε όλους τους χαρακτήρες που σε δύσκολες μεταμεσονύκτιες ώρες οδηγεί τον θεατή σε ενα γλυκό γλάρωμα, αλλά μου αρέσει πολύ η σκηνοθεσία - φωτογραφία της.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι, ειναι σειρά που σ'άρεσε. Σορρυ.

Οχι δεν ειναι αυτό. Έχω δει καλύτερες σειρές, story wise.

Το θέμα ειναι οτι ειναι απο τις καλύτερες σειρές ( εδώ και αρκετό καιρό), που φτιάχτηκε απο international εταιρεία με πολυ λιγότερα λεφτα και με εξαιρετικο αποτέλεσμα...

 

Επίσης

Δεν ειναι μόνο intelligent αλλα ειναι και για ενήλικες.

 

Πες με patrician, I don't care

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειναι αυτό. Έχω δει καλύτερες σειρές, story wise.

Το θέμα ειναι οτι ειναι απο τις καλύτερες σειρές ( εδώ και αρκετό καιρό), που φτιάχτηκε απο international εταιρεία με πολυ λιγότερα λεφτα και με εξαιρετικο αποτέλεσμα...

 

Επίσης

Δεν ειναι μόνο intelligent αλλα ειναι και για ενήλικες.

 

Πες με patrician, I don't care

 

Καλά όλα αυτά που λες, και συμφωνώ, αλλά δεν απαντούν στο ποστ μου ότι για κάποιο λόγο η σειρά με μπέρδεψε. (Σίγουρα βέβαια απαντάν πολύ πιο σχετικά απο το ''#ασεμαςκουκλιτσαμου'')

 

Δεν την κατηγόρησα ότι είναι κακή ή οτιδήποτε, απλά ότι κάνει κάποια πράγματα που μου φαίνονται περίεργα στην εξέλιξη και με μπερδεύουν. 

 

Όπως π.χ στην φάση με τον Eddie Lizard που μου έδωσε την εντύπωση οτι ο τύπος σκότωσε κι εγυφε, αλλά τελικά δεν είχε δραπετεύσει και τον είχα ηδη πιασμένο, απλά το όλο πρόβλημα τους ήταν ότι θελαν να δουν αν ειναι η δεν ειναι αυτός ο serial killer που έψαχναν

 

Επίσης έχω και πολλές άγνωστες λέξεις, και επειδή το βλέπω με αγγλικούς, υπέθεσα ότι μπορεί να έχανα κάτι απο κει.

 

Φυσικά είσαι ελεύθερος να πεις ότι θες, και ποιος είμαι εγώ που θα σου απαγορέψω να ανεβάσεις το κύρος σου, μειώνωντας κάποιον άλλον με μια chessy ατάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχναμε και τα φαγητα που μαγειρευει το παλληκαρι. Υψηλη μαγειρικη!

 

extra gravy

 

hannibal-710x394.jpg

Καλά όλα αυτά που λες, και συμφωνώ, αλλά δεν απαντούν στο ποστ μου ότι για κάποιο λόγο η σειρά με μπέρδεψε. (Σίγουρα βέβαια απαντάν πολύ πιο σχετικά απο το ''#ασεμαςκουκλιτσαμου'')

 

Δεν την κατηγόρησα ότι είναι κακή ή οτιδήποτε, απλά ότι κάνει κάποια πράγματα που μου φαίνονται περίεργα στην εξέλιξη και με μπερδεύουν. 

 

Όπως π.χ στην φάση με τον Eddie Lizard που μου έδωσε την εντύπωση οτι ο τύπος σκότωσε κι εγυφε, αλλά τελικά δεν είχε δραπετεύσει και τον είχα ηδη πιασμένο, απλά το όλο πρόβλημα τους ήταν ότι θελαν να δουν αν ειναι η δεν ειναι αυτός ο serial killer που έψαχναν

 

Επίσης έχω και πολλές άγνωστες λέξεις, και επειδή το βλέπω με αγγλικούς, υπέθεσα ότι μπορεί να έχανα κάτι απο κει.

 

Φυσικά είσαι ελεύθερος να πεις ότι θες, και ποιος είμαι εγώ που θα σου απαγορέψω να ανεβάσεις το κύρος σου, μειώνωντας κάποιον άλλον με μια chessy ατάκα.

 

χιουμοριστικο ητανε το comment.

 

το μονο πραγμα που μπορω να σου πω ειναι οτι το παλικαρι ειναι ραδιουργος, βαριεται και θελει να δημιουργησει κατι. 

Εγω προσωπικα δεν ειχα κενα αλλα το εβλεπα χωρις υποτιτλους. Επισης, λιγοι ανθρωποι εχουν κενα εξεφρασαν αποριες στο /tv/.

 

A, ναι, δεν προκειται να σου δωσει εξηγησεις αλλα μονο στοιχεια and thats why we love it.

 

Υγ: fine telecinema

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...