Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω κάτι?

 

Θεωρείτε ορθό να προχωρήσετε σε καταγγελία όταν το λάθος "βγάζει μάτια"? Πέστε το όπως θέλετε... λάθος του υπολογιστικού συστήματος, του υπαλλήλου, του καταστήματος, του προμηθευτή κλπ κλπ...

 

Δλδ αν σε ένα κατάστημα της γειτονιάς ο καταστηματάρχης κάνει λάθος και βάλει σε κάτι που αξίζει 5ευρώ την τιμή 0,05ευρώ θα τον καταγγείλεις αν δεν στο δώσει? Αν αυτό συμβεί σε μεγαλύτερο κατάστημα? Θα προχωρήσεις σε καταγγελία?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ρε παιδιά... εσείς ποτέ δεν κάνατε λάθος? πχ δεν μπήκατε με το ποδήλατο, μηχανακι, αμαξι σε μονόδρομο? Δεν χτυπήσατε κανένα κατά λάθος... κάτι ρε παιδί μου?

 

Σας τρέχαν σε αστυνομίες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πριν κανα χρόνο είχα πάρει κάτι ακουστικά sony,που έκαναν 30 ευρώ με 1 λέπτο!!! πήρα 2-3 τεμάχια ήρθαν κανονίκα,με κοροιδευαν στο ταμείο για τα λεφτά που έδωσα :P και οτάν ξαναέγινε διαθέσιμο πήρα αλλα 3-4 (αλλα απο σα παρήγγειλα την 2η φορά μου εστείλαν ενα λιγότερο γιατι μου είπαν δεν είχαν αλλα :P ) και μετα με ξανα κοροιδευαν στο ταμειο :P (στο public ολα αυτά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ρε παιδιά... εσείς ποτέ δεν κάνατε λάθος? πχ δεν μπήκατε με το ποδήλατο, μηχανακι, αμαξι σε μονόδρομο? Δεν χτυπήσατε κανένα κατά λάθος... κάτι ρε παιδί μου?

 

Σας τρέχαν σε αστυνομίες?

Πολλές φορές. Αλλά έβαλα τον αόρατο μανδύα μου και δεν με είδε κανένας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πριν κανα χρόνο είχα πάρει κάτι ακουστικά sony,που έκαναν 30 ευρώ με 1 λέπτο!!! πήρα 2-3 τεμάχια ήρθαν κανονίκα,με κοροιδευαν στο ταμείο για τα λεφτά που έδωσα :P και οτάν ξαναέγινε διαθέσιμο πήρα αλλα 3-4 (αλλα απο σα παρήγγειλα την 2η φορά μου εστείλαν ενα λιγότερο γιατι μου είπαν δεν είχαν αλλα :P ) και μετα με ξανα κοροιδευαν στο ταμειο :P (στο public ολα αυτά)

 

Ποιό μοντέλο ήταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πριν κανα χρόνο είχα πάρει κάτι ακουστικά sony,που έκαναν 30 ευρώ με 1 λέπτο!!! πήρα 2-3 τεμάχια ήρθαν κανονίκα,με κοροιδευαν στο ταμείο για τα λεφτά που έδωσα :P και οτάν ξαναέγινε διαθέσιμο πήρα αλλα 3-4 (αλλα απο σα παρήγγειλα την 2η φορά μου εστείλαν ενα λιγότερο γιατι μου είπαν δεν είχαν αλλα :P ) και μετα με ξανα κοροιδευαν στο ταμειο :P (στο public ολα αυτά)

?

τι εγινε,λεει;

ποτε;

ποιο;

 

 

και δεν ειπες τιποτα....... :cry: :cry: :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.public.gr/product/gaming/consoles/ps-vita/sony-ps-vita-pre-order-pack-game-console-mayro/prod2251531pp/Δεν ήμουν μέλος τότε,νομίζω :P πάντως πολύ καλά ακουστικά ασχέτα εάν ηταν για το ps vita (στο pc τα έχω )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AAA, αυτο το pre-order pack λες! Αυτο ηταν πριν πανω απο 2,5 χρονια, 1 μηνα πριν την κυκλοφορια του ps vita και επειδη οι τιμες για την κονσολα ηταν απιστευτα ψηλα και το ειχα αποκλεισει να το παρω, δεν εκανα την κινηση ενω ειδα εγκαιρα το θεμα που ανοιξε και στο φορουμ εδω... 2 μηνες αργοτερα πετυχα προσφορα για το vita και το πηρα (!) και μετα πληρωσα και για το travel kit.... προφανως το μετανιωσα που δεν το πηρα τζαμπα, αλλά δεν πειραζει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το είχα παρεί κανα 1,5 χρόνο αφου βγήκε το ps vita,μάλλον θα είχαν μήνη στης αποθήκες και ήθελαν να το διώξουν !!! (το ps vita ποτε δεν με ενδιέφερε ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για λίγες ώρες ακόμα Canon100D kit + τσάντα μεταφοράς στα 399 euro

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/CANON-EOS-100D-Kit-18-55mm-DC-III---%CE%A4%CF%83%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B1-%CE%9C%CE%B5%CF%84%CE%B1%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%82,99452,397675,1436935.html?langId=-18&et_lid=1745&utm_medium=email&et_cid=373&utm_source=Newsletter-10-9-2014&et_sub=dslr-1132301&utm_campaign=National-LateNight-Newsletter-10-9-2014

 

  -90ευρώ από τον ανταγωνισμό στο σκρούτζ

 

Δεν γνωρίζω από φωτογραφικές για να κρίνω το προϊόν απλά το παραθέτω από το newsletter 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

399 βλεπω και 6-8-2014 απο το ιδιο μαγαζι.

 

Δεν ειναι κακη η τιμη, φτηνοτερη και απο εξω ειναι , Γερμανια ξεκινα 459

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...